Cannabis Vape Carts in Fernandina Beach, FL Cannabis Vape Carts in Fernandina Beach, FL

Shop cannabis vape carts across Fernandina Beach dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Vape in Fernandina Beach

138 results
Loading...

Showing 25 of 138 results.

ACE Acapulco Gold from  product image
Select

ACE Acapulco Gold

93.9% THC | 0.4%CBD
$55.00/g | $58.57/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Blueberry Muffin from  product image
Select

Blueberry Muffin

93.9% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.27/THCg
2.0 grams

Fernandina Beach

Indica
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Silver Haze from  product image

Silver Haze

93.5% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $38.50/THCg
0.5 grams

Fernandina Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$18.00
$35.00
Acapulco Gold from  product image
Select

Acapulco Gold

93.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.47/THCg
2.0 grams

Fernandina Beach

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Fresh Clementine from  product image
Select

Fresh Clementine

93.2% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $41.85/THCg
0.3 grams

Fernandina Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Fresh Super Lemon Haze from  product image
Select

Fresh Super Lemon Haze

93.1% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $41.89/THCg
0.3 grams

Fernandina Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Fresh Forbidden Fruit from  product image
Select

Fresh Forbidden Fruit

92.9% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $41.98/THCg
0.3 grams

Fernandina Beach

Indica
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Apple Pie from  product image
Select

Apple Pie

92.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.76/THCg
2.0 grams

Fernandina Beach

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Fresh Grape Ape from  product image
Select

Fresh Grape Ape

92.7% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.07/THCg
0.3 grams

Fernandina Beach

Indica
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Blueberry Muffin from  product image
Select

Blueberry Muffin

92.5% THC | 0.1%CBD
$27.50/g | $29.73/THCg
2.0 grams

Fernandina Beach

Indica
Vape: Vape
$55.00
$95.00
Misty Mint from  product image
Select

Misty Mint

92.5% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.84/THCg
2.0 grams

Fernandina Beach

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
ACE Dabbalicious from  product image
Select

ACE Dabbalicious

92.4% THC | 0.4%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Pineapple Whip from  product image
Select

Pineapple Whip

92.4% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
ACE Super Boof from  product image
Select

ACE Super Boof

92.4% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
ACE Tigers Blood from  product image
Select

ACE Tigers Blood

92.2% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.65/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Citrus Sunshine Haze from  product image
Select

Citrus Sunshine Haze

91.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.17/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Tangerine Dream from  product image

Tangerine Dream

91.7% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $39.26/THCg
0.5 grams

Fernandina Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$18.00
$35.00
Amnesia Haze from  product image
Select

Amnesia Haze

91.4% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.67/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Sativa
Vape: Vape
$39.00
$60.00
Trainwreck from  product image

Trainwreck

91.4% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $39.39/THCg
0.5 grams

Fernandina Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$18.00
$35.00
Essentials Green Crush from  product image
Select

Essentials Green Crush

91.3% THC | 0.2%CBD
$54.17/g | $59.33/THCg
0.3 grams

Fernandina Beach

Sativa
Vape: Disposable
$16.25
$25.00
Ray Charles from  product image
Select

Ray Charles

91.3% THC | 0.2%CBD
$45.50/g | $49.84/THCg
0.5 grams

Fernandina Beach

Indica
Vape: Vape
$22.75
$35.00
Vanilla Mint Kush from  product image
Select

Vanilla Mint Kush

91.2% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.38/THCg
2.0 grams

Fernandina Beach

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Essentials Papaya Peach from  product image
Select

Essentials Papaya Peach

91.1% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.42/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Go Go Guava from  product image
Select

Go Go Guava

90.9% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $33.00/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Sativa
Vape: Vape
$30.00
$60.00
Essentials Grape Ape from  product image
Select

Essentials Grape Ape

90.9% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.50/THCg
1 gram

Fernandina Beach

Indica
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·