Cannabis Vape Carts in Winter Springs, FL Cannabis Vape Carts in Winter Springs, FL

Shop cannabis vape carts across Winter Springs dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Vape in Winter Springs

83 available
Loading...

Showing 25 of 83 results.

Chemdawg from  product image
(the) Essence

Chemdawg

87.5% THC
$33.45/g | $38.25/THCg
1 gram

Winter Springs

Hybrid
Vape: Cartridge
$33.45
Cereal Milk from  product image
(the) Essence

Cereal Milk

87.4% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $38.27/THCg
1 gram

Winter Springs

Indica Dominant
Vape: Pod
$33.45
Minty Blizzard Live Resin AIO from  product image

Minty Blizzard Live Resin AIO

87.2% THC
$50.85/g | $58.35/THCg
1 gram

Winter Springs

Sativa
Vape: Live Resin
$50.85
Permanent Marker from  product image
(the) Essence

Permanent Marker

86.6% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $38.63/THCg
1 gram

Winter Springs

Hybrid
Vape: Pod
$33.45
Durban Poison AIO from  product image
(the) Essence

Durban Poison AIO

86.2% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.60/THCg
1 gram

Winter Springs

Sativa
Vape: Disposable
$35.00
Master Kush from  product image
(the) Essence

Master Kush

85.9% THC | 0.2%CBD
$42.90/g | $49.94/THCg
0.5 grams

Winter Springs

Indica
Vape: Cartridge
$21.45
Cereal Milk AIO from  product image
(the) Essence

Cereal Milk AIO

85.8% THC | 0.3%CBD
$35.00/g | $40.79/THCg
1 gram

Winter Springs

Indica Dominant
Vape: Disposable
$35.00
Melonade #8 from  product image

Melonade #8

85.7% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $53.03/THCg
1 gram

Winter Springs

Hybrid
Vape: Cartridge
$45.45
Applescotti from  product image

Applescotti

85.3% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $53.28/THCg
1 gram

Winter Springs

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
Summer Melon from  product image
Savvy

Summer Melon

85.3% THC | 0.2%CBD
$30.90/g | $36.23/THCg
0.5 grams

Winter Springs

Sativa
Vape: Cartridge
$15.45
E85 from  product image

E85

85.2% THC | 0.2%CBD
$48.90/g | $57.39/THCg
0.5 grams

Winter Springs

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.45
Strawberry Candy from  product image

Strawberry Candy

84.8% THC | 0.3%CBD
$50.85/g | $59.97/THCg
1 gram

Winter Springs

Sativa
Vape: Live Resin
$50.85
Durban Poison from  product image
(the) Essence

Durban Poison

84.2% THC | 0.1%CBD
$33.45/g | $39.73/THCg
1 gram

Winter Springs

Sativa
Vape: Pod
$33.45
Glitter Bomb from  product image

Glitter Bomb

84.2% THC | 0.3%CBD
$36.90/g | $43.82/THCg
0.5 grams

Winter Springs

Hybrid
Vape: Disposable
$18.45
Peaches and Cream from  product image
Savvy

Peaches and Cream

84.2% THC | 0.2%CBD
$30.45/g | $36.16/THCg
1 gram

Winter Springs

Indica
Vape: Cartridge
$30.45
Pineapple Mimosa from  product image
Savvy

Pineapple Mimosa

84.1% THC | 0.2%CBD
$28.58/g | $33.98/THCg
2.0 grams

Winter Springs

Hybrid
Vape: Cartridge
$57.15
Grape Kush from  product image
Savvy

Grape Kush

84.1% THC
$30.45/g | $36.22/THCg
1 gram

Winter Springs

Sativa
Vape: Cartridge
$30.45
Wedding Kush Mints from  product image

Wedding Kush Mints

83.9% THC | 0.3%CBD
$36.90/g | $43.98/THCg
0.5 grams

Winter Springs

Hybrid
Vape: Disposable
$18.45
Lavender Vanilla Petal Puffer AIO from  product image
Edie Parker

Lavender Vanilla Petal Puffer AIO

83.8% THC
$70.34/g | $83.91/THCg
0.5 grams

Winter Springs

Indica
Vape: Cartridge
$35.17
Cherry On Top - Cartridge 1g from  product image

Cherry On Top - Cartridge 1g

83.8% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $54.24/THCg
1 gram

Winter Springs

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
Gush Mints from  product image

Gush Mints

83.8% THC | 0.3%CBD
$48.90/g | $58.35/THCg
0.5 grams

Winter Springs

Indica
Vape: Cartridge
$24.45
Summer Melon from  product image
Savvy

Summer Melon

83.7% THC | 0.3%CBD
$28.58/g | $34.14/THCg
2.0 grams

Winter Springs

Sativa
Vape: Cartridge
$57.15
Applescotti from  product image

Applescotti

83.7% THC
$48.90/g | $58.44/THCg
0.5 grams

Winter Springs

Indica
Vape: Cartridge
$24.45
Robots from  product image

Robots

83.6% THC | 0.3%CBD
$36.90/g | $44.14/THCg
0.5 grams

Winter Springs

Hybrid
Vape: Disposable
$18.45
GMO S1 from  product image

GMO S1

83.5% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $54.43/THCg
1 gram

Winter Springs

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes