Collier County cannabis deals

Flower Cannabis Deals in Collier County, FL

Paradise Coast Buds
Flower Cannabis Deals in Collier County, FL
Paradise Coast Buds

Compare all cannabis flower deals in Collier County, FL — top strains, THC percentages, and pricing from and Marco island dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Collier County

Compare all cannabis flower deals in Collier County, FL — top strains, THC percentages, and pricing from and Marco island dispensaries... Read more

230 available
Loading...

Showing 25 of 230 results.

Facade from  product image
Verano

Facade

33.6% THC | 0.1%CBD
$10.33/g | $30.74/THCg
1/8 oz.

Marco island

Hybrid
Flower: Whole
$36.15
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Marco island

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Marco island

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$11.43/g | $35.71/THCg
1/8 oz.

Marco island

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Marco island

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Sin Mint Sorbet - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.4%Terps
$8.57/g | $26.79/THCg
1/8 oz.

Marco island

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Cherry Cap Single Pre-Roll from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Single Pre-Roll

31.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $41.94/THCg
1 gram

Marco island

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
GMA Pre-Roll 2pk from  product image
Alien Labs

GMA Pre-Roll 2pk

31.0% THC | 2.0%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Marco island

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Marco island

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
JUICI Flower from  product image
Connected Cannabis

JUICI Flower

31.0% THC | 2.5%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Marco island

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.7%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Marco island

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Berry Blast Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Berry Blast Pre-Rolls 5pk

30.0% THC | 1.1%Terps
$20.00/g | $66.67/THCg
1.8 grams

Marco island

Indica
Flower: PreRoll
$35.00
Cheesequake Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

Cheesequake Single Pre-Roll

30.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $43.33/THCg
1 gram

Marco island

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
Cherry Cap Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower x Seed Junky

Cherry Cap Single Pre-Roll

30.0% THC | 1.6%Terps
$13.00/g | $43.33/THCg
1 gram

Marco island

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
Creme De Menthe - Smalls 14G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Smalls 14G

30.0% THC | 2.6%Terps
$7.86/g | $26.19/THCg
1/2 oz.

Marco island

Hybrid
Flower: Smalls
$110.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

30.0% THC | 2.6%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Marco island

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Minis from  product image
Modern Flower

Everglazed Minis

30.0% THC | 2.3%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Marco island

Hybrid
Flower: Smalls
$30.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.3%Terps
$7.14/g | $23.81/THCg
1/8 oz.

Marco island

Sativa
Flower: Whole
$25.00
$45.00
Freedom Flowers - Whole Flower 3.5G from  product image
Sunshine Cannabis

Freedom Flowers - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Marco island

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$48.00
Garlic Gas - Whole Flower 3.5G from  product image
Sunshine Cannabis

Garlic Gas - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.7%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Marco island

Indica
Flower: Whole
$30.00
$48.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.1%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Marco island

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Black Tuna Flower from  product image
Black Tuna

Black Tuna Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Marco island

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$58.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Marco island

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Marco island

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Red Eye Single Pre-Roll from  product image
Seed Junky

Red Eye Single Pre-Roll

30.0% THC | 1.6%Terps
$13.00/g | $43.33/THCg
1 gram

Marco island

Indica
Flower: PreRoll
$13.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes