Cannabis Flower in North Palm Beach, FL Cannabis Flower in North Palm Beach, FL

Shop cannabis flower across all North Palm Beach dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in North Palm Beach

86 available
Loading...

Showing 25 of 86 results.

Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

33.0% THC | 2.7%Terps
$11.43/g | $34.63/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Hybrid
Flower: Whole
$40.00
$45.00
Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.8%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.2%Terps
$11.43/g | $35.71/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Indica
Flower: Whole
$40.00
$58.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

31.0% THC | 2.3%Terps
$16.57/g | $53.46/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Indica
Flower: Whole
$58.00
Bad Apple - Whole Flower 3.5G from  product image
Connected Cannabis

Bad Apple - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.7%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

31.0% THC | 2.6%Terps
$11.43/g | $36.87/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
Cherry Cap Single Pre-Roll from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Single Pre-Roll

31.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $41.94/THCg
1 gram

North Palm Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
Chrome Berry - Single PreRoll 1G from  product image
Binske

Chrome Berry - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.5%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

North Palm Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.4%Terps
$17.14/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Double OG Chem - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Double OG Chem - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 1.7%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Hippie Crasher Minis from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher Minis

30.0% THC | 1.9%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Indica
Flower: Smalls
$30.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

30.0% THC | 1.5%Terps
$15.00/g | $50.00/THCg
1 gram

North Palm Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Rattler - Whole Flower 3.5G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$11.43/g | $38.10/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$58.00
Wedding Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Wedding Mints - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.0%Terps
$7.14/g | $23.81/THCg
1/8 oz.

North Palm Beach

Indica
Flower: Whole
$25.00
$45.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes