Cannabis Flower in Cape Coral, FL Cannabis Flower in Cape Coral, FL

Shop cannabis flower across all Cape Coral dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Flower in Cape Coral

836 results
Loading...

Showing 25 of 836 results.

Crunch Berries - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Crunch Berries - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.2%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Indica
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Golden Pineapple - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Golden Pineapple - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.7%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Rattler - Whole Flower 3.5G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.6%Terps
$5.71/g | $16.81/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Sativa
Flower: Whole
$20.00
$58.00
Xeno - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Xeno - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.7%Terps
$7.14/g | $21.01/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Indica
Flower: Whole
$25.00
$60.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

34.0% THC | 2.8%Terps
$4.29/g | $12.61/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Indica
Flower: Whole
$15.00
$58.00
Cheesequake - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Cheesequake - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.4%Terps
$5.00/g | $15.15/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Sativa
Flower: Whole
$17.50
$45.00
Cherry Cap - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower x Seed Junky

Cherry Cap - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.7%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

33.0% THC | 2.7%Terps
$8.57/g | $25.97/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Double OG Chem Minis from  product image
Modern Flower

Double OG Chem Minis

33.0% THC | 3.0%Terps
$5.71/g | $17.32/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Hybrid
Flower: Smalls
$20.00
$30.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 3.0%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Sativa
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Melon Barz - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower x Seed Junky

Melon Barz - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 2.0%Terps
$4.29/g | $12.99/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Hybrid
Flower: Whole
$15.00
$45.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$11.43/g | $34.63/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
Cosmic Serial Smalls from  product image
Alien Labs

Cosmic Serial Smalls

32.0% THC
$5.00/g | $15.63/THCg
1/2 oz.

Cape Coral

Indica
Flower: Smalls
$70.00
$120.00
Gravity Gushers Flower from  product image
Cultivar

Gravity Gushers Flower

32.0% THC | 1.9%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Indica
Flower: Whole
$50.00
Jelly Flower from  product image
Grow Sciences

Jelly Flower

32.0% THC
$71.43/g | $223.21/THCg
0.7 grams

Cape Coral

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
JUICI Smalls from  product image
Connected Cannabis

JUICI Smalls

32.0% THC | 2.8%Terps
$5.00/g | $15.63/THCg
1/2 oz.

Cape Coral

Sativa
Flower: Smalls
$70.00
$120.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$12.86/g | $40.18/THCg
1/8 oz.

Cape Coral

Hybrid
Flower: Whole
$45.00
$50.00
TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

31.5% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $130.95/THCg
0.4 grams

Cape Coral

Sativa
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00
Facetz 12 from  product image
Grassroots

Facetz 12

31.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.85/THCg
1 gram

Cape Coral

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.4% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $131.37/THCg
0.4 grams

Cape Coral

Hybrid
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00
Grassroots

Nutcrackerz #8

31.4% THC | 0.1%CBD
$41.25/g | $131.37/THCg
0.4 grams

Cape Coral

Sativa
Flower: PreRoll
$16.50
$33.00

Diesel Bite

31.3% THC | 0.1%CBD
$15.00/g | $47.92/THCg
0.4 grams

Cape Coral

Sativa
Flower: PreRoll
$6.00
$12.00
Grassroots

Passport Dro

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Cape Coral

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.05/THCg
1 gram

Cape Coral

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Local Motive

31.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.05/THCg
1 gram

Cape Coral

Sativa
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·