Cannabis Edibles in Lauderhill, FL Cannabis Edibles in Lauderhill, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Lauderhill. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Lauderhill dispensaries.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Edible in Lauderhill

40 results
Loading...

Showing 25 of 40 results.

Hybrid Dark from  product image
Blue Kudu

Hybrid Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Hybrid Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Hybrid Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Indica Dark from  product image
Blue Kudu

Indica Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Lauderhill

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Indica Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Indica Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Lauderhill

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Mixed Fruit from  product image
Select

Mixed Fruit

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Lauderhill

Indica
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Sativa Dark from  product image
Blue Kudu

Sativa Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Lauderhill

Sativa
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Orange from  product image
Select

Orange

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Lauderhill

Sativa
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Caramel Milk from  product image
Jams

Caramel Milk

100mg THC
$1.50/g | $1.50/THCg
5.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Chocolate
$7.50
$25.00
Espresso Dark from  product image
Jams

Espresso Dark

100mg THC
$1.50/g | $1.50/THCg
5.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Chocolate
$7.50
$25.00
Green Apple from  product image
Jams

Green Apple

100mg THC
$1.35/g | $1.35/THCg
10.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Gummy
$13.50
$30.00
Hazelnut Milk from  product image
Jams

Hazelnut Milk

100mg THC
$2.70/g | $2.70/THCg
5.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Chocolate
$13.50
$30.00
Milk Pretzel from  product image
Jams

Milk Pretzel

100mg THC
$2.25/g | $2.25/THCg
5.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Chocolate
$11.25
$25.00
Orange Dark from  product image
Jams

Orange Dark

100mg THC
$2.25/g | $2.25/THCg
5.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Chocolate
$11.25
$25.00
Peach from  product image
Jams

Peach

100mg THC
$1.13/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

100mg THC
$1.35/g | $1.35/THCg
10.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Edible
$13.50
$30.00
Mango from  product image
Jams

Mango

100mg THC | 100.0%CBD
$1.35/g | $1.35/THCg
10.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Gummy
$13.50
$30.00
Peppermint from  product image
Jams

Peppermint

100mg THC
$4.50/g | $4.50/THCg
2.5 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Edible
$11.25
$25.00
Sweet Mint from  product image
Jams

Sweet Mint

100mg THC
$4.50/g | $4.50/THCg
2.5 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Edible
$11.25
$25.00
Tangerine from  product image
Jams

Tangerine

100mg THC
$3.00/g | $3.00/THCg
2.5 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Edible
$7.50
$25.00
Mango from  product image
Select

Mango

100mg THC
$1.58/g | $1.58/THCg
10.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Edible: Gummy
$15.75
$35.00
Indica Dark from  product image
Blue Kudu

Indica Dark

100mg THC
$2.25/g | $2.25/THCg
5.0 grams

Lauderhill

Indica
Edible: Chocolate
$11.25
$25.00
Blood Orange Blackberry from  product image
Jams

Blood Orange Blackberry

100mg THC
$1.13/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Lauderhill

Indica
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
Blueberry Classic from  product image
Jams

Blueberry Classic

100mg THC
$1.13/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Lauderhill

Indica
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
Grape from  product image
Jams

Grape

100mg THC
$1.13/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Lauderhill

Indica
Edible: Gummy
$11.25
$25.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·