Cannabis Flower in Wellington, FL Cannabis Flower in Wellington, FL

Shop cannabis flower across all Wellington dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Flower in Wellington

145 available
Loading...

Showing 25 of 145 results.

Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

29.8% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $28.91/THCg
1/8 oz.

Wellington

Sativa
Flower: Whole
$30.15
Grape Junky from  product image
Sweet Supply

Grape Junky

29.4% THC | 0.1%CBD
$5.36/g | $18.24/THCg
1 oz.

Wellington

Indica
Flower: Whole
$150.15
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

28.2% THC
$10.33/g | $36.61/THCg
1/8 oz.

Wellington

Hybrid
Flower: Whole
$36.15
Guava Cooler from  product image
(the) Essence

Guava Cooler

27.8% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $30.99/THCg
1/8 oz.

Wellington

Sativa
Flower: Whole
$30.15
Silver Project from  product image

Silver Project

27.7% THC
$7.07/g | $25.54/THCg
0.7 grams

Wellington

Hybrid
Flower: PreRoll
$4.95
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

27.3% THC
$5.54/g | $20.27/THCg
1 oz.

Wellington

Hybrid
Flower: Whole
$155.12
Minty Blizzard from  product image
(the) Essence

Minty Blizzard

27.2% THC
$5.36/g | $19.70/THCg
1 oz.

Wellington

Sativa
Flower: Whole
$150.12
Savvy

Grape Junky

27.2% THC
$5.00/g | $18.39/THCg
1/4 oz.

Wellington

Indica
Flower: Whole
$35.00
GMO S1 from  product image

GMO S1

27.1% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $29.34/THCg
1 gram

Wellington

Indica
Flower: PreRoll
$7.95
Guava Casquitos from  product image
Verano

Guava Casquitos

26.9% THC | 0.1%CBD
$8.79/g | $32.66/THCg
0.7 grams

Wellington

Hybrid
Flower: PreRoll
$6.15
Facetz from  product image
Verano

Facetz

26.9% THC
$10.33/g | $38.41/THCg
1/8 oz.

Wellington

Indica
Flower: Whole
$36.15
E85 from  product image
(the) Essence

E85

26.7% THC
$7.07/g | $26.46/THCg
0.7 grams

Wellington

Hybrid
Flower: PreRoll
$4.95
Melonade from  product image

Melonade

26.6% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $29.89/THCg
1 gram

Wellington

Hybrid
Flower: PreRoll
$7.95
Glitter Bomb from  product image

Glitter Bomb

26.5% THC | 0.1%CBD
$5.36/g | $20.22/THCg
1 oz.

Wellington

Hybrid
Flower: Whole
$150.00
GMO Jungle Cake from  product image

GMO Jungle Cake

26.3% THC
$8.61/g | $32.72/THCg
1/8 oz.

Wellington

Hybrid
Flower: Whole
$30.15
Grape Bubblegum from  product image
Savvy

Grape Bubblegum

26.3% THC
$4.64/g | $17.68/THCg
1/2 oz.

Wellington

Hybrid
Flower: Whole
$65.00
Black Amber from  product image
Verano

Black Amber

26.2% THC | 0.1%CBD
$5.54/g | $21.15/THCg
1 oz.

Wellington

Indica
Flower: Whole
$155.12
E85 from  product image
(the) Essence

E85

26.1% THC
$8.61/g | $32.99/THCg
1/8 oz.

Wellington

Hybrid
Flower: Whole
$30.15
Nutcrackerz from  product image
(the) Essence

Nutcrackerz

26.1% THC | 0.1%CBD
$8.61/g | $33.01/THCg
1/8 oz.

Wellington

Indica
Flower: Whole
$30.15
Georgia Pie x Gastro Pop from  product image

Georgia Pie x Gastro Pop

26.1% THC
$7.07/g | $27.13/THCg
0.7 grams

Wellington

Indica
Flower: PreRoll
$4.95
Black Amber from  product image
Verano

Black Amber

26.0% THC
$8.79/g | $33.75/THCg
0.7 grams

Wellington

Indica
Flower: PreRoll
$6.15
Glitter Bomb from  product image

Glitter Bomb

25.9% THC | 0.1%CBD
$5.72/g | $22.10/THCg
1/2 oz.

Wellington

Hybrid
Flower: Whole
$80.12
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

25.9% THC | 0.1%CBD
$65.36/g | $252.34/THCg
0.7 grams

Wellington

Hybrid
Flower: PreRoll
$45.75
E85 from  product image

E85

25.8% THC | 0.1%CBD
$7.95/g | $30.81/THCg
1 gram

Wellington

Hybrid
Flower: PreRoll
$7.95
Yuzu Sour from  product image
Verano

Yuzu Sour

25.8% THC | 0.1%CBD
$8.79/g | $34.05/THCg
0.7 grams

Wellington

Hybrid
Flower: PreRoll
$6.15
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes