Cannabis Flower in Lauderhill, FL Cannabis Flower in Lauderhill, FL

Shop cannabis flower across all Lauderhill dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Flower in Lauderhill

205 results
Loading...

Showing 25 of 205 results.

Garlic Cookies from  product image
Grassroots

Garlic Cookies

33.3% THC | 0.0%CBD
$10.00/g | $30.03/THCg
1 gram

Lauderhill

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Garlic Cookies from  product image
Grassroots

Garlic Cookies

33.3% THC | 0.0%CBD
$49.50/g | $148.65/THCg
0.4 grams

Lauderhill

Indica
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Foreign Kush Mints PreRoll 0.4g from  product image
Grassroots

Foreign Kush Mints PreRoll 0.4g

32.8% THC
$49.50/g | $150.92/THCg
0.4 grams

Lauderhill

Indica
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Giggin Grapes #7 from  product image
Reef

Giggin Grapes #7

32.0% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.13/THCg
1 gram

Lauderhill

Indica
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

32.0% THC | 0.0%CBD
$49.50/g | $154.69/THCg
0.4 grams

Lauderhill

Indica
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Pineapple Donut from  product image
Reef

Pineapple Donut

32.0% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.13/THCg
1 gram

Lauderhill

Sativa
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Watermelon Cakez from  product image
Reef

Watermelon Cakez

32.0% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.13/THCg
1 gram

Lauderhill

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Grassroots

Berry Batter

31.6% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $156.65/THCg
0.4 grams

Lauderhill

Indica
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

31.5% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.14/THCg
0.4 grams

Lauderhill

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Facetz 12 from  product image
Grassroots

Facetz 12

31.4% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $19.11/THCg
1 gram

Lauderhill

Indica
Flower: PreRoll
$6.00
$14.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Lauderhill

Indica
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Grassroots

Mad Rabbid #5

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Lauderhill

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Pillow Mints from  product image
Grassroots

Pillow Mints

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Lauderhill

Indica
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Reef

Sugar Rainbow Luxe #26

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.66/THCg
1 gram

Lauderhill

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Reef

Sugar Rainbow Luxe #26

31.4% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.48/THCg
1/8 oz.

Lauderhill

Hybrid
Flower: Whole
$28.00
$45.00
Reef

Watermelon Cakez

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Lauderhill

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Grassroots

Berry Batter

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Lauderhill

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Foreign Kush Mints from  product image
Dark Heart

Foreign Kush Mints

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Lauderhill

Indica
Flower: Whole
$35.00
$60.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.3% THC | 0.1%CBD
$7.14/g | $22.82/THCg
1/8 oz.

Lauderhill

Indica
Flower: Smalls
$25.00
$50.00
PawPaw from  product image
Grassroots

PawPaw

31.3% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.56/THCg
1/8 oz.

Lauderhill

Hybrid
Flower: Smalls
$28.00
$50.00
TanGMO from  product image
Grassroots

TanGMO

31.3% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $19.17/THCg
1 gram

Lauderhill

Sativa
Flower: PreRoll
$6.00
$14.00

Bubba Mints

31.2% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $19.23/THCg
1 gram

Lauderhill

Indica
Flower: PreRoll
$6.00
$12.00
Delphi Diesel from  product image
Dark Heart

Delphi Diesel

31.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.05/THCg
1/8 oz.

Lauderhill

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$60.00
Facetz 12 from  product image
Find.

Facetz 12

31.2% THC | 0.1%CBD
$4.71/g | $15.11/THCg
1/4 oz.

Lauderhill

Indica
Flower: Ground
$33.00
$55.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $32.05/THCg
1 gram

Lauderhill

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·