Manatee County cannabis deals

Flower Cannabis Deals in Manatee County, FL

Manatees Know Their Trees
Flower Cannabis Deals in Manatee County, FL
Manatees Know Their Trees

Compare all cannabis flower deals in Manatee County, FL — top strains, THC percentages, and pricing from Bradenton dispensaries and Sarasota dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Manatee County

Compare all cannabis flower deals in Manatee County, FL — top strains, THC percentages, and pricing from Bradenton dispensaries and Sarasota dispensaries... Read more

721 available
Loading...

Showing 25 of 721 results.

Cap Junky from  product image
Grassroots

Cap Junky

33.5% THC | 0.0%CBD
$10.00/g | $29.85/THCg
1 gram

Bradenton

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Cap Junky from  product image
Grassroots

Cap Junky

32.9% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $30.40/THCg
1 gram

Sarasota

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Black Cherry Zoap from  product image
Sunkissed

Black Cherry Zoap

32.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $30.86/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
Hash Burger from  product image
Sunkissed

Hash Burger

32.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $30.86/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
GMO from  product image
sofresh farms

GMO

32.2% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.06/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Indica
Flower: Whole
$35.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$16.57/g | $51.79/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Indica
Flower: Whole
$58.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Bradenton, West Bradenton

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

West Bradenton

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Bradenton, West Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Facetz 12 from  product image
Grassroots

Facetz 12

31.4% THC | 0.1%CBD
$6.00/g | $19.11/THCg
1 gram

Bradenton, Sarasota

Indica
Flower: PreRoll
$6.00
$14.00
Garlic Cookies from  product image
Grassroots

Garlic Cookies

31.4% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.85/THCg
1 gram

Bradenton, Sarasota

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
Grassroots

Garlic Cookies x TanGMO

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Bradenton, Sarasota

Hybrid
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
Grandaddy Max from  product image
Grassroots

Grandaddy Max

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Bradenton, Sarasota

Indica
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Grassroots

Nutcrackerz #8

31.4% THC | 0.1%CBD
$49.50/g | $157.64/THCg
0.4 grams

Bradenton, Sarasota

Sativa
Flower: PreRoll
$19.80
$33.00
PawPaw from  product image
Grassroots

PawPaw

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.43/g | $30.03/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Hybrid
Flower: Whole
$33.00
$55.00
Reef

Sugar Rainbow Luxe #26

31.4% THC | 0.1%CBD
$9.00/g | $28.66/THCg
1 gram

Bradenton, Sarasota

Hybrid
Flower: PreRoll
$9.00
$12.00
Grassroots

Berry Batter

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Bradenton

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00

Diesel Bite

31.3% THC | 0.1%CBD
$15.00/g | $47.92/THCg
0.4 grams

Bradenton

Sativa
Flower: PreRoll
$6.00
$12.00
Foreign Kush Mints from  product image
Dark Heart

Foreign Kush Mints

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Bradenton, Sarasota

Indica
Flower: Whole
$35.00
$60.00
Giggin Grapes #7 from  product image
Reef

Giggin Grapes #7

31.3% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.56/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Indica
Flower: Whole
$28.00
$45.00
Jayna's Sunshine from  product image
Grassroots

Jayna's Sunshine

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Bradenton

Hybrid
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
La Vida from  product image
Grassroots

La Vida

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$55.00
Grassroots

Passport Dro

31.3% THC | 0.1%CBD
$10.00/g | $31.95/THCg
1 gram

Bradenton, Sarasota

Indica
Flower: PreRoll
$10.00
$14.00
PawPaw from  product image
Grassroots

PawPaw

31.3% THC | 0.1%CBD
$8.00/g | $25.56/THCg
1/8 oz.

Sarasota

Hybrid
Flower: Smalls
$28.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes