Cannabis Vape Carts in Wellington, FL Cannabis Vape Carts in Wellington, FL

Shop cannabis vape carts across Wellington dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Vape in Wellington

100 available
Loading...

Showing 25 of 100 results.

Cereal Milk from  product image
(the) Essence

Cereal Milk

91.2% THC
$33.45/g | $36.68/THCg
1 gram

Wellington

Indica Dominant
Vape: Pod
$33.45
Cereal Milk AIO from  product image
(the) Essence

Cereal Milk AIO

87.2% THC | 0.3%CBD
$35.00/g | $40.14/THCg
1 gram

Wellington

Indica Dominant
Vape: Disposable
$35.00
Permanent Marker AIO from  product image
(the) Essence

Permanent Marker AIO

86.5% THC | 0.2%CBD
$35.00/g | $40.46/THCg
1 gram

Wellington

Hybrid
Vape: Disposable
$35.00
Bacio Gelato from  product image
Savvy

Bacio Gelato

86.4% THC
$26.78/g | $30.99/THCg
2.0 grams

Wellington

Hybrid
Vape: Cartridge
$53.55
Master Kush from  product image
(the) Essence

Master Kush

85.9% THC | 0.2%CBD
$42.90/g | $49.94/THCg
0.5 grams

Wellington

Indica
Vape: Cartridge
$21.45
Maui Mango from  product image
Edie Parker

Maui Mango

85.7% THC | 0.2%CBD
$45.67/g | $53.29/THCg
1 gram

Wellington

Sativa
Vape: Cartridge
$45.67
Melonade #8 from  product image

Melonade #8

85.7% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $53.03/THCg
1 gram

Wellington

Hybrid
Vape: Cartridge
$45.45
Glitter Bomb Cartridge 0.5g from  product image

Glitter Bomb Cartridge 0.5g

85.6% THC | 0.4%CBD
$48.90/g | $57.13/THCg
0.5 grams

Wellington

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.45
Apple Fritter from  product image
Savvy

Apple Fritter

85.5% THC | 0.2%CBD
$26.93/g | $31.49/THCg
2.0 grams

Wellington

Hybrid
Vape: Pod
$53.85
Applescotti from  product image

Applescotti

85.3% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $53.28/THCg
1 gram

Wellington

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
E85 from  product image

E85

85.2% THC | 0.2%CBD
$48.90/g | $57.39/THCg
0.5 grams

Wellington

Hybrid
Vape: Cartridge
$24.45
Fresh Berry from  product image
Savvy

Fresh Berry

85.2% THC | 0.3%CBD
$28.58/g | $33.54/THCg
2.0 grams

Wellington

Indica
Vape: Cartridge
$57.15
Northern Lights from  product image
(the) Essence

Northern Lights

85.1% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.31/THCg
1 gram

Wellington

Indica
Vape: Pod
$33.45
Permanent Marker from  product image
(the) Essence

Permanent Marker

85.0% THC | 0.2%CBD
$33.45/g | $39.35/THCg
1 gram

Wellington

Hybrid
Vape: Pod
$33.45
Rainbow Belts from  product image
Savvy

Rainbow Belts

85.0% THC | 0.2%CBD
$26.78/g | $31.50/THCg
2.0 grams

Wellington

Indica Dominant
Vape: Cartridge
$53.55
Strawberry Candy from  product image

Strawberry Candy

84.8% THC | 0.3%CBD
$50.85/g | $59.97/THCg
1 gram

Wellington

Sativa
Vape: Live Resin
$50.85
Berry Gelato from  product image
(the) Essence

Berry Gelato

84.4% THC | 0.1%CBD
$33.45/g | $39.63/THCg
1 gram

Wellington

Indica
Vape: Cartridge
$33.45
Gush Mints from  product image

Gush Mints

84.4% THC
$48.90/g | $57.97/THCg
0.5 grams

Wellington

Indica
Vape: Cartridge
$24.45
Maui Mango Petal Puffer AIO from  product image
Edie Parker

Maui Mango Petal Puffer AIO

84.3% THC | 0.3%CBD
$70.34/g | $83.44/THCg
0.5 grams

Wellington

Sativa
Vape: Cartridge
$35.17
Summer Melon from  product image
Savvy

Summer Melon

84.3% THC
$30.45/g | $36.13/THCg
1 gram

Wellington

Sativa
Vape: Cartridge
$30.45
Durban Poison from  product image
(the) Essence

Durban Poison

84.2% THC | 0.1%CBD
$33.45/g | $39.73/THCg
1 gram

Wellington

Sativa
Vape: Pod
$33.45
Pineapple Mimosa from  product image
Savvy

Pineapple Mimosa

84.1% THC | 0.2%CBD
$28.58/g | $33.98/THCg
2.0 grams

Wellington

Hybrid
Vape: Cartridge
$57.15
Apple Fritter AIO from  product image
Savvy

Apple Fritter AIO

83.9% THC | 0.3%CBD
$27.50/g | $32.78/THCg
2.0 grams

Wellington

Hybrid
Vape: Disposable
$55.00
Lavender Vanilla Petal Puffer AIO from  product image
Edie Parker

Lavender Vanilla Petal Puffer AIO

83.8% THC
$70.34/g | $83.91/THCg
0.5 grams

Wellington

Indica
Vape: Cartridge
$35.17
Cherry On Top - Cartridge 1g from  product image

Cherry On Top - Cartridge 1g

83.8% THC | 0.2%CBD
$45.45/g | $54.24/THCg
1 gram

Wellington

Indica
Vape: Cartridge
$45.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes