Cannabis Concentrates in Fernandina Beach, FL Cannabis Concentrates in Fernandina Beach, FL

Find cannabis concentrates from Fernandina Beach dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Concentrate in Fernandina Beach

54 results
Loading...

Showing 25 of 54 results.

Blueberry from  product image
Select

Blueberry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Fernandina Beach

Indica
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Cherry from  product image
Select

Cherry

100.0% THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Fernandina Beach

Sativa
Concentrate: RSO
$15.75
$35.00
Watermelon Cakez from  product image

Watermelon Cakez

95.5% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $34.56/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

94.9% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $34.77/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

94.4% THC | 0.2%CBD
$42.00/g | $44.49/THCg
0.5 grams

Fernandina Beach

Indica
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Hybrid Blend Distillate from  product image

Hybrid Blend Distillate

93.5% THC | 0.2%CBD
$42.00/g | $44.92/THCg
0.5 grams

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Ocifer from  product image

Ocifer

93.4% THC | 0.3%CBD
$42.00/g | $44.97/THCg
0.5 grams

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$21.00
$35.00
Cap Junky from  product image

Cap Junky

92.6% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.64/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00

Local Motive

92.2% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.79/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Mimosa Kush Mints from  product image

Mimosa Kush Mints

92.2% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $35.79/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Ocifer from  product image

Ocifer

92.1% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $35.83/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Raspberry Parfait from  product image

Raspberry Parfait

91.0% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $36.26/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Nuclear Muffins from  product image

Nuclear Muffins

90.3% THC | 2.5%CBD
$33.00/g | $36.55/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

88.3% THC | 0.1%CBD
$36.00/g | $40.77/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Frosted Motorbreath Distillate from  product image

Frosted Motorbreath Distillate

88.1% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $37.46/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Concentrate: Distillate
$33.00
$55.00
Mimosa Kush Mints from  product image
Grassroots

Mimosa Kush Mints

87.4% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.19/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Grassroots

Peanut Butter Muffin

86.9% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $41.43/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Cheddar Cheeze from  product image
Grassroots

Cheddar Cheeze

86.3% THC | 0.3%CBD
$36.00/g | $41.72/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00

Passport Dro

86.2% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $38.28/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
Baba Yaga RSO from  product image

Baba Yaga RSO

85.9% THC | 0.3%CBD
$33.00/g | $38.42/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

85.6% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $42.06/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00

Sugar Moon

85.5% THC
$33.00/g | $38.60/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
Garlic Cookies from  product image
Grassroots

Garlic Cookies

85.3% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $42.20/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Concentrate: Live Rosin
$36.00
$60.00
Ocifer from  product image

Ocifer

84.4% THC | 0.2%CBD
$33.00/g | $39.10/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: RSO
$33.00
$55.00
Apple Mochi from  product image

Apple Mochi

82.7% THC | 0.1%CBD
$39.00/g | $47.16/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Concentrate: Wax
$39.00
$65.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·