Palm Beach County cannabis deals

Oral Cannabis Deals in Palm Beach County, FL

Palms aren't the only popular trees in Palm Beach County
Oral Cannabis Deals in Palm Beach County, FL
Palms aren't the only popular trees in Palm Beach County

Discover all licensed cannabis oral product deals in Palm Beach County, FL — tinctures, oils, sprays, and more from Boca Raton dispensaries and Boynton Beach dispensaries... Read more




Filters

Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Oral in Palm Beach County

Discover all licensed cannabis oral product deals in Palm Beach County, FL — tinctures, oils, sprays, and more from Boca Raton dispensaries and Boynton Beach dispensaries... Read more

140 available
Loading...

Showing 25 of 140 results.

CBD 30:1 RSO Tincture from  product image

CBD 30:1 RSO Tincture

mg THC | 648.0%CBD
$65.75/g | $0.00/THCg
0.6 grams

Wellington

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Drops Tincture Low-THC from  product image
Le Remedie

Drops Tincture Low-THC

mg THC | 1000.0%CBD
$100.00/g | $0.00/THCg
1 gram

Boynton Beach, Lake Worth

Oral: Tincture
$100.00
CBD Tablet 600mg from  product image
Wandr

CBD Tablet 600mg

mg THC | 600.0%CBD
$46.67/g | $0.00/THCg
0.6 grams

Lake Worth

Oral: Tablet
$28.00
$70.00
Rescue [15ml] (800mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

Rescue [15ml] (800mg THC)

mg THC
$93.75/g | $0.00/THCg
0.8 grams

West Palm Beach

Hybrid
Oral: Tincture
$75.00
HD Acapulco Gold HD Capsules - 20 Pack | 1000mg from  product image
Sanctuary Medicinals

HD Acapulco Gold HD Capsules - 20 Pack | 1000mg

1000mg THC
$700.00/g | $70.00/THCg
0.1 grams

Boynton Beach, Delray Beach, Greenacres

Sativa
Oral: Capsule
$35.00
$70.00
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Lake Worth, West Palm Beach

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Berry Batter

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Indica
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Cap Junky

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Hybrid
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
Grassroots

Local Motive

1000mg THC
$1.44/g | $0.14/THCg
50.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Sativa
Oral: Capsule
$72.00
$120.00
1:1 Sleep Target Ratio - 15mL | 300mg from  product image
Sanctuary Medicinals

1:1 Sleep Target Ratio - 15mL | 300mg

1000mg THC
$31.25/g | $3.13/THCg
2.0 grams

Boca Raton, Jupiter

Sativa
Oral: Unknown
$62.50
$125.00
HD Wedding Mints  HD Tincture - 15mL from  product image
Sanctuary Medicinals

HD Wedding Mints HD Tincture - 15mL

1000mg THC
$6250.00/g | $625.01/THCg
0.0 grams

Delray Beach, Greenacres

Indica
Oral: Unknown
$62.50
$125.00
HD Wedding Mints  HD Tincture - 15mL from  product image
Sanctuary Medicinals

HD Wedding Mints HD Tincture - 15mL

1000mg THC
$62.50/g | $6.25/THCg
1 gram

Boca Raton, Boynton Beach

Indica
Oral: Unknown
$62.50
$125.00
HD Wedding Mints  HD Tincture - 15mL from  product image
Sanctuary Medicinals

HD Wedding Mints HD Tincture - 15mL

1000mg THC
$17.86/g | $1.79/THCg
1/8 oz.

Boca Raton

Indica
Oral: Unknown
$62.50
$125.00
HD Wedding Mints  HD Tincture - 15mL from  product image
Sanctuary Medicinals

HD Wedding Mints HD Tincture - 15mL

1000mg THC
$8.93/g | $0.89/THCg
1/4 oz.

West Palm Beach

Indica
Oral: Unknown
$62.50
$125.00
Sativa Capsules (30mg) from  product image
Nordic Wellness

Sativa Capsules (30mg)

968mg THC | 8.2%CBD
$38.89/g | $4.02/THCg
0.9 grams

Boca Raton, Boynton Beach, Lake Worth, Palm Beach Gardens, West Palm Beach

Sativa
Oral: Capsule
$35.00
$45.00
Baya Dulce from  product image
Grassroots

Baya Dulce

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Boca Raton, Lake Worth

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Berry Batter from  product image
Grassroots

Berry Batter

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Indica
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Cap Junky RSO from  product image
Grassroots

Cap Junky RSO

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Lake Worth, West Palm Beach

Hybrid
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
Grassroots

Local Motive

900mg THC
$1.80/g | $0.20/THCg
30.0 grams

Boca Raton, Lake Worth, West Palm Beach

Sativa
Oral: Capsule
$54.00
$90.00
RSO Fast Acting Capsules from  product image

RSO Fast Acting Capsules

766mg THC
$1938.00/g | $253.14/THCg
0.0 grams

Boynton Beach, Wellington

Oral: Capsule
$48.45
Mint Cannabis Capsules - 25mg RSO THC - 30 Count from  product image

Mint Cannabis Capsules - 25mg RSO THC - 30 Count

750mg THC
$66.67/g | $8.89/THCg
0.8 grams

Delray Beach

Sativa
Oral: Capsule
$50.00
1:1 Sleep Target Ratio - 15mL | 600mg from  product image
Sanctuary Medicinals

1:1 Sleep Target Ratio - 15mL | 600mg

750mg THC
$43.33/g | $5.78/THCg
0.8 grams

Boynton Beach, West Palm Beach

Sativa
Oral: Tincture
$32.50
$65.00
RSO Fast Acting Capsules from  product image

RSO Fast Acting Capsules

741mg THC | 7.7%CBD
$1938.00/g | $261.71/THCg
0.0 grams

West Palm Beach

Oral: Capsule
$48.45
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Boynton Beach

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Guava Cooler RSO Tincture from  product image

Guava Cooler RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Boynton Beach, Wellington

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes