Cannabis Concentrates in Cape Coral, FL Cannabis Concentrates in Cape Coral, FL

Find cannabis concentrates from Cape Coral dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Concentrate in Cape Coral

356 results
Loading...

Showing 25 of 356 results.

Blueberry from  product image
Select

Blueberry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Cape Coral

Indica
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cherry from  product image
Select

Cherry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Cape Coral

Sativa
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Hybrid Distillate Syringe from  product image

Hybrid Distillate Syringe

94.9% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $18.97/THCg
1 gram

Cape Coral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$18.00
$40.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

94.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.08/THCg
0.5 grams

Cape Coral

Indica
Concentrate: Distillate
$17.50
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

94.1% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.19/THCg
0.5 grams

Cape Coral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$17.50
$35.00
Mimosa Distillate Syringe from  product image
Black Label

Mimosa Distillate Syringe

93.9% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $26.62/THCg
1 gram

Cape Coral

Sativa
Concentrate: Distillate
$25.00
$60.00
Sativa Distillate Syringe from  product image

Sativa Distillate Syringe

92.8% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $19.40/THCg
1 gram

Cape Coral

Sativa
Concentrate: Distillate
$18.00
$40.00
Indica Distillate Syringe from  product image

Indica Distillate Syringe

92.1% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $19.54/THCg
1 gram

Cape Coral

Indica
Concentrate: Distillate
$18.00
$40.00
Frutful™ Brazilian Orange Syringe from  product image
Frutful

Frutful™ Brazilian Orange Syringe

91.8% THC | 0.2%CBD
$25.00/g | $27.23/THCg
1 gram

Cape Coral

Sativa
Concentrate: Distillate
$25.00
$65.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

91.0% THC | 1.4%Terps
$20.00/g | $21.97/THCg
1 gram

Cape Coral

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
Raspberry Parfait from  product image

Raspberry Parfait

91.0% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $30.22/THCg
1 gram

Cape Coral

Sativa
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

90.5% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $30.39/THCg
1 gram

Cape Coral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00
Nuclear Muffins from  product image

Nuclear Muffins

90.3% THC | 2.5%CBD
$27.50/g | $30.45/THCg
1 gram

Cape Coral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00
Mad Rabbid SGR from  product image
Cloud

Mad Rabbid SGR

88.7% THC | 0.2%CBD
$18.00/g | $20.29/THCg
1 gram

Cape Coral

Indica
Concentrate: Sugar
$18.00
$40.00
Ripe Watermelon Distillate Syringe from  product image
Later Days

Ripe Watermelon Distillate Syringe

88.7% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $31.00/THCg
1 gram

Cape Coral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$27.50
$35.00
Electric Daydream [0.5g] from  product image
Black Line

Electric Daydream [0.5g]

88.3% THC | 0.3%CBD
$32.00/g | $36.24/THCg
0.5 grams

Cape Coral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$16.00
$40.00
TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

88.3% THC | 0.1%CBD
$30.00/g | $33.98/THCg
1 gram

Cape Coral

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

88.1% THC | 0.3%CBD
$27.50/g | $31.22/THCg
1 gram

Cape Coral

Indica
Concentrate: Distillate
$27.50
$55.00
Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

87.9% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.47/THCg
1 gram

Cape Coral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

87.6% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.61/THCg
1 gram

Cape Coral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

87.4% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $38.27/THCg
1 gram

Cape Coral

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Pineapple Donut from  product image

Pineapple Donut

87.3% THC | 0.4%CBD
$27.50/g | $31.50/THCg
1 gram

Cape Coral

Sativa
Concentrate: RSO
$27.50
$55.00
White Wedding Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

White Wedding Syringe [0.5g]

87.1% THC
$32.00/g | $36.74/THCg
0.5 grams

Cape Coral

Sativa
Concentrate: Distillate
$16.00
$40.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

86.9% THC | 3.8%Terps
$20.00/g | $23.00/THCg
1 gram

Cape Coral

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
Grassroots

Peanut Butter Muffin

86.9% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $34.52/THCg
1 gram

Cape Coral

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·