Cannabis Flower in Winter Springs, FL Cannabis Flower in Winter Springs, FL

Shop cannabis flower across all Winter Springs dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Winter Springs

133 available
Loading...

Showing 25 of 133 results.

Nutcrackerz from  product image
(the) Essence

Nutcrackerz

29.3% THC | 0.1%CBD
$7.74/g | $26.40/THCg
1/4 oz.

Winter Springs

Indica
Flower: Whole
$54.15
Gastro Pop from  product image
Verano

Gastro Pop

29.1% THC
$10.33/g | $35.46/THCg
1/8 oz.

Winter Springs

Indica Dominant
Flower: Whole
$36.15
Tuscan Gelato from  product image
Verano

Tuscan Gelato

28.8% THC | 0.1%CBD
$8.59/g | $29.84/THCg
1/4 oz.

Winter Springs

Hybrid
Flower: Whole
$60.15
Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

28.5% THC | 0.1%CBD
$7.07/g | $24.81/THCg
0.7 grams

Winter Springs

Sativa
Flower: PreRoll
$4.95
Minty Blizzard from  product image

Minty Blizzard

28.2% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $28.19/THCg
1 gram

Winter Springs

Sativa
Flower: PreRoll
$7.95
GMO S1 from  product image

GMO S1

28.1% THC | 0.1%CBD
$6.87/g | $24.44/THCg
1/2 oz.

Winter Springs

Indica
Flower: Whole
$96.15
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

27.8% THC | 0.1%CBD
$5.86/g | $21.07/THCg
0.7 grams

Winter Springs

Hybrid
Flower: PreRoll
$4.10
Kuroge from  product image
Verano

Kuroge

27.7% THC
$10.33/g | $37.26/THCg
1/8 oz.

Winter Springs

Indica
Flower: Whole
$36.15
Guava Casquitos from  product image
Verano

Guava Casquitos

27.4% THC | 0.1%CBD
$5.54/g | $20.22/THCg
1 oz.

Winter Springs

Hybrid
Flower: Whole
$155.12
Guava Cooler from  product image
(the) Essence

Guava Cooler

27.4% THC | 0.1%CBD
$5.36/g | $19.57/THCg
1 oz.

Winter Springs

Sativa
Flower: Whole
$150.12
Savvy

Grape Junky

27.2% THC
$5.00/g | $18.39/THCg
1/4 oz.

Winter Springs

Indica
Flower: Whole
$35.00
GMO S1 from  product image

GMO S1

27.1% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $29.34/THCg
1 gram

Winter Springs

Indica
Flower: PreRoll
$7.95
Dosi - Dos from  product image

Dosi - Dos

26.9% THC
$51.07/g | $189.79/THCg
0.7 grams

Winter Springs

Indica
Flower: PreRoll
$35.75
Facetz from  product image
Verano

Facetz

26.9% THC
$10.33/g | $38.41/THCg
1/8 oz.

Winter Springs

Indica
Flower: Whole
$36.15
E85 from  product image
(the) Essence

E85

26.7% THC
$7.07/g | $26.46/THCg
0.7 grams

Winter Springs

Hybrid
Flower: PreRoll
$4.95
Gastro Pop from  product image
Verano

Gastro Pop

26.7% THC | 0.1%CBD
$8.79/g | $32.91/THCg
0.7 grams

Winter Springs

Indica Dominant
Flower: PreRoll
$6.15
Melonade from  product image

Melonade

26.6% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $29.89/THCg
1 gram

Winter Springs

Hybrid
Flower: PreRoll
$7.95
Facetz from  product image
Verano

Facetz

26.4% THC | 0.1%CBD
$5.86/g | $22.19/THCg
0.7 grams

Winter Springs

Indica
Flower: PreRoll
$4.10
Nutcrackerz from  product image
(the) Essence

Nutcrackerz

26.4% THC | 0.1%CBD
$7.07/g | $26.79/THCg
0.7 grams

Winter Springs

Indica
Flower: PreRoll
$4.95
GMO Jungle Cake from  product image

GMO Jungle Cake

26.3% THC
$8.61/g | $32.72/THCg
1/8 oz.

Winter Springs

Hybrid
Flower: Whole
$30.15
Black Amber from  product image
Verano

Black Amber

26.3% THC
$65.36/g | $248.89/THCg
0.7 grams

Winter Springs

Indica
Flower: PreRoll
$45.75
Gush Mints Barrels from  product image
Savvy

Gush Mints Barrels

26.2% THC | 0.1%CBD
$101.50/g | $387.41/THCg
0.5 grams

Winter Springs

Indica
Flower: PreRoll
$50.75
Facade from  product image
Verano

Facade

26.1% THC
$6.08/g | $23.26/THCg
1/2 oz.

Winter Springs

Hybrid
Flower: Whole
$85.12
Nutcrackerz from  product image
(the) Essence

Nutcrackerz

26.1% THC
$5.72/g | $21.94/THCg
1/2 oz.

Winter Springs

Indica
Flower: Whole
$80.12
Georgia Pie x Gastro Pop from  product image

Georgia Pie x Gastro Pop

26.1% THC
$7.07/g | $27.13/THCg
0.7 grams

Winter Springs

Indica
Flower: PreRoll
$4.95
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes