Cannabis Flower in New Smyrna Beach, FL Cannabis Flower in New Smyrna Beach, FL

Shop cannabis flower across all New Smyrna Beach dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in New Smyrna Beach

100 available
Loading...

Showing 25 of 100 results.

Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

29.8% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $28.91/THCg
1/8 oz.

New Smyrna Beach

Sativa
Flower: Whole
$30.15
Minty Blizzard - Ground from  product image

Minty Blizzard - Ground

28.4% THC
$3.45/g | $12.15/THCg
1/4 oz.

New Smyrna Beach

Sativa
Flower: Ground
$24.15
Gush Mints from  product image

Gush Mints

28.2% THC
$8.61/g | $30.50/THCg
1/8 oz.

New Smyrna Beach

Indica
Flower: Whole
$30.15
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

28.2% THC
$10.33/g | $36.61/THCg
1/8 oz.

New Smyrna Beach

Hybrid
Flower: Whole
$36.15
Black Amber from  product image
Verano

Black Amber

28.2% THC | 0.1%CBD
$8.59/g | $30.47/THCg
1/4 oz.

New Smyrna Beach

Indica
Flower: Whole
$60.15
Minty Blizzard from  product image

Minty Blizzard

28.2% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $28.19/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$7.95
Minty Blizzard Barrels from  product image
Savvy

Minty Blizzard Barrels

27.8% THC | 0.1%CBD
$101.50/g | $365.11/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$50.75
Silver Project from  product image

Silver Project

27.7% THC
$7.07/g | $25.54/THCg
0.7 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$4.95
Guava Casquitos from  product image
Verano

Guava Casquitos

27.4% THC | 0.1%CBD
$5.54/g | $20.22/THCg
1 oz.

New Smyrna Beach

Hybrid
Flower: Whole
$155.12
Georgia Pie x Gastro Pop from  product image

Georgia Pie x Gastro Pop

27.2% THC
$8.61/g | $31.71/THCg
1/8 oz.

New Smyrna Beach

Indica
Flower: Whole
$30.15
GMO S1 from  product image

GMO S1

27.1% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $29.34/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Indica
Flower: PreRoll
$7.95
Dosi - Dos from  product image

Dosi - Dos

27.0% THC
$7.07/g | $26.21/THCg
0.7 grams

New Smyrna Beach

Indica
Flower: PreRoll
$4.95
E85 from  product image
(the) Essence

E85

26.7% THC
$7.07/g | $26.46/THCg
0.7 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$4.95
Gastro Pop from  product image
Verano

Gastro Pop

26.7% THC | 0.1%CBD
$8.79/g | $32.91/THCg
0.7 grams

New Smyrna Beach

Indica Dominant
Flower: PreRoll
$6.15
Melonade from  product image

Melonade

26.6% THC | 0.1%CBD
$5.30/g | $19.93/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$5.30
GMO Jungle Cake from  product image

GMO Jungle Cake

26.3% THC
$8.61/g | $32.72/THCg
1/8 oz.

New Smyrna Beach

Hybrid
Flower: Whole
$30.15
Gush Mints Barrels from  product image
Savvy

Gush Mints Barrels

26.2% THC | 0.1%CBD
$101.50/g | $387.41/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Indica
Flower: PreRoll
$50.75
Nutcrackerz from  product image
(the) Essence

Nutcrackerz

26.1% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $33.01/THCg
1/8 oz.

New Smyrna Beach

Indica
Flower: Whole
$30.15
Casey Jones from  product image

Casey Jones

26.1% THC
$7.07/g | $27.13/THCg
0.7 grams

New Smyrna Beach

Sativa
Flower: PreRoll
$4.95
Black Amber from  product image
Verano

Black Amber

26.0% THC
$8.79/g | $33.75/THCg
0.7 grams

New Smyrna Beach

Indica
Flower: PreRoll
$6.15
Mint Shake Barrels from  product image
Savvy

Mint Shake Barrels

25.9% THC | 0.1%CBD
$19.24/g | $74.29/THCg
0.5 grams

New Smyrna Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.62
E85 from  product image

E85

25.8% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $30.81/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Hybrid
Flower: PreRoll
$7.95
Facetz from  product image
Verano

Facetz

25.8% THC | 0.1%CBD
$5.86/g | $22.70/THCg
0.7 grams

New Smyrna Beach

Indica
Flower: PreRoll
$4.10
Kuroge from  product image
Verano

Kuroge

25.8% THC
$5.54/g | $21.47/THCg
1 oz.

New Smyrna Beach

Indica
Flower: Whole
$155.12
GG #4 from  product image

GG #4

25.7% THC | 0.1%CBD
$5.30/g | $20.62/THCg
1 gram

New Smyrna Beach

Indica
Flower: PreRoll
$5.30
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes