Okeechobee County cannabis deals

Flower Cannabis Deals in Okeechobee County, FL

Flower Cannabis Deals in Okeechobee County, FL

Compare all cannabis flower deals in Okeechobee County, FL — top strains, THC percentages, and pricing from and Okeechobee dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Okeechobee County

Compare all cannabis flower deals in Okeechobee County, FL — top strains, THC percentages, and pricing from and Okeechobee dispensaries... Read more

158 available
Loading...

Showing 25 of 158 results.

Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

32.0% THC | 2.7%Terps
$11.43/g | $35.71/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Yellowfin - Whole Flower 3.5G from  product image
Black Tuna

Yellowfin - Whole Flower 3.5G

32.0% THC | 2.2%Terps
$8.57/g | $26.79/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

31.0% THC | 2.8%Terps
$16.57/g | $53.46/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica
Flower: Whole
$58.00
Bad Apple - Whole Flower 3.5G from  product image
Connected Cannabis

Bad Apple - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.7%Terps
$17.14/g | $55.30/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Cherry Cap Single Pre-Roll from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Single Pre-Roll

31.0% THC | 1.4%Terps
$13.00/g | $41.94/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Flower: PreRoll
$13.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

31.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Black Tuna Flower from  product image
Black Tuna

Black Tuna Flower

31.0% THC | 2.4%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$58.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.7%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Okeechobee

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Cheesequake Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Cheesequake Pre-Rolls 5pk

30.0% THC | 1.1%Terps
$20.00/g | $66.67/THCg
1.8 grams

Okeechobee

Sativa
Flower: PreRoll
$35.00
Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.4%Terps
$17.14/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Rattler - Whole Flower 3.5G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$11.43/g | $38.10/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$58.00
Gastro Pop from  product image
Verano

Gastro Pop

29.1% THC
$10.33/g | $35.46/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica Dominant
Flower: Whole
$36.15
Better Biscuits - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Better Biscuits - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Diesel Budda Single Pre-Roll from  product image
Modern Flower

Diesel Budda Single Pre-Roll

29.0% THC | 1.5%Terps
$13.00/g | $44.83/THCg
1 gram

Okeechobee

Indica
Flower: PreRoll
$13.00
Durban Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Mints - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
First Frost - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

First Frost - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G from  product image
Binske

Garlic Cocktail - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.4%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Okeechobee

Indica
Flower: Whole
$35.00
$48.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes