Cannabis Vape Carts in North Palm Beach, FL Cannabis Vape Carts in North Palm Beach, FL

Shop cannabis vape carts across North Palm Beach dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Vape in North Palm Beach

28 available
Loading...

Showing 25 of 28 results.

OG Kush - Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

OG Kush - Distillate Cartridge - 1g

87.1% THC | 5.8%Terps | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.33/THCg
1 gram

North Palm Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$36.00
$90.00
Libra Sun - Distillate All-In-One - 0.5g from  product image
Float

Libra Sun - Distillate All-In-One - 0.5g

85.7% THC | 6.3%Terps | 0.2%CBD
$60.00/g | $70.01/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Vape: Disposable
$30.00
$50.00
Purple Punch - Distillate Cartridge from  product image
Float

Purple Punch - Distillate Cartridge

85.1% THC | 5.3%Terps | 0.2%CBD
$40.00/g | $47.00/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Indica
Vape: Cartridge
$20.00
$50.00
Peaches and Cream - Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

Peaches and Cream - Distillate Cartridge - 1g

84.7% THC | 2.2%Terps | 0.1%CBD
$36.00/g | $42.50/THCg
1 gram

North Palm Beach

Indica
Vape: Cartridge
$36.00
$90.00
Atomic Pop - Distillate Cartridge from  product image
Float

Atomic Pop - Distillate Cartridge

84.6% THC | 4.6%Terps | 0.2%CBD
$40.00/g | $47.28/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$20.00
$50.00
Strawberry Jelly - Distillate Cartridge from  product image
Float

Strawberry Jelly - Distillate Cartridge

84.0% THC | 5.4%Terps | 0.2%CBD
$40.00/g | $47.62/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$20.00
$50.00
Aries Rising - Distillate All-In-One - 0.5g from  product image
Float

Aries Rising - Distillate All-In-One - 0.5g

83.5% THC | 5.6%Terps | 0.2%CBD
$60.00/g | $71.86/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Sativa Dominant
Vape: Disposable
$30.00
$50.00
Acapulco Gold - Distillate Cartridge from  product image
Float

Acapulco Gold - Distillate Cartridge

83.0% THC | 4.4%Terps | 0.3%CBD
$40.00/g | $48.19/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$20.00
$50.00
Tropical Cookies - Distillate Cartridge from  product image
Float

Tropical Cookies - Distillate Cartridge

82.5% THC | 5.2%Terps | 0.2%CBD
$40.00/g | $48.49/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$20.00
$50.00
Garlicane - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

Garlicane - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g

82.3% THC | 2.7%Terps | 0.2%CBD
$38.00/g | $46.17/THCg
1 gram

North Palm Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$38.00
$95.00
Permanent Chimera - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

Permanent Chimera - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g

82.2% THC | 2.9%Terps | 0.2%CBD
$38.00/g | $46.23/THCg
1 gram

North Palm Beach

Indica
Vape: Cartridge
$38.00
$95.00
007UP - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

007UP - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g

81.9% THC | 4.3%Terps | 0.2%CBD
$38.00/g | $46.40/THCg
1 gram

North Palm Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$38.00
$95.00
Grape Essence - Full-Spectrum Distillate Cartridge from  product image
Float

Grape Essence - Full-Spectrum Distillate Cartridge

81.6% THC | 3.9%Terps | 0.2%CBD
$66.00/g | $80.88/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$33.00
$55.00
Georgia Runtz - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 2g from  product image
Float

Georgia Runtz - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 2g

80.8% THC | 6.2%Terps | 0.2%CBD
$52.50/g | $64.98/THCg
2.0 grams

North Palm Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$105.00
$175.00
Pisces Ascending (Indica) - Distillate All-In-One - 0.5g from  product image
Float

Pisces Ascending (Indica) - Distillate All-In-One - 0.5g

80.8% THC | 5.4%Terps | 0.2%CBD
$60.00/g | $74.26/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Indica
Vape: Disposable
$30.00
$50.00
Quesojito - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

Quesojito - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g

80.7% THC | 3.1%Terps | 0.2%CBD
$38.00/g | $47.09/THCg
1 gram

North Palm Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$38.00
$95.00
Wimauma Melons - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 0.5g from  product image
Float

Wimauma Melons - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 0.5g

80.7% THC | 2.8%Terps | 0.2%CBD
$66.00/g | $81.78/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$33.00
$55.00
Ya Hemi from  product image
Float

Ya Hemi

80.7% THC | 4.4%Terps | 0.2%CBD
$38.00/g | $47.09/THCg
1 gram

North Palm Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$38.00
$95.00
Mule Fuel - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g from  product image
Float

Mule Fuel - Full-Spectrum Distillate Cartridge - 1g

80.6% THC | 3.6%Terps | 0.3%CBD
$38.00/g | $47.15/THCg
1 gram

North Palm Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$38.00
$95.00
Pine Zap F2 - Full-Spectrum Distillate Cartridge from  product image
Float

Pine Zap F2 - Full-Spectrum Distillate Cartridge

80.3% THC | 4.1%Terps | 0.2%CBD
$66.00/g | $82.19/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$33.00
$55.00
PB & Smelly [2g] from  product image
Float

PB & Smelly [2g]

80.0% THC | 3.8%Terps | 0.2%CBD
$38.00/g | $47.50/THCg
1 gram

North Palm Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$38.00
$95.00
Double Stuffed - Full-Spectrum Distillate Cartridge from  product image
Float

Double Stuffed - Full-Spectrum Distillate Cartridge

79.1% THC | 4.4%Terps | 0.2%CBD
$66.00/g | $83.44/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Indica
Vape: Cartridge
$33.00
$55.00
Relief (1 CBD : 9 THC) - Distillate All-In-One from  product image
Surterra Wellness

Relief (1 CBD : 9 THC) - Distillate All-In-One

75.5% THC | 6.3%Terps | 8.9%CBD
$66.00/g | $87.42/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Vape: Disposable
$33.00
$55.00
Dream (1 CBD : 9 THC) - Distillate All-In-One - 0.5g from  product image
Surterra Wellness

Dream (1 CBD : 9 THC) - Distillate All-In-One - 0.5g

71.1% THC | 4.8%Terps | 7.9%CBD
$66.00/g | $92.83/THCg
0.5 grams

North Palm Beach

Indica
Vape: Disposable
$33.00
$55.00
Banana Pie Live Terpene Sauz from  product image
Modern Flower

Banana Pie Live Terpene Sauz

69.0% THC | 7.8%Terps
$35.00/g | $50.73/THCg
1 gram

North Palm Beach

Indica
Vape: Disposable
$35.00
$55.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes