Cannabis Concentrates in Key West, FL Cannabis Concentrates in Key West, FL

Find cannabis concentrates from Key West dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Concentrate in Key West

20 available
Loading...

Showing 20 of 20 results.

Applescotti CDT Syringe from  product image

Applescotti CDT Syringe

85.9% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $42.43/THCg
1 gram

Key West

Indica
Concentrate: Distillate
$36.45
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

85.3% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.22/THCg
1 gram

Key West

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

83.5% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $40.06/THCg
1 gram

Key West

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.45
Pink Certz RSO Syringe from  product image

Pink Certz RSO Syringe

79.0% THC
$33.45/g | $42.33/THCg
1 gram

Key West

Hybrid
Concentrate: RSO
$33.45
Purple Milk Crumble from  product image
Sweet Supply

Purple Milk Crumble

78.9% THC
$24.45/g | $30.99/THCg
1 gram

Key West

Sativa
Concentrate: Crumble
$24.45
Pink Certz RSO Syringe from  product image

Pink Certz RSO Syringe

77.2% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $47.22/THCg
1 gram

Key West

Hybrid
Concentrate: RSO
$36.45
Guava Casquitos Shatter from  product image
Sweet Supply

Guava Casquitos Shatter

76.8% THC | 0.3%CBD
$24.45/g | $31.84/THCg
1 gram

Key West

Hybrid
Concentrate: Shatter
$24.45
Gush Mints Badder from  product image

Gush Mints Badder

76.2% THC | 0.2%CBD
$39.45/g | $51.77/THCg
1 gram

Key West

Indica
Concentrate: Badder
$39.45
Orange Pound Cake Dablicator from  product image

Orange Pound Cake Dablicator

76.0% THC
$39.45/g | $51.88/THCg
1 gram

Key West

Sativa
Concentrate: Live Resin
$39.45
Dosilato RSO Syringe from  product image

Dosilato RSO Syringe

75.9% THC
$33.45/g | $44.08/THCg
1 gram

Key West

Indica
Concentrate: RSO
$33.45
Relief (1:9 CBD:THC) - Pure Reserve Oil - 1g from  product image
Surterra Wellness

Relief (1:9 CBD:THC) - Pure Reserve Oil - 1g

75.0% THC | 7.1%Terps | 8.8%CBD
$34.09/g | $45.46/THCg
1.1 grams

Key West

Concentrate: Distillate
$37.50
$75.00
Modified Macberry Moonshine Budder from  product image
Sweet Supply

Modified Macberry Moonshine Budder

74.6% THC | 0.2%CBD
$24.45/g | $32.78/THCg
1 gram

Key West

Indica
Concentrate: Budder
$24.45
Melonade Shatter from  product image
Sweet Supply

Melonade Shatter

74.1% THC | 0.2%CBD
$24.45/g | $33.00/THCg
1 gram

Key West

Hybrid
Concentrate: Shatter
$24.45
Wino #9 Sugar from  product image

Wino #9 Sugar

73.4% THC
$39.45/g | $53.75/THCg
1 gram

Key West

Indica
Concentrate: Live Resin
$39.45
Fruit Pops RSO Klik from  product image

Fruit Pops RSO Klik

71.9% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $50.70/THCg
1 gram

Key West

Indica
Concentrate: RSO
$36.45
Zen (1:4 CBD:THC) - Pure Reserve Oil - 1g from  product image
Surterra Wellness

Zen (1:4 CBD:THC) - Pure Reserve Oil - 1g

64.1% THC | 2.9%Terps | 16.9%CBD
$34.09/g | $53.18/THCg
1.1 grams

Key West

Concentrate: Distillate
$37.50
$75.00
Soothe (1:1 CBD:THC) - Pure Reserve Oil - 1g from  product image
Surterra Wellness

Soothe (1:1 CBD:THC) - Pure Reserve Oil - 1g

40.4% THC | 3.1%Terps | 41.9%CBD
$34.09/g | $84.38/THCg
1.1 grams

Key West

Concentrate: Distillate
$37.50
$75.00
Traffic Jam Flower from  product image
Roll One

Traffic Jam Flower

28.0% THC | 2.4%Terps
$7.14/g | $25.51/THCg
1/8 oz.

Key West

Sativa
Concentrate: Jam
$25.00
$35.00
CBD 30:1 RSO Klik from  product image

CBD 30:1 RSO Klik

3.1% THC | 71.0%CBD
$36.45/g | $1168.27/THCg
1 gram

Key West

Hybrid
Concentrate: RSO
$36.45
CBD 30:1 RSO Klik from  product image

CBD 30:1 RSO Klik

3.0% THC | 69.1%CBD
$33.45/g | $1130.07/THCg
1 gram

Key West

Hybrid
Concentrate: RSO
$33.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes