Cannabis Edibles in New Smyrna Beach, FL Cannabis Edibles in New Smyrna Beach, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in New Smyrna Beach. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from New Smyrna Beach dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Edible in New Smyrna Beach

18 available
Loading...

Showing 18 of 18 results.

Peach Mango [Pink Certz] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Pink Certz]

117mg THC
$1845.00/g | $1583.01/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$18.45
Sour Apricot Apple  [Glitter Bomb] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Glitter Bomb]

109mg THC
$1845.00/g | $1694.22/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$18.45
Strawberry [Dosilato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Dosilato] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Sour Apricot Apple  [Wino] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Wino]

104mg THC
$1845.00/g | $1782.61/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Caramel Sea Salt from  product image

Caramel Sea Salt

102mg THC
$1802.00/g | $1759.77/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Edible: Edible
$18.02
Orange Tangie RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Orange Tangie RSO Soft Chew

102mg THC
$124.50/g | $122.23/THCg
0.1 grams

New Smyrna Beach

Sativa
Edible: Gummy
$12.45
Savvy

Blue Raspberry Soft Chew

101mg THC
$124.50/g | $122.76/THCg
0.1 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
Strawberry Peach  2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

101mg THC | 204.8%CBD
$1845.00/g | $1822.22/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$18.45
Strawberry Soft Chews from  product image
Encore

Strawberry Soft Chews

101mg THC
$1545.00/g | $1532.74/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Bonsai Berry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Bonsai Berry [Grape Mint Gas] Soft Chews

100mg THC
$1545.00/g | $1546.55/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews from  product image
Bits

Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews

99mg THC | 103.0%CBD
$3090.00/g | $3135.15/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Grape Soft Chews from  product image

Grape Soft Chews

98mg THC
$1545.00/g | $1582.18/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Berry Drip RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Berry Drip RSO Soft Chew

97mg THC | 0.7%CBD
$124.50/g | $128.47/THCg
0.1 grams

New Smyrna Beach

Indica
Edible: Gummy
$12.45
RSO Dark Chocolates from  product image

RSO Dark Chocolates

92mg THC
$1545.00/g | $1671.72/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Edible: Chocolate
$15.45
Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew

91mg THC | 96.9%CBD
$124.50/g | $136.69/THCg
0.1 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
Strawberry Candy Sugar from  product image

Strawberry Candy Sugar

85mg THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $43.03/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Sativa
Edible: Gummy
$36.45
Savvy

Blue Raspberry Soft Chew

29mg THC
$186.00/g | $642.93/THCg
0.0 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$4.65
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes