Cannabis Edibles in Melbourne, FL Cannabis Edibles in Melbourne, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Melbourne. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Melbourne dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Edible in Melbourne

32 available
Loading...

Showing 25 of 32 results.

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

112mg THC | 220.5%CBD
$1845.00/g | $1653.23/THCg
0.0 grams

Melbourne

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Savvy

Blue Raspberry Soft Chew

109mg THC
$124.50/g | $113.87/THCg
0.1 grams

Melbourne

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
Strawberry Soft Chews from  product image
Encore

Strawberry Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1454.80/THCg
0.0 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry [Dosilato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Dosilato] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Melbourne

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Peach Mango [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Lemon Cake]

105mg THC
$1845.00/g | $1752.14/THCg
0.0 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
Peach Mango [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Motor Breath]

104mg THC
$1845.00/g | $1774.89/THCg
0.0 grams

Melbourne

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Orange Tangie RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Orange Tangie RSO Soft Chew

102mg THC
$124.50/g | $122.23/THCg
0.1 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$12.45
Mandarin  1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Mandarin 1:1 CBD:THC Soft Chews

102mg THC | 106.7%CBD
$1545.00/g | $1519.17/THCg
0.0 grams

Melbourne

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Caramels from  product image

Caramels

102mg THC
$1802.00/g | $1773.62/THCg
0.0 grams

Melbourne

Edible: Edible
$18.02
Catri - Live Rosin Chews - Huckleb. from  product image
Catri

Catri - Live Rosin Chews - Huckleb.

100mg THC
$110.00/g | $110.00/THCg
0.1 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$11.00
$32.00
Catri - Live Rosin Chews - Huckleb. from  product image
Catri

Catri - Live Rosin Chews - Huckleb.

100mg THC
$130.00/g | $130.00/THCg
0.1 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$13.00
$36.00
Catri - RSO Chews - LIME from  product image
Catri

Catri - RSO Chews - LIME

100mg THC
$110.00/g | $110.00/THCg
0.1 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$11.00
$32.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Blackberry from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Blackberry

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Blueberry from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Blueberry

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Cherry from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Cherry

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Strawberry from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Strawberry

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Cannabis - Distillate Chews - Watermelon from  product image

Mint Cannabis - Distillate Chews - Watermelon

100mg THC
$125.00/g | $125.00/THCg
0.1 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$12.50
$25.00
Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark English Toffee from  product image

Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Dark English Toffee

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$30.00
Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Milk Ccnt from  product image
Mint Premium

Mint Premium - Chocolate Drops RSO 100mg - Milk Ccnt

100mg THC
$150.00/g | $150.00/THCg
0.1 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$30.00
Bonsai Berry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Bonsai Berry [Grape Mint Gas] Soft Chews

100mg THC
$1545.00/g | $1546.55/THCg
0.0 grams

Melbourne

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Grape Soft Chews from  product image

Grape Soft Chews

99mg THC
$1545.00/g | $1560.61/THCg
0.0 grams

Melbourne

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Green Apple Lozenges from  product image

Green Apple Lozenges

99mg THC
$1245.00/g | $1260.12/THCg
0.0 grams

Melbourne

Hybrid
Edible: Edible
$12.45
Acai Soft Chews from  product image
Bits

Acai Soft Chews

95mg THC
$3090.00/g | $3245.80/THCg
0.0 grams

Melbourne

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Dragonfruit RSO Soft Chews from  product image
Bits

Dragonfruit RSO Soft Chews

95mg THC
$3090.00/g | $3245.80/THCg
0.0 grams

Melbourne

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
RSO Dark Chocolates from  product image

RSO Dark Chocolates

94mg THC
$1545.00/g | $1642.05/THCg
0.0 grams

Melbourne

Edible: Chocolate
$15.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes