Okeechobee County cannabis deals

Concentrate Cannabis Deals in Okeechobee County, FL

Concentrate Cannabis Deals in Okeechobee County, FL

Compare all cannabis concentrate deals in Okeechobee County, FL — live resin, wax, shatter, rosin, and more from and Okeechobee dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Concentrate in Okeechobee County

Compare all cannabis concentrate deals in Okeechobee County, FL — live resin, wax, shatter, rosin, and more from and Okeechobee dispensaries... Read more

53 available
Loading...

Showing 25 of 53 results.

Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

87.9% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.47/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
E85 CDT Syringe from  product image

E85 CDT Syringe

87.7% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $38.14/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

87.6% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $41.61/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
Melonade #8 CDT Syringe from  product image

Melonade #8 CDT Syringe

87.2% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $38.36/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

86.2% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $42.29/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Distillate
$36.45
Pai Gow Punch RSO Syringe from  product image

Pai Gow Punch RSO Syringe

86.2% THC
$33.45/g | $38.81/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Wedding Kush Mints CDT Syringe from  product image

Wedding Kush Mints CDT Syringe

86.2% THC
$33.45/g | $38.82/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Diesel Dough Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Diesel Dough Live Diamonds

86.0% THC | 2.5%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Okeechobee

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Miami Vice Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Miami Vice Live Diamonds

86.0% THC | 2.1%Terps
$70.00/g | $81.40/THCg
0.5 grams

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Applescotti CDT Syringe from  product image

Applescotti CDT Syringe

85.9% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $42.43/THCg
1 gram

Okeechobee

Indica
Concentrate: Distillate
$36.45
Apple MAC RSO Syringe from  product image

Apple MAC RSO Syringe

85.3% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.22/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$33.45
Gas Apple Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Gas Apple Live Diamonds

85.0% THC | 3.0%Terps
$70.00/g | $82.35/THCg
0.5 grams

Okeechobee

Indica
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Pink Cookies Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Pink Cookies Live Diamonds

85.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $82.35/THCg
0.5 grams

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
E85 CDT Syringe from  product image

E85 CDT Syringe

84.8% THC | 0.2%CBD
$36.45/g | $42.98/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Distillate
$36.45
B-52 Bomber RSO Syringe from  product image

B-52 Bomber RSO Syringe

83.5% THC | 0.3%CBD
$33.45/g | $40.06/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Distillate
$33.45
Guava Casquitos Dablicator from  product image

Guava Casquitos Dablicator

83.3% THC | 0.2%CBD
$39.45/g | $47.36/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$39.45
Cake Face Live Diamonds from  product image
Modern Flower

Cake Face Live Diamonds

82.0% THC | 2.3%Terps
$70.00/g | $85.37/THCg
0.5 grams

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Diamonds
$35.00
$45.00
Facetz Sugar from  product image

Facetz Sugar

82.0% THC
$36.45/g | $44.48/THCg
1 gram

Okeechobee

Indica
Concentrate: Live Resin
$36.45
E85 Shatter from  product image
Sweet Supply

E85 Shatter

81.8% THC
$24.45/g | $29.88/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Shatter
$24.45
Lemon Cake Shatter from  product image
Sweet Supply

Lemon Cake Shatter

81.5% THC | 0.2%CBD
$24.45/g | $30.00/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Shatter
$24.45
Super Lemon G Sugar from  product image
(the) Essence

Super Lemon G Sugar

81.0% THC
$30.45/g | $37.60/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Resin
$30.45
Facetz Badder from  product image

Facetz Badder

80.5% THC | 0.2%CBD
$39.45/g | $49.01/THCg
1 gram

Okeechobee

Indica
Concentrate: Badder
$39.45
Cheesequake Live Rosin from  product image
Blue River

Cheesequake Live Rosin

79.0% THC | 7.5%Terps
$35.00/g | $44.30/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$35.00
$65.00
Pastries Badder from  product image
(the) Essence

Pastries Badder

78.1% THC
$33.45/g | $42.83/THCg
1 gram

Okeechobee

Hybrid
Concentrate: Badder
$33.45
Super Lemon G RSO Dablicator from  product image

Super Lemon G RSO Dablicator

78.0% THC | 0.3%CBD
$36.45/g | $46.73/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Concentrate: RSO
$36.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes