Cannabis Concentrates in North Palm Beach, FL Cannabis Concentrates in North Palm Beach, FL

Find cannabis concentrates from North Palm Beach dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Concentrate in North Palm Beach

19 available
Loading...

Showing 19 of 19 results.

Cake Face Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Cake Face Live Diamonds

82.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $85.37/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Citrus Bliss Live Rosin from  product image
Blue River

Citrus Bliss Live Rosin

79.0% THC | 7.4%Terps
$35.00/g | $44.30/THCg
1 gram

North Palm Beach

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$35.00
$65.00
Sly Look Live Resin from  product image
Modern Flower

Sly Look Live Resin

76.0% THC | 5.5%Terps
$35.00/g | $46.05/THCg
1 gram

North Palm Beach

Indica
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Banana Pie Live Rosin from  product image
Blue River

Banana Pie Live Rosin

74.0% THC | 6.2%Terps
$35.00/g | $47.30/THCg
1 gram

North Palm Beach

Indica
Concentrate: Live Rosin
$35.00
$65.00
Grape Biscotti Sundae Live Resin from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae Live Resin

74.0% THC | 11.9%Terps
$35.00/g | $47.30/THCg
1 gram

North Palm Beach

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Banana Bread Live Budder from  product image
Modern Flower

Banana Bread Live Budder

73.0% THC | 11.7%Terps
$35.00/g | $47.95/THCg
1 gram

North Palm Beach

Indica
Concentrate: Budder
$35.00
$55.00
Zush Mints Live Resin from  product image
Modern Flower

Zush Mints Live Resin

73.0% THC | 9.3%Terps
$35.00/g | $47.95/THCg
1 gram

North Palm Beach

Indica
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Raspberry Punch Live Resin from  product image
Modern Flower

Raspberry Punch Live Resin

71.0% THC | 8.9%Terps
$35.00/g | $49.30/THCg
1 gram

North Palm Beach

Indica
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Sour Grapez Live Budder from  product image
Modern Flower

Sour Grapez Live Budder

71.0% THC | 11.5%Terps
$35.00/g | $49.30/THCg
1 gram

North Palm Beach

Hybrid
Concentrate: Budder
$35.00
$55.00
Kush Mints Live Resin from  product image
Modern Flower

Kush Mints Live Resin

69.0% THC | 7.1%Terps
$35.00/g | $50.73/THCg
1 gram

North Palm Beach

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Blue Beach Haze Live Resin from  product image
Modern Flower

Blue Beach Haze Live Resin

68.0% THC | 10.3%Terps
$35.00/g | $51.47/THCg
1 gram

North Palm Beach

Sativa
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Earthquake - Live Budder 1G from  product image
Modern Flower

Earthquake - Live Budder 1G

67.0% THC | 9.8%Terps
$35.00/g | $52.24/THCg
1 gram

North Palm Beach

Sativa
Concentrate: Budder
$35.00
$55.00
Road Warrior Live Resin from  product image
Modern Flower

Road Warrior Live Resin

67.0% THC | 6.6%Terps
$35.00/g | $52.24/THCg
1 gram

North Palm Beach

Sativa
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Sly Look Live Budder from  product image
Modern Flower

Sly Look Live Budder

66.0% THC | 7.7%Terps
$35.00/g | $53.03/THCg
1 gram

North Palm Beach

Indica
Concentrate: Budder
$35.00
$55.00
Zen (1:4 CBD:THC) - Pure Reserve Oil - 1g from  product image
Surterra Wellness

Zen (1:4 CBD:THC) - Pure Reserve Oil - 1g

64.1% THC | 2.9%Terps | 16.9%CBD
$34.09/g | $53.18/THCg
1.1 grams

North Palm Beach

Concentrate: Distillate
$37.50
$75.00
Earthquake Live Resin from  product image
Modern Flower

Earthquake Live Resin

64.0% THC | 10.4%Terps
$35.00/g | $54.69/THCg
1 gram

North Palm Beach

Sativa
Concentrate: Live Resin
$35.00
$55.00
Soothe (1:1 CBD:THC) - Pure Reserve Oil - 1g from  product image
Surterra Wellness

Soothe (1:1 CBD:THC) - Pure Reserve Oil - 1g

38.5% THC | 6.3%Terps | 38.9%CBD
$34.09/g | $88.55/THCg
1.1 grams

North Palm Beach

Concentrate: Distillate
$37.50
$75.00
Traffic Jam Flower from  product image
Roll One

Traffic Jam Flower

28.0% THC | 2.4%Terps
$7.14/g | $25.51/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Sativa
Concentrate: Jam
$25.00
$35.00
10mg, Hybrid (Hybrid) - Live Rosin Theragels - 40ct from  product image
Surterra Wellness

10mg, Hybrid (Hybrid) - Live Rosin Theragels - 40ct

1.9% THC | 0.0%CBD
$2.98/g | $155.76/THCg
20.0 grams

North Palm Beach

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$59.50
$85.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes