Hernando County cannabis deals

Edible Cannabis Deals in Hernando County, FL

Adventure Coast Medicated
Edible Cannabis Deals in Hernando County, FL
Adventure Coast Medicated

Discover all cannabis edibles in Hernando County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from Brooksville dispensaries and Spring Hill dispensaries... Read more




Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

·

Cannabis Edible in Hernando County

Discover all cannabis edibles in Hernando County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from Brooksville dispensaries and Spring Hill dispensaries... Read more

146 results
Loading...

Showing 25 of 146 results.

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

208mg THC
$232.50/g | $111.78/THCg
0.2 grams

Brooksville

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
Hybrid Dark from  product image
Blue Kudu

Hybrid Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Spring Hill

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Hybrid Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Hybrid Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Spring Hill

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Spring Hill

Hybrid
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Indica Dark from  product image
Blue Kudu

Indica Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Spring Hill

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Indica Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Indica Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Spring Hill

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Mixed Fruit from  product image
Select

Mixed Fruit

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Spring Hill

Indica
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Sativa Dark from  product image
Blue Kudu

Sativa Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Spring Hill

Sativa
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Orange from  product image
Select

Orange

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Spring Hill

Sativa
Edible: Edible
$22.50
$50.00
10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct

200mg THC
$232.50/g | $116.25/THCg
0.2 grams

Brooksville

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Lemon - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Lemon - Chews - 20ct

194mg THC
$232.50/g | $119.85/THCg
0.2 grams

Brooksville

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar from  product image
Heights

100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar

113mg THC
$100.00/g | $88.50/THCg
0.1 grams

Brooksville

Sativa
Edible: Chocolate
$10.00
$25.00
Peach Mango [Facetz] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Facetz]

112mg THC
$3075.00/g | $2744.31/THCg
0.0 grams

Spring Hill

Indica
Edible: Gummy
$30.75
Petra Tart Cherry Sativa Mints from  product image
Petra

Petra Tart Cherry Sativa Mints

112mg THC
$185.00/g | $165.18/THCg
0.1 grams

Spring Hill

Sativa
Edible: Edible
$18.50
$25.00
Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

112mg THC | 220.5%CBD
$3075.00/g | $2755.38/THCg
0.0 grams

Spring Hill

Indica
Edible: Gummy
$30.75
kynd Tropical Pineapple Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Tropical Pineapple Soft Chews

111mg THC
$125.00/g | $112.61/THCg
0.1 grams

Spring Hill

Indica
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Sour Apricot Apple  [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Motor Breath]

108mg THC
$3075.00/g | $2835.41/THCg
0.0 grams

Spring Hill

Indica
Edible: Gummy
$30.75
kynd Sour Watermelon Soft Chews from  product image
Kynd

kynd Sour Watermelon Soft Chews

108mg THC
$125.00/g | $115.74/THCg
0.1 grams

Spring Hill

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$18.00
Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew

108mg THC
$227.50/g | $211.04/THCg
0.1 grams

Spring Hill

Indica
Edible: Gummy
$22.75
Caramels from  product image

Caramels

108mg THC
$1802.00/g | $1674.72/THCg
0.0 grams

Spring Hill

Edible: Edible
$18.02
Strawberry Soft Chews from  product image
Encore

Strawberry Soft Chews

106mg THC
$2575.00/g | $2424.67/THCg
0.0 grams

Spring Hill

Sativa
Edible: Gummy
$25.75
Caramel Sea Salt from  product image

Caramel Sea Salt

106mg THC
$1802.00/g | $1700.00/THCg
0.0 grams

Spring Hill

Edible: Edible
$18.02
Strawberry [Dosilato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Dosilato] Soft Chews

106mg THC
$2575.00/g | $2434.99/THCg
0.0 grams

Spring Hill

Indica
Edible: Gummy
$25.75
Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews

106mg THC
$2575.00/g | $2434.99/THCg
0.0 grams

Spring Hill

Hybrid
Edible: Gummy
$25.75
Sour Apricot Apple  [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Lemon Cake]

106mg THC
$3075.00/g | $2907.80/THCg
0.0 grams

Spring Hill

Sativa
Edible: Gummy
$30.75
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·

·