Cannabis Edibles in Hudson, FL Cannabis Edibles in Hudson, FL

Discover the best edible deals and cannabis products in Hudson. Find top prices on gummies, chocolates, beverages, and more from Hudson dispensaries.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Edible in Hudson

20 available
Loading...

Showing 20 of 20 results.

Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg

202mg THC
$140.00/g | $69.31/THCg
0.2 grams

Hudson

Sativa
Edible: Chocolate
$28.00
$40.00
Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg

200mg THC
$140.00/g | $70.00/THCg
0.2 grams

Hudson

Sativa
Edible: Chocolate
$28.00
$40.00
Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg

195mg THC | 0.9%CBD
$140.00/g | $71.80/THCg
0.2 grams

Hudson

Sativa
Edible: Chocolate
$28.00
$40.00
Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg

193mg THC
$140.00/g | $72.54/THCg
0.2 grams

Hudson

Sativa
Edible: Chocolate
$28.00
$40.00
Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Chocolates - FSO Milk Chocolate Bar - 200mg

193mg THC | 2.0%CBD
$140.00/g | $72.54/THCg
0.2 grams

Hudson

Sativa
Edible: Chocolate
$28.00
$40.00
Solventless Live Rosin Drops/Chew - Lemon - 200mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Solventless Live Rosin Drops/Chew - Lemon - 200mg

193mg THC | 0.5%CBD
$175.00/g | $90.67/THCg
0.2 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$35.00
$50.00
Solventless Live Rosin Drops/Chew - Raspberry - 200mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Solventless Live Rosin Drops/Chew - Raspberry - 200mg

191mg THC | 0.7%CBD
$175.00/g | $91.62/THCg
0.2 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$35.00
$50.00
Solventless Live Rosin Drops/Chew - Lemon - 100mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Solventless Live Rosin Drops/Chew - Lemon - 100mg

113mg THC
$245.00/g | $216.81/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$24.50
$35.00
Solventless Live Rosin Drops - Tropical PNCH - 100mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Solventless Live Rosin Drops - Tropical PNCH - 100mg

113mg THC
$175.00/g | $154.90/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$17.50
$35.00
Drops/Chews - Green Apple - 100mg (20 Chews) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Drops/Chews - Green Apple - 100mg (20 Chews)

107mg THC
$175.00/g | $163.55/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Drops/Chews - Peach Mango - 100mg (20 Chews) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Drops/Chews - Peach Mango - 100mg (20 Chews)

104mg THC
$175.00/g | $168.27/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Chocolates - Milk Chocolate Bar - 100mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Chocolates - Milk Chocolate Bar - 100mg

102mg THC | 1.9%CBD
$175.00/g | $171.57/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Chocolate
$17.50
$25.00
Drops/Chews - Watermelon Chews - 100mg (20 Chews) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Drops/Chews - Watermelon Chews - 100mg (20 Chews)

102mg THC | 0.5%CBD
$175.00/g | $171.57/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Chocolates - Milk Chocolate Bar - 100mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Chocolates - Milk Chocolate Bar - 100mg

101mg THC | 0.0%CBD
$125.00/g | $123.76/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Chocolate
$12.50
$25.00
Drops/Chews - Midnight Berry 1:1 (THC:CBN) - 100mg (20 Chews) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Drops/Chews - Midnight Berry 1:1 (THC:CBN) - 100mg (20 Chews)

101mg THC | 7.3%CBD
$210.00/g | $207.92/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$21.00
$30.00
Chocolates - Milk Chocolate Bar - 100mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Chocolates - Milk Chocolate Bar - 100mg

99mg THC
$125.00/g | $126.52/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Chocolate
$12.50
$25.00
Drops/Chews - Strawberry Chews - 100mg (20 Chews) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Drops/Chews - Strawberry Chews - 100mg (20 Chews)

98mg THC | 0.4%CBD
$175.00/g | $179.12/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$17.50
$25.00
Drops/Chews - Black Cherry 2:1 Chews - 100mg (20 Chews) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Drops/Chews - Black Cherry 2:1 Chews - 100mg (20 Chews)

95mg THC | 193.0%CBD
$210.00/g | $221.05/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$21.00
$30.00
Solventless Live Rosin Drops - Tropical PNCH - 100mg from  product image
Insa Grower'S Reserve

Solventless Live Rosin Drops - Tropical PNCH - 100mg

91mg THC
$245.00/g | $268.35/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$24.50
$35.00
Drops/Chews - Blueberry ZZZ 1:1:1 (THC:CBN:CBD)- 100mg (20 Chews) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Drops/Chews - Blueberry ZZZ 1:1:1 (THC:CBN:CBD)- 100mg (20 Chews)

91mg THC | 92.8%CBD
$224.00/g | $245.88/THCg
0.1 grams

Hudson

Sativa
Edible: Gummy
$22.40
$32.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects