Cannabis Vape Carts in Melbourne, FL Cannabis Vape Carts in Melbourne, FL

Shop cannabis vape carts across Melbourne dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Vape in Melbourne

104 available
Loading...

Showing 25 of 104 results.

Minty Blizzard Live Resin AIO from  product image

Minty Blizzard Live Resin AIO

87.2% THC
$50.85/g | $58.35/THCg
1 gram

Melbourne

Sativa
Vape: Live Resin
$50.85
Summer Melon from  product image
Savvy

Summer Melon

87.2% THC
$30.90/g | $35.46/THCg
0.5 grams

Melbourne

Sativa
Vape: Cartridge
$15.45
Permanent Marker from  product image
(the) Essence

Permanent Marker

86.6% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $38.63/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Vape: Pod
$33.45
Slurricane #7 - TruPod .5G from  product image

Slurricane #7 - TruPod .5G

86.0% THC | 3.7%Terps
$50.00/g | $58.14/THCg
0.5 grams

Melbourne

Hybrid
Vape: Pod
$25.00
$55.00
Sunshine Haze Vape Cart from  product image
Sunshine Cannabis

Sunshine Haze Vape Cart

86.0% THC | 5.8%Terps
$35.00/g | $40.70/THCg
0.5 grams

Melbourne

Sativa
Vape: Cartridge
$17.50
$35.00
Durban Poison from  product image
(the) Essence

Durban Poison

85.9% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $38.94/THCg
1 gram

Melbourne

Sativa
Vape: Pod
$33.45
Master Kush from  product image
(the) Essence

Master Kush

85.9% THC | 0.2%CBD
$42.90/g | $49.94/THCg
0.5 grams

Melbourne

Indica
Vape: Cartridge
$21.45
Maui Mango from  product image
Edie Parker

Maui Mango

85.7% THC | 0.2%CBD
$45.67/g | $53.29/THCg
1 gram

Melbourne

Sativa
Vape: Cartridge
$45.67
Glitter Bomb Cartridge 0.5g from  product image

Glitter Bomb Cartridge 0.5g

85.6% THC | 0.4%CBD
$48.90/g | $57.13/THCg
0.5 grams

Melbourne

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.45
Apple Fritter from  product image
Savvy

Apple Fritter

85.5% THC | 0.2%CBD
$26.93/g | $31.49/THCg
2.0 grams

Melbourne

Hybrid
Vape: Pod
$53.85
Applescotti from  product image

Applescotti

85.3% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $53.28/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
E85 from  product image

E85

85.2% THC | 0.2%CBD
$48.90/g | $57.39/THCg
0.5 grams

Melbourne

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.45
Northern Lights from  product image
(the) Essence

Northern Lights

85.1% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.31/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Vape: Pod
$33.45
Rainbow Belts from  product image
Savvy

Rainbow Belts

85.0% THC | 0.2%CBD
$26.78/g | $31.50/THCg
2.0 grams

Melbourne

Indica Dominant
Vape: Cartridge
$53.55
Mint Premium - CO2 1.0g Vaporizer - Symbiote from  product image
Mint Premium

Mint Premium - CO2 1.0g Vaporizer - Symbiote

84.7% THC | 2.1%Terps
$22.75/g | $26.85/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Vape: Cartridge
$22.75
$65.00
World THC Factory - 1.0g Vaporizer - Orange Sunset from  product image
World Thc Factory

World THC Factory - 1.0g Vaporizer - Orange Sunset

84.4% THC | 0.6%Terps
$21.00/g | $24.87/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Vape: Cartridge
$21.00
$60.00
Gush Mints from  product image

Gush Mints

84.4% THC
$48.90/g | $57.97/THCg
0.5 grams

Melbourne

Indica
Vape: Cartridge
$24.45
Mint Premium - CO2 1.0g Vaporizer - Symbiote from  product image
Mint Premium

Mint Premium - CO2 1.0g Vaporizer - Symbiote

84.3% THC | 4.0%Terps
$22.75/g | $27.00/THCg
1 gram

Melbourne

Hybrid
Vape: Cartridge
$22.75
$65.00
Pineapple Mimosa from  product image
Savvy

Pineapple Mimosa

84.1% THC | 0.2%CBD
$28.58/g | $33.98/THCg
2.0 grams

Melbourne

Hybrid
Vape: Cartridge
$57.15
Afghan Moon - TruPod 1G from  product image
Sunshine Cannabis

Afghan Moon - TruPod 1G

84.0% THC | 6.0%Terps
$40.00/g | $47.62/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Vape: Pod
$40.00
$80.00
Durban Poison TruPod from  product image

Durban Poison TruPod

84.0% THC | 4.5%Terps
$40.00/g | $47.62/THCg
1 gram

Melbourne

Sativa
Vape: Pod
$40.00
$80.00
Papaya Cake TruPod from  product image

Papaya Cake TruPod

84.0% THC | 3.8%Terps
$50.00/g | $59.52/THCg
0.5 grams

Melbourne

Indica
Vape: Pod
$25.00
$55.00
Cherry On Top - Cartridge 1g from  product image

Cherry On Top - Cartridge 1g

83.8% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $54.24/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
Summer Melon from  product image
Savvy

Summer Melon

83.7% THC | 0.3%CBD
$28.58/g | $34.14/THCg
2.0 grams

Melbourne

Sativa
Vape: Cartridge
$57.15
Lavender Vanilla from  product image
Edie Parker

Lavender Vanilla

83.6% THC | 0.2%CBD
$45.67/g | $54.63/THCg
1 gram

Melbourne

Indica
Vape: Cartridge
$45.67
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes