Cannabis Concentrates in Melbourne, FL Cannabis Concentrates in Melbourne, FL

Find cannabis concentrates from Melbourne dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Concentrate in Melbourne

67 available
Loading...

Showing 25 of 67 results.

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

91.0% THC | 1.4%Terps
$22.00/g | $24.17/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Concentrate: Distillate
$22.00
$40.00
Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

87.9% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.47/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

87.6% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.61/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Grape Bubblegum CDT Klik from  product image

Grape Bubblegum CDT Klik

87.5% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $38.23/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

86.9% THC | 3.8%Terps
$20.00/g | $23.00/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
Gelanoidz CDT Syringe from  product image

Gelanoidz CDT Syringe

86.7% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $42.04/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Concentrate: Distillate
$36.45
Mint Premium - CO2 Syringe - Twisted P. from  product image

Mint Premium - CO2 Syringe - Twisted P.

86.5% THC | 3.4%Terps
$22.00/g | $25.42/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Concentrate: Distillate
$22.00
$45.00
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

86.2% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $42.29/THCg
1 gram

Melbourne

Sativa
Concentrate: Distillate
$36.45
Pai Gow Punch RSO Syringe from  product image

Pai Gow Punch RSO Syringe

86.2% THC
$33.45/g | $38.81/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Wedding Kush Mints CDT Syringe from  product image

Wedding Kush Mints CDT Syringe

86.2% THC
$33.45/g | $38.82/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Miami Vice Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Miami Vice Live Diamonds

86.0% THC | 2.1%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Melbourne

Sativa
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

85.7% THC | 2.7%Terps
$20.00/g | $23.33/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
Gator Breath Diamonds from  product image

Gator Breath Diamonds

85.4% THC
$39.45/g | $46.19/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Concentrate: Live Resin
$39.45
Gelanoidz CDT Syringe from  product image

Gelanoidz CDT Syringe

85.4% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.17/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Concentrate: Distillate
$33.45
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

85.3% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.22/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Diesel Dough Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Diesel Dough Live Diamonds

85.0% THC | 2.2%Terps
$70.00/g | $82.35/THCg
0.5 grams

Melbourne

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Pink Cookies Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Pink Cookies Live Diamonds

85.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $82.35/THCg
0.5 grams

Melbourne

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
E85 CDT Syringe from  product image

E85 CDT Syringe

84.8% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $42.98/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

83.9% THC | 4.5%Terps
$22.00/g | $26.22/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Concentrate: Distillate
$22.00
$40.00
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

83.5% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $40.06/THCg
1 gram

Melbourne

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.45
Guava Casquitos Dablicator from  product image

Guava Casquitos Dablicator

83.3% THC | 0.2%CBD
$39.45/g | $47.36/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$39.45
Mint Cannabis - Shatter 1g - SNWball from  product image

Mint Cannabis - Shatter 1g - SNWball

82.8% THC | 2.7%Terps
$19.00/g | $22.94/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Concentrate: Shatter
$19.00
$45.00
Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream from  product image

Mint Cannabis - 1.0g Syringe - Blue Dream

82.8% THC | 3.2%Terps
$20.00/g | $24.16/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Concentrate: Distillate
$20.00
$40.00
THCa Sand from  product image
Savvy

THCa Sand

82.1% THC | 0.7%CBD
$30.45/g | $37.09/THCg
1 gram

Melbourne

Concentrate: Concentrate
$30.45
Facetz Sugar from  product image

Facetz Sugar

82.0% THC
$36.45/g | $44.48/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Concentrate: Live Resin
$36.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes