Collier County cannabis deals

Edible Cannabis Deals in Collier County, FL

Paradise Coast Buds
Edible Cannabis Deals in Collier County, FL
Paradise Coast Buds

Discover all cannabis edibles in Collier County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from and Marco island dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Edible in Collier County

Discover all cannabis edibles in Collier County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from and Marco island dispensaries... Read more

31 available
Loading...

Showing 25 of 31 results.

Peach Mango [Facetz] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Facetz]

112mg THC
$1845.00/g | $1646.59/THCg
0.0 grams

Marco island

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

112mg THC | 220.5%CBD
$1845.00/g | $1653.23/THCg
0.0 grams

Marco island

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Sour Apricot Apple  [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Motor Breath]

108mg THC
$1845.00/g | $1701.25/THCg
0.0 grams

Marco island

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Caramels from  product image

Caramels

108mg THC
$1802.00/g | $1674.72/THCg
0.0 grams

Marco island

Edible: Edible
$18.02
Strawberry [Dosilato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Dosilato] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Marco island

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Grape Mint Gas] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Marco island

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Peach Mango [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Lemon Cake]

105mg THC
$1845.00/g | $1752.14/THCg
0.0 grams

Marco island

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
Grape Soft Chews from  product image

Grape Soft Chews

104mg THC
$1545.00/g | $1479.89/THCg
0.0 grams

Marco island

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Peach Mango [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Motor Breath]

104mg THC
$1845.00/g | $1774.89/THCg
0.0 grams

Marco island

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews from  product image
Bits

Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews

102mg THC | 105.3%CBD
$3090.00/g | $3015.22/THCg
0.0 grams

Marco island

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Orange Tangie RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Orange Tangie RSO Soft Chew

102mg THC
$124.50/g | $122.23/THCg
0.1 grams

Marco island

Sativa
Edible: Gummy
$12.45
Mandarin  1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Mandarin 1:1 CBD:THC Soft Chews

102mg THC | 106.7%CBD
$1545.00/g | $1519.17/THCg
0.0 grams

Marco island

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry Peach  2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

102mg THC | 208.4%CBD
$1845.00/g | $1814.16/THCg
0.0 grams

Marco island

Hybrid
Edible: Gummy
$18.45
Dragonfruit RSO Soft Chews from  product image
Bits

Dragonfruit RSO Soft Chews

101mg THC
$3090.00/g | $3048.54/THCg
0.0 grams

Marco island

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Bonsai Berry [Gelato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Bonsai Berry [Gelato] Soft Chews

101mg THC
$1545.00/g | $1532.74/THCg
0.0 grams

Marco island

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry Soft Chews from  product image
Encore

Strawberry Soft Chews

101mg THC
$1545.00/g | $1532.74/THCg
0.0 grams

Marco island

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Bonsai Berry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Bonsai Berry [Grape Mint Gas] Soft Chews

100mg THC
$1545.00/g | $1546.55/THCg
0.0 grams

Marco island

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Dragonfruit RSO Soft Chews from  product image
Bits

Dragonfruit RSO Soft Chews

99mg THC
$3090.00/g | $3117.43/THCg
0.0 grams

Marco island

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews from  product image
Bits

Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews

99mg THC | 103.0%CBD
$3090.00/g | $3135.15/THCg
0.0 grams

Marco island

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Savvy

Blue Raspberry Soft Chew

96mg THC
$124.50/g | $129.50/THCg
0.1 grams

Marco island

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
Green Apple Lozenges from  product image

Green Apple Lozenges

96mg THC
$1245.00/g | $1302.30/THCg
0.0 grams

Marco island

Hybrid
Edible: Edible
$12.45
Acai Soft Chews from  product image
Bits

Acai Soft Chews

95mg THC
$3090.00/g | $3245.80/THCg
0.0 grams

Marco island

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews

95mg THC | 99.9%CBD
$1545.00/g | $1627.17/THCg
0.0 grams

Marco island

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry [Fruit Pops] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Fruit Pops] Soft Chews

93mg THC
$1545.00/g | $1658.62/THCg
0.0 grams

Marco island

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew

92mg THC | 90.8%CBD
$124.50/g | $135.87/THCg
0.1 grams

Marco island

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes