Palm Beach County cannabis deals

Topical Cannabis Deals in Palm Beach County, FL

Palms aren't the only popular trees in Palm Beach County
Topical Cannabis Deals in Palm Beach County, FL
Palms aren't the only popular trees in Palm Beach County

Shop all licensed cannabis topical product deals in Palm Beach County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from Boca Raton dispensaries and Boynton Beach dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Topical in Palm Beach County

Shop all licensed cannabis topical product deals in Palm Beach County, FL — lotions, balms, patches, and rubs from Boca Raton dispensaries and Boynton Beach dispensaries... Read more

65 available
Loading...

Showing 25 of 65 results.

Hybrid RSO from  product image
Everyday

Hybrid RSO

1000mg THC
$18.00/g | $1.80/THCg
1 gram

Boynton Beach, West Palm Beach

Hybrid
Topical: Topical
$18.00
$40.00
Hybrid RSO from  product image
Everyday

Hybrid RSO

1000mg THC
$24.00/g | $2.40/THCg
1 gram

Lake Worth

Hybrid
Topical: Topical
$24.00
$40.00
Indica RSO from  product image
Everyday

Indica RSO

1000mg THC
$18.00/g | $1.80/THCg
1 gram

Boynton Beach, West Palm Beach

Indica
Topical: Topical
$18.00
$40.00
Indica RSO from  product image
Everyday

Indica RSO

1000mg THC
$24.00/g | $2.40/THCg
1 gram

Lake Worth

Indica
Topical: Topical
$24.00
$40.00
Sativa RSO from  product image
Everyday

Sativa RSO

1000mg THC
$18.00/g | $1.80/THCg
1 gram

Boynton Beach

Sativa
Topical: Topical
$18.00
$40.00
Relieve Lemongrass from  product image
Plant Precision

Relieve Lemongrass

650mg THC
$0.06/g | $0.01/THCg
650.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Hybrid
Topical: Topical
$36.00
$60.00
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

521mg THC | 1.1%CBD
$78.90/g | $15.16/THCg
0.5 grams

West Palm Beach

Topical: Topical
$39.45
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

516mg THC | 2.3%CBD
$78.90/g | $15.29/THCg
0.5 grams

Boynton Beach

Topical: Topical
$39.45
Evolve THC Gel from  product image

Evolve THC Gel

501mg THC | 1.1%CBD
$78.90/g | $15.75/THCg
0.5 grams

Wellington, West Palm Beach

Topical: Topical
$39.45
Remedi 500mg Infused Balm from  product image
Remedi

Remedi 500mg Infused Balm

500mg THC
$60.00/g | $12.00/THCg
0.5 grams

Boynton Beach, West Palm Beach

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$50.00
Remedi 500mg Infused Balm from  product image
Remedi

Remedi 500mg Infused Balm

500mg THC | 0.0%CBD
$60.00/g | $12.00/THCg
0.5 grams

Lake Worth

Hybrid
Topical: Topical
$30.00
$50.00
Extra Strength THC Pain Relief Lotion from  product image
Le Remedie

Extra Strength THC Pain Relief Lotion

450mg THC
$15.75/g | $3.50/THCg
1 gram

Boynton Beach, Lake Worth, West Palm Beach

Topical: Topical
$15.75
$35.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

316mg THC | 315.6%CBD
$121.50/g | $38.43/THCg
0.3 grams

Boynton Beach

Topical: Topical
$36.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

314mg THC | 317.4%CBD
$121.50/g | $38.65/THCg
0.3 grams

Wellington, West Palm Beach

Topical: Topical
$36.45
THC from  product image

THC

300mg THC
$0.09/g | $0.03/THCg
300.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Hybrid
Topical: Topical
$27.00
$45.00
Elara 1:1 CRM from  product image
Fluent Care

Elara 1:1 CRM

300mg THC | 300.0%CBD
$100.00/g | $33.33/THCg
0.6 grams

Lake Worth

Hybrid
Topical: Topical
$60.00
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

298mg THC | 303.2%CBD
$101.50/g | $34.11/THCg
0.3 grams

West Palm Beach

Topical: Topical
$30.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

294mg THC | 299.8%CBD
$101.50/g | $34.51/THCg
0.3 grams

Wellington

Topical: Topical
$30.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

291mg THC | 303.2%CBD
$101.50/g | $34.85/THCg
0.3 grams

Boynton Beach

Topical: Topical
$30.45
Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm from  product image
Avexia

Pain Relief 1:1 CBD:THC Balm

281mg THC | 284.4%CBD
$101.50/g | $36.12/THCg
0.3 grams

West Palm Beach

Topical: Topical
$30.45
THC-Infused Cooling Body Balm from  product image
Nordic Wellness

THC-Infused Cooling Body Balm

253mg THC
$120.00/g | $47.43/THCg
0.3 grams

Boca Raton, Boynton Beach, Lake Worth, Palm Beach Gardens, West Palm Beach

Topical: Topical
$30.00
$35.00
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

251mg THC | 252.0%CBD
$157.80/g | $62.99/THCg
0.3 grams

West Palm Beach

Topical: Topical
$39.45
Remedi Infused Balm 1:1 500mg from  product image
Remedi

Remedi Infused Balm 1:1 500mg

250mg THC | 250.0%CBD
$120.00/g | $48.00/THCg
0.3 grams

Boynton Beach, Lake Worth, West Palm Beach

Topical: Topical
$30.00
$50.00
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

249mg THC | 237.0%CBD
$157.80/g | $63.37/THCg
0.3 grams

West Palm Beach

Topical: Topical
$39.45
Evolve 1:1 CBD:THC Gel from  product image

Evolve 1:1 CBD:THC Gel

239mg THC | 241.5%CBD
$157.80/g | $66.16/THCg
0.3 grams

Boynton Beach, Wellington

Topical: Topical
$39.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes