Cannabis Vape Carts in Seffner, FL Cannabis Vape Carts in Seffner, FL

Shop cannabis vape carts across Seffner dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Vape in Seffner

30 available
Loading...

Showing 25 of 30 results.

Slurricane #7 - TruPod .5G from  product image

Slurricane #7 - TruPod .5G

86.0% THC | 3.7%Terps
$50.00/g | $58.14/THCg
0.5 grams

Seffner

Hybrid
Vape: Pod
$25.00
$55.00
Sunshine Haze Vape Cart from  product image
Sunshine Cannabis

Sunshine Haze Vape Cart

86.0% THC | 5.8%Terps
$35.00/g | $40.70/THCg
0.5 grams

Seffner

Sativa
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Gainesville Green Vape Cart from  product image
Sunshine Cannabis

Gainesville Green Vape Cart

84.0% THC | 4.8%Terps
$35.00/g | $41.67/THCg
0.5 grams

Seffner

Hybrid
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Gelato Vape Cart from  product image
Roll One

Gelato Vape Cart

84.0% THC | 3.3%Terps
$35.00/g | $41.67/THCg
1 gram

Seffner

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Grape Gasoline CDT Cart from  product image
Modern Flower

Grape Gasoline CDT Cart

84.0% THC | 2.7%Terps
$60.00/g | $71.43/THCg
0.5 grams

Seffner

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Papaya Cake TruPod from  product image

Papaya Cake TruPod

84.0% THC | 3.8%Terps
$50.00/g | $59.52/THCg
0.5 grams

Seffner

Indica
Vape: Pod
$25.00
$55.00
Twisted Citrus - TruPod 1G from  product image

Twisted Citrus - TruPod 1G

84.0% THC | 4.2%Terps
$40.00/g | $47.62/THCg
1 gram

Seffner

Sativa
Vape: Pod
$40.00
$80.00
Blue Crush Vape Cart from  product image
Roll One

Blue Crush Vape Cart

83.0% THC | 3.8%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
1 gram

Seffner

Indica
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Dogwalker OG Vape Cart from  product image
Roll One

Dogwalker OG Vape Cart

83.0% THC | 4.4%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
1 gram

Seffner

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Garlic Cookies CDT Vape Cart from  product image
Modern Flower

Garlic Cookies CDT Vape Cart

83.0% THC | 1.9%Terps
$60.00/g | $72.29/THCg
0.5 grams

Seffner

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Grape Dreams Vape Cart from  product image
Co2Lors

Grape Dreams Vape Cart

83.0% THC | 3.5%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
1 gram

Seffner

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Koko Puffs CDT Vape Cart from  product image
Modern Flower

Koko Puffs CDT Vape Cart

83.0% THC | 1.7%Terps
$60.00/g | $72.29/THCg
0.5 grams

Seffner

Indica
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Margarita Vape Cart from  product image
Co2Lors

Margarita Vape Cart

83.0% THC | 3.0%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
1 gram

Seffner

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Okeechobee Orange - CDT TruPod 1G from  product image

Okeechobee Orange - CDT TruPod 1G

83.0% THC | 2.2%Terps
$45.00/g | $54.22/THCg
1 gram

Seffner

Sativa
Vape: Pod
$45.00
$90.00
Pineapple Upside Down Cake TruPod from  product image

Pineapple Upside Down Cake TruPod

83.0% THC | 3.6%Terps
$50.00/g | $60.24/THCg
0.5 grams

Seffner

Hybrid
Vape: Pod
$25.00
$55.00
Space Age Cake TruPod from  product image

Space Age Cake TruPod

83.0% THC | 4.5%Terps
$50.00/g | $60.24/THCg
0.5 grams

Seffner

Indica
Vape: Pod
$25.00
$55.00
Sunshine Haze - TruPod 1G from  product image
Sunshine Cannabis

Sunshine Haze - TruPod 1G

83.0% THC | 5.7%Terps
$40.00/g | $48.19/THCg
1 gram

Seffner

Sativa
Vape: Pod
$40.00
$80.00
Ultra Sour Vape Cart from  product image

Ultra Sour Vape Cart

83.0% THC | 3.0%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
0.5 grams

Seffner

Sativa
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Vanilla Latte Vape Cart from  product image
Co2Lors

Vanilla Latte Vape Cart

83.0% THC | 0.8%Terps
$35.00/g | $42.17/THCg
1 gram

Seffner

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$45.00
Cake Face Vape Cart CDT .5G from  product image
Modern Flower

Cake Face Vape Cart CDT .5G

82.0% THC | 2.3%Terps
$60.00/g | $73.17/THCg
0.5 grams

Seffner

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Cake Face - CDT TruPod 1G from  product image

Cake Face - CDT TruPod 1G

82.0% THC | 2.7%Terps
$45.00/g | $54.88/THCg
1 gram

Seffner

Hybrid
Vape: Pod
$45.00
$90.00
Chemdog Vape Cart from  product image

Chemdog Vape Cart

82.0% THC | 3.8%Terps
$35.00/g | $42.68/THCg
0.5 grams

Seffner

Hybrid
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Cherry Tart - Vape Cart 1G from  product image
Co2Lors

Cherry Tart - Vape Cart 1G

82.0% THC | 3.0%Terps
$35.00/g | $42.68/THCg
1 gram

Seffner

Indica
Vape: Disposable
$35.00
$45.00
Pineapple Express TruPod from  product image

Pineapple Express TruPod

82.0% THC | 3.6%Terps
$40.00/g | $48.78/THCg
1 gram

Seffner

Hybrid
Vape: Pod
$40.00
$80.00
Sour OG Chem CDT Vape Cart from  product image
Modern Flower

Sour OG Chem CDT Vape Cart

82.0% THC | 1.6%Terps
$60.00/g | $73.17/THCg
0.5 grams

Seffner

Hybrid
Vape: Cartridge
$30.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes