Manatee County cannabis deals

Topical Cannabis Deals in Manatee County, FL

Manatees Know Their Trees
Topical Cannabis Deals in Manatee County, FL
Manatees Know Their Trees

Shop all licensed cannabis topical product deals in Manatee County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from Bradenton dispensaries and Sarasota dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Topical in Manatee County

Shop all licensed cannabis topical product deals in Manatee County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from Bradenton dispensaries and Sarasota dispensaries... Read more

27 available
Loading...

Showing 25 of 27 results.

Relieve Lemongrass from  product image
Plant Precision

Relieve Lemongrass

650mg THC
$0.06/g | $0.01/THCg
650.0 grams

Bradenton, Sarasota

Hybrid
Topical: Topical
$36.00
$60.00
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

501mg THC | 1.1%CBD
$65.74/g | $13.12/THCg
0.5 grams

Bradenton

Topical: Topical
$32.87
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

501mg THC | 1.1%CBD
$78.90/g | $15.75/THCg
0.5 grams

Bradenton

Topical: Topical
$39.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

322mg THC | 321.6%CBD
$101.23/g | $31.42/THCg
0.3 grams

Bradenton

Topical: Topical
$30.37
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

316mg THC | 315.6%CBD
$121.50/g | $38.43/THCg
0.3 grams

Bradenton

Topical: Topical
$36.45
THC from  product image

THC

300mg THC
$0.09/g | $0.03/THCg
300.0 grams

Bradenton, Sarasota

Hybrid
Topical: Topical
$27.00
$45.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

294mg THC | 299.8%CBD
$84.57/g | $28.75/THCg
0.3 grams

Bradenton

Topical: Topical
$25.37
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

271mg THC | 293.6%CBD
$101.50/g | $37.41/THCg
0.3 grams

Bradenton

Topical: Topical
$30.45
THC-Infused Cooling Body Balm from  product image
Nordic Wellness

THC-Infused Cooling Body Balm

258mg THC
$120.00/g | $46.51/THCg
0.3 grams

Bradenton

Topical: Topical
$30.00
$35.00
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

240mg THC | 244.5%CBD
$131.48/g | $54.78/THCg
0.3 grams

Bradenton

Topical: Topical
$32.87
1:1 CBD:THC Cooling Balm from  product image
Nordic Wellness

1:1 CBD:THC Cooling Balm

239mg THC | 246.0%CBD
$70.00/g | $29.29/THCg
0.5 grams

Bradenton

Topical: Topical
$35.00
$40.00
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

239mg THC | 241.5%CBD
$157.80/g | $66.16/THCg
0.3 grams

Bradenton

Topical: Topical
$39.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream from  product image

Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream

199mg THC | 205.5%CBD
$126.85/g | $63.74/THCg
0.2 grams

Bradenton

Topical: Topical
$25.37
Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream from  product image

Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream

199mg THC | 205.5%CBD
$152.25/g | $76.51/THCg
0.2 grams

Bradenton

Topical: Topical
$30.45
Ease THC Intimacy Oil from  product image

Ease THC Intimacy Oil

164mg THC
$119.13/g | $72.86/THCg
0.2 grams

Bradenton

Topical: Topical
$17.87
Ease THC Intimacy Oil from  product image

Ease THC Intimacy Oil

164mg THC
$143.00/g | $87.46/THCg
0.2 grams

Bradenton

Topical: Topical
$21.45
Lavender Bath Soak from  product image
Avexia

Lavender Bath Soak

99mg THC
$153.70/g | $155.08/THCg
0.1 grams

Bradenton

Topical: Topical
$15.37
Lavender Bath Soak from  product image
Avexia

Lavender Bath Soak

92mg THC
$184.50/g | $200.98/THCg
0.1 grams

Bradenton

Topical: Topical
$18.45
Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil from  product image

Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil

67mg THC | 71.1%CBD
$238.27/g | $356.15/THCg
0.1 grams

Bradenton

Topical: Topical
$17.87
Ice Cream Tart from  product image

Ice Cream Tart

24mg THC | 2.2%Terps | 0.1%CBD
$8.57/g | $35.86/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Hybrid
Topical: Lotion
$30.00
$45.00
Ice Cream Tart from  product image

Ice Cream Tart

22mg THC | 1.4%Terps | 0.1%CBD
$7.14/g | $32.62/THCg
1/4 oz.

Bradenton

Hybrid
Topical: Lotion
$50.00
$75.00
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

18mg THC
$5.71/g | $31.59/THCg
1/8 oz.

Bradenton

Hybrid
Topical: Lotion
$20.00
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

18mg THC
$5.00/g | $28.17/THCg
1/4 oz.

Bradenton

Hybrid
Topical: Lotion
$35.00
72 Hour  THC Patch from  product image

72 Hour THC Patch

14mg THC | 0.0%CBD
$425.00/g | $3086.42/THCg
0.0 grams

Bradenton

Topical: Topical
$8.50
72 Hour 1:1 CBD:THC Patch from  product image

72 Hour 1:1 CBD:THC Patch

11mg THC | 10.9%CBD
$850.00/g | $7456.14/THCg
0.0 grams

Bradenton

Topical: Topical
$8.50
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes