Palm Beach County cannabis deals

Edible Cannabis Deals in Palm Beach County, FL

Palms aren't the only popular trees in Palm Beach County
Edible Cannabis Deals in Palm Beach County, FL
Palms aren't the only popular trees in Palm Beach County

Discover all cannabis edibles in Palm Beach County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from Boca Raton dispensaries and Boynton Beach dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Edible in Palm Beach County

Discover all cannabis edibles in Palm Beach County, FL — fresh deals on gummies, chocolates and more from Boca Raton dispensaries and Boynton Beach dispensaries... Read more

354 available
Loading...

Showing 25 of 354 results.

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:1 Downtime Blackberry [20pk] (100mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Edible: Gummy
$18.00
1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC) from  product image
Beboe

1:2 Remedy Golden Peach [20pk] (200mg CBD/100mg THC)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Edible: Gummy
$18.00
5:1 Sweet Dreams Raspberry Plum [20pk] (100mg THC/20mg CBN) from  product image
Beboe

5:1 Sweet Dreams Raspberry Plum [20pk] (100mg THC/20mg CBN)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Edible: Gummy
$18.00
Blackberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blackberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Blueberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Blueberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fast Acting Sour Cherry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Fruit Punch [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Fruit Punch [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Inspired Blood Orange [20pk] (100mg) from  product image
Beboe

Inspired Blood Orange [20pk] (100mg)

mg THC
$180.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Edible: Gummy
$18.00
Kiwi Strawberry [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Kiwi Strawberry [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Indica
Edible: Gummy
$15.00
Mint Chocolatey [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Mint Chocolatey [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Hybrid
Edible: Chocolate
$15.00
Peach [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Peach [10pk] (100mg)

mg THC
$120.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$12.00
Sour Apple [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Sour Apple [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Hybrid
Edible: Gummy
$15.00
Tropical [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Tropical [10pk] (100mg)

mg THC
$150.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Sativa
Edible: Gummy
$15.00
Watermelon [10pk] (100mg) from  product image
&Shine

Watermelon [10pk] (100mg)

mg THC
$120.00/g | $0.00/THCg
0.1 grams

West Palm Beach

Indica
Edible: Gummy
$12.00
10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Grape - Full Spectrum Chews - 20ct

208mg THC
$232.50/g | $111.78/THCg
0.2 grams

Boynton Beach, Delray Beach, North Palm Beach, West Palm Beach

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Blueberry - Full Spectrum Chews - 20ct

204mg THC
$232.50/g | $113.97/THCg
0.2 grams

Boynton Beach, Delray Beach, North Palm Beach

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
10mg, Lemon - Chews - 20ct from  product image
Heights

10mg, Lemon - Chews - 20ct

202mg THC
$232.50/g | $115.10/THCg
0.2 grams

Boynton Beach, North Palm Beach, West Palm Beach

Sativa
Edible: Gummy
$46.50
$62.00
RSO Hybrid Dark from  product image
Blue Kudu

RSO Hybrid Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

West Palm Beach

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Hybrid Dark from  product image
Blue Kudu

Hybrid Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Hybrid Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Hybrid Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Hybrid
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Strawberry from  product image
Select

Strawberry

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Hybrid
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Indica Dark from  product image
Blue Kudu

Indica Dark

200mg THC
$2.25/g | $1.13/THCg
10.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
RSO Indica Milk from  product image
Blue Kudu

RSO Indica Milk

200mg THC
$0.11/g | $0.06/THCg
200.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Indica
Edible: Chocolate
$22.50
$50.00
Mixed Fruit from  product image
Select

Mixed Fruit

200mg THC
$0.45/g | $0.23/THCg
50.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Indica
Edible: Edible
$22.50
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes