Cannabis Edibles in Winter Springs, FL Cannabis Edibles in Winter Springs, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Winter Springs. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Winter Springs dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Edible in Winter Springs

25 available
Loading...

Showing 25 of 25 results.

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

112mg THC | 220.5%CBD
$1845.00/g | $1653.23/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Mixed Berry Burst  Soft Chews from  product image
Encore

Mixed Berry Burst Soft Chews

108mg THC
$1545.00/g | $1424.62/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Sour Apricot Apple  [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Motor Breath]

108mg THC
$1845.00/g | $1701.25/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Caramels from  product image

Caramels

108mg THC
$1802.00/g | $1674.72/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Edible: Edible
$18.02
Caramel Sea Salt from  product image

Caramel Sea Salt

106mg THC
$1802.00/g | $1700.00/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Edible: Edible
$18.02
Strawberry [Dosilato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Dosilato] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Peach Mango [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Lemon Cake]

105mg THC
$1845.00/g | $1752.14/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
Peach Mango [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Motor Breath]

104mg THC
$1845.00/g | $1774.89/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Orange Tangie RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Orange Tangie RSO Soft Chew

102mg THC
$124.50/g | $122.23/THCg
0.1 grams

Winter Springs

Sativa
Edible: Gummy
$12.45
Mandarin  1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Mandarin 1:1 CBD:THC Soft Chews

102mg THC | 103.5%CBD
$1545.00/g | $1519.17/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Bonsai Berry [Gelato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Bonsai Berry [Gelato] Soft Chews

101mg THC
$1545.00/g | $1532.74/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Bonsai Berry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Bonsai Berry [Grape Mint Gas] Soft Chews

100mg THC
$1545.00/g | $1546.55/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Peach Mango [Wino] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Wino]

99mg THC
$1845.00/g | $1855.20/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Dragonfruit RSO Soft Chews from  product image
Bits

Dragonfruit RSO Soft Chews

99mg THC
$3090.00/g | $3117.43/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Green Apple Lozenges from  product image

Green Apple Lozenges

99mg THC
$1245.00/g | $1260.12/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Hybrid
Edible: Edible
$12.45
Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews from  product image
Bits

Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews

99mg THC | 103.0%CBD
$3090.00/g | $3135.15/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Watermelon Soft Chews from  product image

Watermelon Soft Chews

95mg THC
$1545.00/g | $1627.17/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew

95mg THC
$136.50/g | $144.12/THCg
0.1 grams

Winter Springs

Indica
Edible: Gummy
$13.65
Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew

91mg THC | 96.9%CBD
$124.50/g | $136.69/THCg
0.1 grams

Winter Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
Berry Drip RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Berry Drip RSO Soft Chew

89mg THC
$124.50/g | $139.22/THCg
0.1 grams

Winter Springs

Indica
Edible: Gummy
$12.45
RSO Milk Chocolates from  product image

RSO Milk Chocolates

87mg THC
$1545.00/g | $1779.54/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Edible: Chocolate
$15.45
Strawberry Candy Sugar from  product image

Strawberry Candy Sugar

85mg THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $43.03/THCg
1 gram

Winter Springs

Sativa
Edible: Gummy
$36.45
Pineapple Passionfruit Soft Chew from  product image
Savvy

Pineapple Passionfruit Soft Chew

50mg THC
$153.00/g | $306.37/THCg
0.1 grams

Winter Springs

Hybrid
Edible: Gummy
$7.65
Tangerine 1:1 CBD:THC Meltaways from  product image

Tangerine 1:1 CBD:THC Meltaways

47mg THC | 50.0%CBD
$2490.00/g | $5320.51/THCg
0.0 grams

Winter Springs

Edible: Edible
$12.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes