Cannabis Vape Carts in Lauderhill, FL Cannabis Vape Carts in Lauderhill, FL

Shop cannabis vape carts across Lauderhill dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Weight
Strain Type

·

·

Cannabis Vape in Lauderhill

132 results
Loading...

Showing 25 of 132 results.

Fresh Clementine from  product image
Select

Fresh Clementine

93.2% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $41.85/THCg
0.3 grams

Lauderhill

Sativa
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
24K Gold from  product image
Select

24K Gold

93.0% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $41.94/THCg
1 gram

Lauderhill

Hybrid
Vape: Vape
$39.00
$60.00
Fresh Forbidden Fruit from  product image
Select

Fresh Forbidden Fruit

92.9% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $41.98/THCg
0.3 grams

Lauderhill

Indica
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Fresh Grape Ape from  product image
Select

Fresh Grape Ape

92.7% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.07/THCg
0.3 grams

Lauderhill

Indica
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
ACE Dabbalicious from  product image
Select

ACE Dabbalicious

92.4% THC | 0.4%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Lauderhill

Indica
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Misty Mint from  product image
Select

Misty Mint

92.4% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.88/THCg
2.0 grams

Lauderhill

Sativa
Vape: Vape
$70.00
$100.00
ACE Super Boof from  product image
Select

ACE Super Boof

92.4% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.52/THCg
1 gram

Lauderhill

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Citrus Sunshine Haze from  product image
Select

Citrus Sunshine Haze

92.2% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $37.96/THCg
1 gram

Lauderhill

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
ACE Tigers Blood from  product image
Select

ACE Tigers Blood

92.2% THC | 0.3%CBD
$55.00/g | $59.65/THCg
1 gram

Lauderhill

Hybrid
Vape: Cartridge
$55.00
$70.00
Fruit STIQ Key Lime Tide from  product image
Select

Fruit STIQ Key Lime Tide

92.0% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.61/THCg
1 gram

Lauderhill

Hybrid
Vape: Vape
$30.00
$60.00
Fresh Blueberry Cookies from  product image
Select

Fresh Blueberry Cookies

91.5% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.62/THCg
0.3 grams

Lauderhill

Hybrid
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Lemon Sunset from  product image
Select

Lemon Sunset

91.5% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.79/THCg
1 gram

Lauderhill

Indica
Vape: Vape
$30.00
$55.00
Strawberry Shortcake from  product image
Select

Strawberry Shortcake

91.5% THC | 0.2%CBD
$27.50/g | $30.06/THCg
2.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Vape: Vape
$55.00
$95.00
Vanilla Mint Kush from  product image
Select

Vanilla Mint Kush

91.2% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.38/THCg
2.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Fresh Super Lemon Haze from  product image
Select

Fresh Super Lemon Haze

91.1% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.81/THCg
0.3 grams

Lauderhill

Sativa
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Essentials Green Crush from  product image
Select

Essentials Green Crush

91.0% THC | 0.2%CBD
$54.17/g | $59.52/THCg
0.3 grams

Lauderhill

Sativa
Vape: Disposable
$16.25
$25.00
Sour Tangie from  product image
Select

Sour Tangie

91.0% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.86/THCg
1 gram

Lauderhill

Sativa
Vape: Vape
$39.00
$60.00
London Pound Cake from  product image
Select

London Pound Cake

90.9% THC | 0.1%CBD
$35.00/g | $38.50/THCg
2.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Caramel Macchiato from  product image
Select

Caramel Macchiato

90.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.55/THCg
2.0 grams

Lauderhill

Hybrid
Vape: Vape
$70.00
$100.00
Essentials London Pound Cake from  product image
Select

Essentials London Pound Cake

90.8% THC | 0.3%CBD
$35.00/g | $38.55/THCg
1 gram

Lauderhill

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Fresh Pineapple Express from  product image
Select

Fresh Pineapple Express

90.8% THC | 0.2%CBD
$39.00/g | $42.95/THCg
0.3 grams

Lauderhill

Hybrid
Vape: Cartridge
$11.70
$18.00
Lemon Cheesecake from  product image
Select

Lemon Cheesecake

90.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.59/THCg
1 gram

Lauderhill

Sativa
Vape: Cartridge
$35.00
$50.00
Cotton Candy Kush from  product image

Cotton Candy Kush

90.5% THC | 0.2%CBD
$36.00/g | $39.78/THCg
0.5 grams

Lauderhill

Hybrid
Vape: Cartridge
$18.00
$35.00
Donny Burger from  product image
Select

Donny Burger

90.5% THC | 0.3%CBD
$45.00/g | $49.72/THCg
1 gram

Lauderhill

Indica Dominant
Vape: Live Resin
$45.00
$70.00
Nuclear Muffins from  product image
Select

Nuclear Muffins

90.5% THC | 0.2%CBD
$45.00/g | $49.72/THCg
1 gram

Lauderhill

Hybrid
Vape: Live Resin
$45.00
$70.00
Filter
Type
Weight
Strain Type

·

·