Cannabis Flower in Key West, FL Cannabis Flower in Key West, FL

Shop cannabis flower across all Key West dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Key West

137 available
Loading...

Showing 25 of 137 results.

Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Key West

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

31.0% THC | 2.3%Terps
$16.57/g | $53.46/THCg
1/8 oz.

Key West

Indica
Flower: Whole
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

31.0% THC | 2.6%Terps
$11.43/g | $36.87/THCg
1/8 oz.

Key West

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Key West

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

31.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Key West

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Key West

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Parallel Universe Flower from  product image
Cultivar

Parallel Universe Flower

31.0% THC | 1.1%Terps
$14.29/g | $46.08/THCg
1/8 oz.

Key West

Indica
Flower: Whole
$50.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.0%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Key West

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Key West

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Strawberry Candy from  product image
Verano

Strawberry Candy

31.0% THC | 0.1%CBD
$65.36/g | $210.83/THCg
0.7 grams

Key West

Sativa
Flower: PreRoll
$45.75
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Key West

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Key West

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Key West

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Wedding Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Wedding Mints - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Key West

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Strawberry Candy from  product image
Verano

Strawberry Candy

29.2% THC | 0.1%CBD
$8.79/g | $30.09/THCg
0.7 grams

Key West

Sativa
Flower: PreRoll
$6.15
Apple Tartz Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Apple Tartz Pre-Rolls 5pk

29.0% THC | 1.4%Terps
$20.00/g | $68.97/THCg
1.8 grams

Key West

Hybrid
Flower: PreRoll
$35.00
Better Biscuits - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Better Biscuits - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Key West

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Key West

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Key West

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Melon Barz Single Pre-Roll from  product image
Seed Junky

Melon Barz Single Pre-Roll

29.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Key West

Hybrid
Flower: PreRoll
$13.00
Mint Sherbert Flower from  product image
Cultivar

Mint Sherbert Flower

29.0% THC | 2.1%Terps
$14.29/g | $49.26/THCg
1/8 oz.

Key West

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Parallel Universe Single Pre-Roll from  product image
Cultivar

Parallel Universe Single Pre-Roll

29.0% THC | 0.8%Terps
$15.00/g | $51.72/THCg
1 gram

Key West

Indica
Flower: PreRoll
$15.00
Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

28.5% THC | 0.1%CBD
$7.07/g | $24.81/THCg
0.7 grams

Key West

Sativa
Flower: PreRoll
$4.95
Gush Mints from  product image

Gush Mints

28.2% THC
$8.61/g | $30.50/THCg
1/8 oz.

Key West

Indica
Flower: Whole
$30.15
Baby Turtle Single Pre-Roll from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle Single Pre-Roll

28.0% THC | 0.6%Terps
$15.00/g | $53.57/THCg
1 gram

Key West

Indica
Flower: PreRoll
$15.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes