Okeechobee County cannabis deals

Topical Cannabis Deals in Okeechobee County, FL

Topical Cannabis Deals in Okeechobee County, FL

Shop all licensed cannabis topical product deals in Okeechobee County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from and Okeechobee dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Topical in Okeechobee County

Shop all licensed cannabis topical product deals in Okeechobee County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from and Okeechobee dispensaries... Read more

12 available
Loading...

Showing 12 of 12 results.

Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

510mg THC | 1.4%CBD
$78.90/g | $15.47/THCg
0.5 grams

Okeechobee

Topical: Topical
$39.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

302mg THC | 300.0%CBD
$121.50/g | $40.18/THCg
0.3 grams

Okeechobee

Topical: Topical
$36.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

294mg THC | 298.1%CBD
$101.50/g | $34.51/THCg
0.3 grams

Okeechobee

Topical: Topical
$30.45
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

255mg THC | 241.5%CBD
$157.80/g | $61.88/THCg
0.3 grams

Okeechobee

Topical: Topical
$39.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream from  product image

Pain Relief 1:1 CBD:THC Cream

199mg THC | 205.5%CBD
$152.25/g | $76.51/THCg
0.2 grams

Okeechobee

Topical: Topical
$30.45
Ease THC Intimacy Oil from  product image

Ease THC Intimacy Oil

153mg THC
$143.00/g | $93.46/THCg
0.2 grams

Okeechobee

Topical: Topical
$21.45
Lavender Bath Soak from  product image
Avexia

Lavender Bath Soak

107mg THC
$184.50/g | $172.27/THCg
0.1 grams

Okeechobee

Topical: Topical
$18.45
Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil from  product image

Ease 1:1 CBD:THC Intimacy Oil

70mg THC | 66.6%CBD
$286.00/g | $406.54/THCg
0.1 grams

Okeechobee

Topical: Topical
$21.45
Ice Cream Candy from  product image
Savvy

Ice Cream Candy

19mg THC
$5.00/g | $26.22/THCg
1/4 oz.

Okeechobee

Hybrid
Topical: Lotion
$35.00
72 Hour  THC Patch from  product image

72 Hour THC Patch

14mg THC | 0.0%CBD
$510.00/g | $3703.70/THCg
0.0 grams

Okeechobee

Topical: Topical
$10.20
72 Hour 1:1 CBD:THC Patch from  product image

72 Hour 1:1 CBD:THC Patch

5mg THC | 5.5%CBD
$1020.00/g | $19281.66/THCg
0.0 grams

Okeechobee

Topical: Topical
$10.20
72 Hour CBD Patch from  product image

72 Hour CBD Patch

0mg THC | 19.5%CBD
$510.00/g | $100000.00/THCg
0.0 grams

Okeechobee

Topical: Topical
$10.20
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes