Collier County cannabis deals

Vape Cannabis Deals in Collier County, FL

Paradise Coast Buds
Vape Cannabis Deals in Collier County, FL
Paradise Coast Buds

Shop all cannabis vape deals in Collier County, FL — browse cartridges, pens, pods, and more from and Marco island dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Vape in Collier County

Shop all cannabis vape deals in Collier County, FL — browse cartridges, pens, pods, and more from and Marco island dispensaries... Read more

94 available
Loading...

Showing 25 of 94 results.

Northern Lights AIO from  product image
(the) Essence

Northern Lights AIO

89.8% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $38.98/THCg
1 gram

Marco island

Indica
Vape: Disposable
$35.00
Minty Blizzard Live Resin AIO from  product image

Minty Blizzard Live Resin AIO

87.2% THC
$50.85/g | $58.35/THCg
1 gram

Marco island

Sativa
Vape: Live Resin
$50.85
Permanent Marker AIO from  product image
(the) Essence

Permanent Marker AIO

86.3% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.56/THCg
1 gram

Marco island

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
Master Kush from  product image
(the) Essence

Master Kush

85.9% THC | 0.2%CBD
$42.90/g | $49.94/THCg
0.5 grams

Marco island

Indica
Vape: Cartridge
$21.45
Cereal Milk AIO from  product image
(the) Essence

Cereal Milk AIO

85.8% THC | 0.3%CBD
$35.00/g | $40.79/THCg
1 gram

Marco island

Indica Dominant
Vape: Disposable
$35.00
Maui Mango from  product image
Edie Parker

Maui Mango

85.7% THC | 0.2%CBD
$45.67/g | $53.29/THCg
1 gram

Marco island

Sativa
Vape: Cartridge
$45.67
Glitter Bomb Cartridge 0.5g from  product image

Glitter Bomb Cartridge 0.5g

85.6% THC | 0.4%CBD
$48.90/g | $57.13/THCg
0.5 grams

Marco island

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.45
Applescotti from  product image

Applescotti

85.3% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $53.28/THCg
1 gram

Marco island

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
Summer Melon from  product image
Savvy

Summer Melon

85.3% THC | 0.2%CBD
$30.90/g | $36.23/THCg
0.5 grams

Marco island

Sativa
Vape: Cartridge
$15.45
Berry Gelato from  product image
(the) Essence

Berry Gelato

85.2% THC | 0.1%CBD
$33.45/g | $39.26/THCg
1 gram

Marco island

Indica
Vape: Cartridge
$33.45
E85 from  product image

E85

85.2% THC | 0.2%CBD
$48.90/g | $57.39/THCg
0.5 grams

Marco island

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.45
Northern Lights from  product image
(the) Essence

Northern Lights

85.1% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.31/THCg
1 gram

Marco island

Indica
Vape: Pod
$33.45
Permanent Marker from  product image
(the) Essence

Permanent Marker

85.0% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.35/THCg
1 gram

Marco island

Hybrid
Vape: Pod
$33.45
Gelanoidz from  product image

Gelanoidz

84.9% THC | 0.3%CBD
$36.90/g | $43.46/THCg
0.5 grams

Marco island

Indica
Vape: Disposable
$18.45
Gush Mints from  product image

Gush Mints

84.4% THC
$48.90/g | $57.97/THCg
0.5 grams

Marco island

Indica
Vape: Cartridge
$24.45
Maui Mango Petal Puffer AIO from  product image
Edie Parker

Maui Mango Petal Puffer AIO

84.3% THC | 0.3%CBD
$70.34/g | $83.44/THCg
0.5 grams

Marco island

Sativa
Vape: Cartridge
$35.17
Glitter Bomb from  product image

Glitter Bomb

84.2% THC | 0.3%CBD
$36.90/g | $43.82/THCg
0.5 grams

Marco island

Hybrid
Vape: Disposable
$18.45
Dosi - Dos from  product image

Dosi - Dos

84.1% THC | 0.2%CBD
$60.90/g | $72.41/THCg
0.5 grams

Marco island

Indica
Vape: Live Resin
$30.45
Pineapple Mimosa from  product image
Savvy

Pineapple Mimosa

84.1% THC | 0.2%CBD
$28.58/g | $33.98/THCg
2.0 grams

Marco island

Hybrid
Vape: Cartridge
$57.15
Robots from  product image

Robots

84.0% THC | 0.3%CBD
$48.90/g | $58.21/THCg
0.5 grams

Marco island

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.45
Lavender Vanilla Petal Puffer AIO from  product image
Edie Parker

Lavender Vanilla Petal Puffer AIO

83.8% THC
$70.34/g | $83.91/THCg
0.5 grams

Marco island

Indica
Vape: Cartridge
$35.17
Cherry On Top - Cartridge 1g from  product image

Cherry On Top - Cartridge 1g

83.8% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $54.24/THCg
1 gram

Marco island

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
Grape Bubblegum from  product image

Grape Bubblegum

83.8% THC | 0.3%CBD
$36.90/g | $44.03/THCg
0.5 grams

Marco island

Hybrid
Vape: Disposable
$18.45
Durban Poison from  product image
(the) Essence

Durban Poison

83.7% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.96/THCg
1 gram

Marco island

Sativa
Vape: Pod
$33.45
Durban Poison AIO from  product image
(the) Essence

Durban Poison AIO

83.7% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $41.82/THCg
1 gram

Marco island

Sativa
Vape: Disposable
$35.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes