Cannabis Edibles in Wellington, FL Cannabis Edibles in Wellington, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Wellington. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Wellington dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Edible in Wellington

28 available
Loading...

Showing 25 of 28 results.

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Sour Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

112mg THC | 220.5%CBD
$1845.00/g | $1653.23/THCg
0.0 grams

Wellington

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Savvy

Blue Raspberry Soft Chew

109mg THC
$124.50/g | $113.87/THCg
0.1 grams

Wellington

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
Caramels from  product image

Caramels

108mg THC
$1802.00/g | $1674.72/THCg
0.0 grams

Wellington

Edible: Edible
$18.02
Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews

108mg THC
$1845.00/g | $1715.48/THCg
0.0 grams

Wellington

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Strawberry Soft Chews from  product image
Encore

Strawberry Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1454.80/THCg
0.0 grams

Wellington

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry [Dosilato] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Strawberry [Dosilato] Soft Chews

106mg THC
$1545.00/g | $1460.99/THCg
0.0 grams

Wellington

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Sour Apricot Apple  [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Sour Apricot Apple [Lemon Cake]

106mg THC
$1845.00/g | $1744.68/THCg
0.0 grams

Wellington

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
Peach Mango [Lemon Cake] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Lemon Cake]

105mg THC
$1845.00/g | $1752.14/THCg
0.0 grams

Wellington

Sativa
Edible: Gummy
$18.45
Grape Soft Chews from  product image

Grape Soft Chews

104mg THC
$1545.00/g | $1479.89/THCg
0.0 grams

Wellington

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Peach Mango [Motor Breath] from  product image
On The Rocks

Peach Mango [Motor Breath]

104mg THC
$1845.00/g | $1774.89/THCg
0.0 grams

Wellington

Indica
Edible: Gummy
$18.45
Caramel Sea Salt from  product image

Caramel Sea Salt

103mg THC
$1802.00/g | $1746.12/THCg
0.0 grams

Wellington

Edible: Edible
$18.02
Watermelon Soft Chews from  product image

Watermelon Soft Chews

103mg THC
$1545.00/g | $1505.85/THCg
0.0 grams

Wellington

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews from  product image
Bits

Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews

102mg THC | 105.3%CBD
$3090.00/g | $3015.22/THCg
0.0 grams

Wellington

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Orange Tangie RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Orange Tangie RSO Soft Chew

102mg THC
$124.50/g | $122.23/THCg
0.1 grams

Wellington

Sativa
Edible: Gummy
$12.45
Mandarin  1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Mandarin 1:1 CBD:THC Soft Chews

102mg THC | 106.7%CBD
$1545.00/g | $1519.17/THCg
0.0 grams

Wellington

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry Peach  2:1 CBD:THC Soft Chews from  product image

Strawberry Peach 2:1 CBD:THC Soft Chews

102mg THC | 208.4%CBD
$1845.00/g | $1814.16/THCg
0.0 grams

Wellington

Hybrid
Edible: Gummy
$18.45
Bonsai Berry [Grape Mint Gas] Soft Chews from  product image
(the) Essence

Bonsai Berry [Grape Mint Gas] Soft Chews

100mg THC
$1545.00/g | $1546.55/THCg
0.0 grams

Wellington

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Dragonfruit RSO Soft Chews from  product image
Bits

Dragonfruit RSO Soft Chews

99mg THC
$3090.00/g | $3117.43/THCg
0.0 grams

Wellington

Sativa
Edible: Gummy
$15.45
Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews from  product image
Bits

Pomegranate 1:1 CBN:THC Soft Chews

99mg THC | 103.0%CBD
$3090.00/g | $3135.15/THCg
0.0 grams

Wellington

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Green Apple Lozenges from  product image

Green Apple Lozenges

96mg THC
$1245.00/g | $1302.30/THCg
0.0 grams

Wellington

Hybrid
Edible: Edible
$12.45
Acai Soft Chews from  product image
Bits

Acai Soft Chews

95mg THC
$3090.00/g | $3245.80/THCg
0.0 grams

Wellington

Hybrid
Edible: Gummy
$15.45
Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew

91mg THC | 96.9%CBD
$124.50/g | $136.69/THCg
0.1 grams

Wellington

Hybrid
Edible: Gummy
$12.45
Wintermint Meltaways from  product image

Wintermint Meltaways

90mg THC | 1.3%CBD
$2490.00/g | $2772.21/THCg
0.0 grams

Wellington

Edible: Edible
$12.45
Berry Drip RSO Soft Chew from  product image
Savvy

Berry Drip RSO Soft Chew

89mg THC
$124.50/g | $139.22/THCg
0.1 grams

Wellington

Indica
Edible: Gummy
$12.45
Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews from  product image
Encore

Mandarin RSO 1:1 CBD:THC Soft Chews

84mg THC | 88.2%CBD
$1545.00/g | $1845.88/THCg
0.0 grams

Wellington

Indica
Edible: Gummy
$15.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes