Manatee County cannabis deals

Edible Cannabis Deals in Manatee County, FL

Manatees Know Their Trees
Edible Cannabis Deals in Manatee County, FL
Manatees Know Their Trees

Discover all cannabis edibles in Manatee County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from Bradenton dispensaries and Sarasota dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Edible in Manatee County

Discover all cannabis edibles in Manatee County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from Bradenton dispensaries and Sarasota dispensaries... Read more

188 available
Loading...

Showing 25 of 188 results.

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

208mg THC
$232.50/g | $111.78/THCg
0.2 grams

Bradenton

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct

204mg THC
$232.50/g | $113.97/THCg
0.2 grams

Bradenton

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Lemon - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Lemon - Chews - 20ct

202mg THC
$232.50/g | $115.10/THCg
0.2 grams

Bradenton

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
Hybrid Dark from  product image
Blue Kudu

Hybrid Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Bradenton, Sarasota

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Hybrid Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Hybrid Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Bradenton, Sarasota

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Bradenton, Sarasota

Hybrid
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Indica Dark from  product image
Blue Kudu

Indica Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Bradenton, Sarasota

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Indica Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Indica Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Bradenton, Sarasota

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Mixed Fruit from  product image
Select

Mixed Fruit

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Bradenton, Sarasota

Indica
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Sativa Dark from  product image
Blue Kudu

Sativa Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Bradenton, Sarasota

Sativa
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Orange from  product image
Select

Orange

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Bradenton, Sarasota

Sativa
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

115mg THC | 240.3%CBD
$1845.00/g | $1607.84/THCg
0.0 grams

Bradenton

Indica
Edible: Gummy
$18.45
100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar from  product image
Heights

100mg, Milk Chocolate - Chocolate Bar

113mg THC
$150.00/g | $132.74/THCg
0.1 grams

Bradenton

Sativa
Edible: Chocolate
$15.00
$25.00
Nighttime Berry Dreamy from  product image
Space Coast

Nighttime Berry Dreamy

113mg THC
$150.00/g | $132.98/THCg
0.1 grams

Bradenton

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Peach Mango [Facetz] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Facetz]

112mg THC
$3075.00/g | $2744.31/THCg
0.0 grams

Bradenton

Indica
Edible: Gummy
$30.75
Razz Lemonade from  product image
Space Coast

Razz Lemonade

112mg THC
$150.00/g | $134.05/THCg
0.1 grams

Bradenton

Sativa Dominant
Edible: Gummy
$15.00
Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

112mg THC | 220.5%CBD
$3075.00/g | $2755.38/THCg
0.0 grams

Bradenton

Indica
Edible: Gummy
$30.75
Blackberry from  product image
Space Coast

Blackberry

111mg THC
$150.00/g | $135.14/THCg
0.1 grams

Bradenton

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
NRGY Green Tea from  product image
Space Coast

NRGY Green Tea

110mg THC
$100.00/g | $91.32/THCg
0.1 grams

Bradenton

Sativa
Edible: Gummy
$10.00
Watermelon Passionfruit from  product image
Space Coast

Watermelon Passionfruit

110mg THC
$100.00/g | $91.32/THCg
0.1 grams

Bradenton

Hybrid
Edible: Gummy
$10.00
Cosmic Tangerine Chews 10pcs from  product image

Cosmic Tangerine Chews 10pcs

109mg THC
$162.50/g | $149.08/THCg
0.1 grams

Bradenton

Hybrid
Edible: Gummy
$16.25
$25.00
Dreamland RSO Indica Dark Chocolate 10pcs from  product image

Dreamland RSO Indica Dark Chocolate 10pcs

109mg THC
$130.00/g | $119.27/THCg
0.1 grams

Bradenton

Indica
Edible: Chocolate
$13.00
$20.00
Sour Apricot Apple  [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Motor Breath]

108mg THC
$3075.00/g | $2835.41/THCg
0.0 grams

Bradenton

Indica
Edible: Gummy
$30.75
Nano Mango Chews 10pcs from  product image

Nano Mango Chews 10pcs

108mg THC
$162.50/g | $150.46/THCg
0.1 grams

Bradenton

Hybrid
Edible: Gummy
$16.25
$25.00
Caramels from  product image

Caramels

108mg THC
$1802.00/g | $1674.72/THCg
0.0 grams

Bradenton

Edible: Edible
$18.02
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes