Hernando County cannabis deals

Concentrate Cannabis Deals in Hernando County, FL

Adventure Coast Medicated
Concentrate Cannabis Deals in Hernando County, FL
Adventure Coast Medicated

Compare all cannabis concentrate deals in Hernando County, FL — live resin, wax, shatter, rosin, and more from Brooksville dispensaries and Spring Hill dispensaries... Read more




Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

·

Cannabis Concentrate in Hernando County

Compare all cannabis concentrate deals in Hernando County, FL — live resin, wax, shatter, rosin, and more from Brooksville dispensaries and Spring Hill dispensaries... Read more

221 results
Loading...

Showing 25 of 221 results.

Blueberry from  product image
Select

Blueberry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Spring Hill

Indica
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cherry from  product image
Select

Cherry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Spring Hill

Sativa
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

94.4% THC | 0.2%CBD
$42.00/g | $44.49/THCg
0.5 grams

Spring Hill

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

93.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.97/THCg
0.5 grams

Spring Hill

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00

Local Motive

92.2% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.79/THCg
1 gram

Spring Hill

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

91.0% THC | 1.4%Terps
$20.00/g | $21.97/THCg
1 gram

Spring Hill

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
Nuclear Muffins from  product image

Nuclear Muffins

90.3% THC | 2.5%CBD
$33.00/g | $36.55/THCg
1 gram

Spring Hill

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

88.1% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $37.46/THCg
1 gram

Spring Hill

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

87.6% THC | 0.3%CBD
$60.75/g | $69.35/THCg
1 gram

Spring Hill

Hybrid
Concentrate: Distillate
$60.75
Mimosa Kush Mints from  product image
Grassroots

Mimosa Kush Mints

87.4% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.19/THCg
1 gram

Spring Hill

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Ripe Watermelon Distillate Syringe from  product image
Later Days

Ripe Watermelon Distillate Syringe

87.3% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $31.50/THCg
1 gram

Spring Hill

Hybrid
Concentrate: Distillate
$27.50
$35.00
LA Grapes Live Diamonds from  product image
Modern Flower

LA Grapes Live Diamonds

87.0% THC | 2.0%Terps
$70.00/g | $80.46/THCg
0.5 grams

Spring Hill

Sativa
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

86.9% THC | 3.8%Terps
$20.00/g | $23.00/THCg
1 gram

Spring Hill

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
Grassroots

Peanut Butter Muffin

86.9% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.43/THCg
1 gram

Spring Hill

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Mint Premium - CO2 Syringe - Twisted P. from  product image

Mint Premium - CO2 Syringe - Twisted P.

86.8% THC | 3.9%Terps
$22.00/g | $25.36/THCg
1 gram

Spring Hill

Hybrid
Concentrate: Distillate
$22.00
$45.00
Blood Orange Distillate Syringe from  product image
Later Days

Blood Orange Distillate Syringe

86.6% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $31.76/THCg
1 gram

Spring Hill

Indica
Concentrate: Distillate
$27.50
$35.00
Mint Premium - CO2 Syringe - Twisted P. from  product image

Mint Premium - CO2 Syringe - Twisted P.

86.5% THC | 3.4%Terps
$22.00/g | $25.42/THCg
1 gram

Spring Hill

Hybrid
Concentrate: Distillate
$22.00
$45.00
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

86.2% THC | 0.2%CBD
$60.75/g | $70.48/THCg
1 gram

Spring Hill

Sativa
Concentrate: Distillate
$60.75
Robots CDT Klik from  product image

Robots CDT Klik

86.2% THC | 0.3%CBD
$55.75/g | $64.68/THCg
1 gram

Spring Hill

Hybrid
Concentrate: Distillate
$55.75
Pai Gow Punch RSO Syringe from  product image

Pai Gow Punch RSO Syringe

86.2% THC
$55.75/g | $64.69/THCg
1 gram

Spring Hill

Hybrid
Concentrate: Distillate
$55.75
Diesel Dough Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Diesel Dough Live Diamonds

86.0% THC | 2.5%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Spring Hill

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Watermelon Cakez from  product image

Watermelon Cakez

85.8% THC
$33.00/g | $38.46/THCg
1 gram

Spring Hill

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

85.7% THC | 2.7%Terps
$20.00/g | $23.33/THCg
1 gram

Spring Hill

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
London Pound Cake: Diamonds & Sauce from  product image
Haze

London Pound Cake: Diamonds & Sauce

85.7% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $35.01/THCg
1 gram

Spring Hill

Hybrid
Concentrate: Sauce
$30.00
$55.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

85.6% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $42.06/THCg
1 gram

Spring Hill

Indica
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·

·