Cannabis Topicals in Cape Coral, FL Cannabis Topicals in Cape Coral, FL

Shop cannabis topicals available in Cape Coral. Compare lotions, balms, and salves across dispensaries, with featured deals updated daily.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Topical in Cape Coral

26 results
Loading...

Showing 25 of 26 results.

Indica RSO from  product image
Everyday

Indica RSO

1000mg THC
$18.00/g | $1.80/THCg
1 gram

Cape Coral

Indica
Topical: Topical
$18.00
$40.00
Sativa RSO from  product image
Everyday

Sativa RSO

1000mg THC
$18.00/g | $1.80/THCg
1 gram

Cape Coral

Sativa
Topical: Topical
$18.00
$40.00
Relieve Lemongrass from  product image
Plant Precision

Relieve Lemongrass

650mg THC
$0.05/g | $0.01/THCg
650.0 grams

Cape Coral

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$60.00
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

501mg THC | 1.1%CBD
$65.74/g | $13.12/THCg
0.5 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$32.87
Extra Strength THC Pain Relief Lotion from  product image
Le Remedie

Extra Strength THC Pain Relief Lotion

450mg THC
$15.75/g | $3.50/THCg
1 gram

Cape Coral

Topical: Topical
$15.75
$35.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

314mg THC | 317.4%CBD
$101.23/g | $32.20/THCg
0.3 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$30.37
Elara 1:1 CRM from  product image
Fluent Care

Elara 1:1 CRM

300mg THC | 300.0%CBD
$50.00/g | $16.67/THCg
0.6 grams

Cape Coral

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$60.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

271mg THC | 293.6%CBD
$84.57/g | $31.17/THCg
0.3 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$25.37
THC-Infused Cooling Body Balm from  product image
Nordic Wellness

THC-Infused Cooling Body Balm

265mg THC
$120.00/g | $45.28/THCg
0.3 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$30.00
$35.00
Remedi Infused Balm 1:1 500mg from  product image
Remedi

Remedi Infused Balm 1:1 500mg

250mg THC | 250.0%CBD
$120.00/g | $48.00/THCg
0.3 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$30.00
$50.00
1:1 CBD:THC Cooling Balm from  product image
Nordic Wellness

1:1 CBD:THC Cooling Balm

241mg THC | 247.0%CBD
$70.00/g | $29.05/THCg
0.5 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$35.00
$40.00
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

240mg THC | 244.5%CBD
$131.48/g | $54.78/THCg
0.3 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$32.87
Ease THC Intimacy Oil from  product image

Ease THC Intimacy Oil

158mg THC | 0.8%CBD
$119.13/g | $75.64/THCg
0.2 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$17.87
Lavender Bath Soak from  product image
Avexia

Lavender Bath Soak

95mg THC
$153.70/g | $161.45/THCg
0.1 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$15.37
Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil from  product image

Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil

79mg THC | 78.3%CBD
$238.27/g | $301.99/THCg
0.1 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$17.87
Creamsickler Flower from  product image
Modern Flower

Creamsickler Flower

34mg THC | 2.7%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Sativa
Topical: Lotion
$15.00
$45.00
The Vault Gelato Cream Cake Flower from  product image
The Vault

The Vault Gelato Cream Cake Flower

31mg THC
$8.57/g | $27.92/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Indica
Topical: Lotion
$30.00
$50.00
Strawberries and Cream Flower from  product image
Cultivar

Strawberries and Cream Flower

28mg THC | 1.3%Terps
$14.29/g | $51.02/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Sativa
Topical: Lotion
$50.00
ish Flower - Truffle Ice Cream from  product image
Ish

ish Flower - Truffle Ice Cream

19mg THC
$4.29/g | $22.44/THCg
1/4 oz.

Cape Coral

Indica
Topical: Lotion
$30.00
$60.00
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

19mg THC
$5.00/g | $26.22/THCg
1/4 oz.

Cape Coral

Hybrid
Topical: Lotion
$35.00
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

18mg THC
$5.71/g | $31.59/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Hybrid
Topical: Lotion
$20.00
72 Hour  THC Patch from  product image

72 Hour THC Patch

14mg THC | 0.0%CBD
$425.00/g | $3086.42/THCg
0.0 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$8.50
ish Flower - Ice Cream Cake from  product image
Ish

ish Flower - Ice Cream Cake

12mg THC | 0.7%Terps
$5.00/g | $42.02/THCg
1/2 oz.

Cape Coral

Indica
Topical: Lotion
$70.00
$100.00
72 Hour 1:1 CBD:THC Patch from  product image

72 Hour 1:1 CBD:THC Patch

11mg THC | 10.9%CBD
$850.00/g | $7456.14/THCg
0.0 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$8.50
72 Hour CBD Patch from  product image

72 Hour CBD Patch

0mg THC | 11.9%CBD
$425.00/g | $100000.00/THCg
0.0 grams

Cape Coral

Topical: Topical
$8.50
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·