Cannabis Flower in Fernandina Beach, FL Cannabis Flower in Fernandina Beach, FL

Shop cannabis flower across all Fernandina Beach dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Flower in Fernandina Beach

225 results
Loading...

Showing 25 of 225 results.

Garlic Cookies from  product image
Grassroots

Garlic Cookies

33.3% THC | 0.0%CBD
$49.50/g | $148.65/THCg
0.4 grams

Fernandina Beach

Indica
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Lemon Fresh from  product image
Reef

Lemon Fresh

33.0% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $27.27/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Cap Junky from  product image
Grassroots

Cap Junky

32.9% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $30.40/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00

Cap Junky

32.2% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $18.63/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$6.00
$12.00
Cap Junky from  product image
Grassroots

Cap Junky

32.2% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $153.73/THCg
0.4 grams

Fernandina Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Giggin Grapes #7 from  product image
Reef

Giggin Grapes #7

32.0% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.13/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Pineapple Donut from  product image
Reef

Pineapple Donut

32.0% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.13/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Watermelon Cakez from  product image
Reef

Watermelon Cakez

32.0% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.13/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Garlic Cookies from  product image
Grassroots

Garlic Cookies

31.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.85/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Fernandina Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Giggin Grapes #7 from  product image
Reef

Giggin Grapes #7

31.4% THC | 0.1%CBD
$6.57/g | $20.93/THCg
1/8 oz.

Fernandina Beach

Indica
Flower: Smalls
$23.00
$40.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.4% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $22.75/THCg
1/8 oz.

Fernandina Beach

Indica
Flower: Smalls
$25.00
$50.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Fernandina Beach

Indica
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Jayna's Sunshine from  product image
Find.

Jayna's Sunshine

31.4% THC | 0.1%CBD
$4.71/g | $15.01/THCg
1/4 oz.

Fernandina Beach

Hybrid
Flower: Ground
$33.00
$55.00
Grassroots

Mad Rabbid #5

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Fernandina Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Reef

Purple Starfruit

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.66/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Reef

Sugar Rainbow Luxe #26

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.66/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Grassroots

Berry Batter

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Foreign Kush Mints from  product image
Dark Heart

Foreign Kush Mints

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Fernandina Beach

Indica
Flower: Whole
$35.00
$60.00
Green Vice from  product image

Green Vice

31.3% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $19.17/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Flower: PreRoll
$6.00
$12.00
Jayna's Sunshine from  product image
Grassroots

Jayna's Sunshine

31.3% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $22.82/THCg
1/8 oz.

Fernandina Beach

Hybrid
Flower: Whole
$25.00
$55.00
La Vida from  product image
Grassroots

La Vida

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Fernandina Beach

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$55.00
Grassroots

Passport Dro

31.3% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.56/THCg
1/8 oz.

Fernandina Beach

Indica
Flower: Smalls
$28.00
$50.00
PawPaw from  product image
Find.

PawPaw

31.3% THC | 0.1%CBD
$4.71/g | $15.06/THCg
1/4 oz.

Fernandina Beach

Hybrid
Flower: Ground
$33.00
$55.00
PawPaw from  product image
Grassroots

PawPaw

31.3% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.56/THCg
1/8 oz.

Fernandina Beach

Hybrid
Flower: Smalls
$28.00
$50.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·