Cannabis Edibles in Key West, FL Cannabis Edibles in Key West, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Key West. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Key West dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Edible in Key West

24 available
Loading...

Showing 24 of 24 results.

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

218mg THC
$232.50/g | $106.65/THCg
0.2 grams

Key West

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct

204mg THC
$232.50/g | $113.97/THCg
0.2 grams

Key West

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Lemon - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Lemon - Chews - 20ct

194mg THC
$232.50/g | $119.85/THCg
0.2 grams

Key West

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

115mg THC | 240.3%CBD
$1845.00/g | $1607.84/THCg
0.0 grams

Key West

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews

112mg THC
$1845.00/g | $1653.23/THCg
0.0 grams

Key West

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew

108mg THC
$136.50/g | $126.62/THCg
0.1 grams

Key West

Indica
Edible: Gummy
$13.65
Caramels from  product image

Caramels

108mg THC
$1802.00/g | $1674.72/THCg
0.0 grams

Key West

Edible: Edible
$18.02
Caramel Sea Salt from  product image

Caramel Sea Salt

106mg THC
$1802.00/g | $1700.00/THCg
0.0 grams

Key West

Edible: Edible
$18.02
Peach Mango [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Lemon Cake]

105mg THC
$1845.00/g | $1752.14/THCg
0.0 grams

Key West

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar from  product image
Heights

100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar

105mg THC
$150.00/g | $142.86/THCg
0.1 grams

Key West

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$25.00
Watermelon Soft Chews from  product image

Watermelon Soft Chews

103mg THC
$1545.00/g | $1505.85/THCg
0.0 grams

Key West

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Orange Tangie RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Orange Tangie RSO Soft Chew

102mg THC
$124.50/g | $122.23/THCg
0.1 grams

Key West

Sativa
Edible: Gummy
$12.45
Strawberry Peach  2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

102mg THC | 208.4%CBD
$1845.00/g | $1814.16/THCg
0.0 grams

Key West

Hybrid
Edible: Gummy
$18.45
100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar from  product image
Heights

100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar

99mg THC
$150.00/g | $151.21/THCg
0.1 grams

Key West

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$25.00
Green Apple Lozenges from  product image

Green Apple Lozenges

96mg THC
$1245.00/g | $1302.30/THCg
0.0 grams

Key West

Hybrid
Edible: Edible
$12.45
Acai Soft Chews from  product image
Bits

Acai Soft Chews

95mg THC
$3090.00/g | $3245.80/THCg
0.0 grams

Key West

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Dragonfruit RSO Soft Chews from  product image
Bits

Dragonfruit RSO Soft Chews

95mg THC
$3090.00/g | $3245.80/THCg
0.0 grams

Key West

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Cinnamon Meltaways from  product image

Cinnamon Meltaways

95mg THC
$2490.00/g | $2629.91/THCg
0.0 grams

Key West

Edible: Edible
$12.45
Raspberry Dark Chocolates from  product image

Raspberry Dark Chocolates

91mg THC
$1545.00/g | $1692.41/THCg
0.0 grams

Key West

Edible: Chocolate
$15.45
Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew

91mg THC | 96.9%CBD
$124.50/g | $136.69/THCg
0.1 grams

Key West

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
Wintermint Meltaways from  product image

Wintermint Meltaways

90mg THC | 1.3%CBD
$2490.00/g | $2772.21/THCg
0.0 grams

Key West

Edible: Edible
$12.45
Berry Drip RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Berry Drip RSO Soft Chew

89mg THC
$124.50/g | $139.22/THCg
0.1 grams

Key West

Indica
Edible: Gummy
$12.45
Tangerine 1:1 CBD:THC Meltaways from  product image

Tangerine 1:1 CBD:THC Meltaways

47mg THC | 50.0%CBD
$2490.00/g | $5320.51/THCg
0.0 grams

Key West

Edible: Edible
$12.45
Savvy

Blue Raspberry Soft Chew

27mg THC
$186.00/g | $687.36/THCg
0.0 grams

Key West

Hybrid
Edible: Gummy
$4.65
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes