Cannabis Vape Carts in New Smyrna Beach, FL Cannabis Vape Carts in New Smyrna Beach, FL

Shop cannabis vape carts across New Smyrna Beach dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Vape in New Smyrna Beach

58 available
Loading...

Showing 25 of 58 results.

Maui Mango Petal Puffer AIO from  product image
Edie Parker

Maui Mango Petal Puffer AIO

94.3% THC
$70.34/g | $74.56/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$35.17
Guava Gelato from  product image
(the) Essence

Guava Gelato

87.4% THC | 0.3%CBD
$42.90/g | $49.09/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Indica
Vape: Cartridge
$21.45
Minty Blizzard Live Resin AIO from  product image

Minty Blizzard Live Resin AIO

87.2% THC
$50.85/g | $58.35/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Sativa
Vape: Live Resin
$50.85
Summer Melon from  product image
Savvy

Summer Melon

87.2% THC
$30.90/g | $35.46/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$15.45
Apple MAC from  product image

Apple MAC

86.6% THC | 0.3%CBD
$45.45/g | $52.48/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$45.45
Permanent Marker from  product image
(the) Essence

Permanent Marker

86.6% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $38.63/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Hybrid
Vape: Pod
$33.45
Permanent Marker AIO from  product image
(the) Essence

Permanent Marker AIO

86.5% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.46/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
Master Kush from  product image
(the) Essence

Master Kush

86.4% THC | 0.2%CBD
$42.90/g | $49.65/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Indica
Vape: Cartridge
$21.45
Apple Fritter from  product image
Savvy

Apple Fritter

85.5% THC | 0.2%CBD
$26.93/g | $31.49/THCg
2.0 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Vape: Pod
$53.85
Maui Mango from  product image
Edie Parker

Maui Mango

85.5% THC | 0.4%CBD
$45.67/g | $53.42/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Sativa
Vape: Cartridge
$45.67
Applescotti from  product image

Applescotti

85.3% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $53.28/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
E85 from  product image

E85

85.2% THC | 0.2%CBD
$48.90/g | $57.39/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.45
Northern Lights from  product image
(the) Essence

Northern Lights

85.1% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.31/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Indica
Vape: Pod
$33.45
Slurricane from  product image

Slurricane

84.9% THC | 0.2%CBD
$36.90/g | $43.46/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Indica
Vape: Disposable
$18.45
Strawberry Candy from  product image

Strawberry Candy

84.8% THC | 0.3%CBD
$50.85/g | $59.97/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Sativa
Vape: Live Resin
$50.85
Gush Mints from  product image

Gush Mints

84.4% THC
$48.90/g | $57.97/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Indica
Vape: Cartridge
$24.45
Rainbow Sherbet from  product image
Savvy

Rainbow Sherbet

84.0% THC | 0.2%CBD
$28.58/g | $34.02/THCg
2.0 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$57.15
Cherry On Top - Cartridge 1g from  product image

Cherry On Top - Cartridge 1g

83.8% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $54.24/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
Durban Poison AIO from  product image
(the) Essence

Durban Poison AIO

83.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $41.82/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Sativa
Vape: Disposable
$35.00
Applescotti from  product image

Applescotti

83.7% THC
$48.90/g | $58.44/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Indica
Vape: Cartridge
$24.45
GMO S1 from  product image

GMO S1

83.5% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $54.43/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
Mike's Meringue from  product image
Tyson 2.0

Mike's Meringue

83.3% THC | 0.4%CBD
$48.00/g | $57.62/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.00
Minty Blizzard from  product image

Minty Blizzard

83.1% THC | 0.3%CBD
$36.90/g | $44.40/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Sativa
Vape: Disposable
$18.45
Robots from  product image

Robots

82.7% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $54.96/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$45.45
Lemon Watermelon Petal Puffer AIO from  product image
Edie Parker

Lemon Watermelon Petal Puffer AIO

82.6% THC
$70.34/g | $85.21/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Vape: Cartridge
$35.17
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes