Oral Cannabis Products in Wellington, FL Oral Cannabis Products in Wellington, FL

Find oral cannabis products from Wellington dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Oral in Wellington

14 available
Loading...

Showing 14 of 14 results.

RSO Fast Acting Capsules from  product image

RSO Fast Acting Capsules

766mg THC
$1938.00/g | $253.14/THCg
0.0 grams

Wellington

Oral: Capsule
$48.45
E85 RSO Tincture from  product image

E85 RSO Tincture

627mg THC | 1.2%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Wellington

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Guava Cooler RSO Tincture from  product image

Guava Cooler RSO Tincture

627mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.49/THCg
0.6 grams

Wellington

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
Sherbert Haze RSO Tincture from  product image

Sherbert Haze RSO Tincture

615mg THC | 1.7%CBD
$65.75/g | $10.69/THCg
0.6 grams

Wellington

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
GMO Jungle Cake RSO Tincture from  product image

GMO Jungle Cake RSO Tincture

609mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.80/THCg
0.6 grams

Wellington

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Grape Mint Gas RSO Tincture from  product image

Grape Mint Gas RSO Tincture

606mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.85/THCg
0.6 grams

Wellington

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Lemon Pastries RSO Tincture from  product image

Lemon Pastries RSO Tincture

603mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $10.90/THCg
0.6 grams

Wellington

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Pai Gow Punch RSO Tincture from  product image

Pai Gow Punch RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.07/THCg
0.6 grams

Wellington

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Pink Certz RSO Tincture from  product image

Pink Certz RSO Tincture

594mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.07/THCg
0.6 grams

Wellington

Hybrid
Oral: Tincture
$39.45
Super Lemon G RSO Tincture from  product image

Super Lemon G RSO Tincture

588mg THC | 25.0%CBD
$65.75/g | $11.18/THCg
0.6 grams

Wellington

Sativa
Oral: Tincture
$39.45
THC Tincture from  product image

THC Tincture

310mg THC
$81.50/g | $26.32/THCg
0.3 grams

Wellington

Hybrid
Oral: Tincture
$24.45
1:1 CBD:THC Fast Acting Capsules from  product image

1:1 CBD:THC Fast Acting Capsules

308mg THC | 318.8%CBD
$4245.00/g | $1379.41/THCg
0.0 grams

Wellington

Oral: Capsule
$42.45
Orange Mint THC Spray from  product image

Orange Mint THC Spray

252mg THC | 0.8%CBD
$1.43/g | $0.57/THCg
15.0 grams

Wellington

Oral: Spray
$21.45
1:1 CBD:THC Tincture from  product image

1:1 CBD:THC Tincture

143mg THC | 153.8%CBD
$163.00/g | $114.06/THCg
0.2 grams

Wellington

Hybrid
Oral: Tincture
$24.45
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes