Cannabis Flower in Hudson, FL Cannabis Flower in Hudson, FL

Shop cannabis flower across all Hudson dispensaries. Use robust filtering to sort by strain type, potency, and price. Featured dispensary sales are highlighted daily to help you save. Want to see more options?

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Flower in Hudson

100 available
Loading...

Showing 25 of 100 results.

Flower - Moonraker from  product image
Insa Premium

Flower - Moonraker

34.9% THC | 2.1%Terps | 0.1%CBD
$8.00/g | $22.92/THCg
1/8 oz.

Hudson

Sativa
Flower: Whole
$28.00
$40.00
Shipwreck - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Shipwreck - Whole Flower 3.5G

33.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $30.30/THCg
1/8 oz.

Hudson

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Flower - Cap Junky from  product image
Insa Grower'S Reserve

Flower - Cap Junky

32.9% THC
$12.00/g | $36.47/THCg
1/8 oz.

Hudson

Hybrid
Flower: Whole
$42.00
$60.00
Blue Rodeo Flower from  product image
Bellamy Bros

Blue Rodeo Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $31.25/THCg
1/8 oz.

Hudson

Indica
Flower: Whole
$35.00
$58.00
GMA Flower from  product image
Alien Labs

GMA Flower

32.0% THC | 2.2%Terps
$17.14/g | $53.57/THCg
1/8 oz.

Hudson

Sativa
Flower: Whole
$60.00
Liminal Space Flower from  product image
Cultivar

Liminal Space Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Hudson

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Storyteller Flower from  product image
Cultivar

Storyteller Flower

32.0% THC | 2.0%Terps
$14.29/g | $44.64/THCg
1/8 oz.

Hudson

Hybrid
Flower: Whole
$50.00
Pre-Roll - GIJU from  product image
Insa Grower'S Reserve

Pre-Roll - GIJU

31.3% THC | 0.9%Terps | 0.1%CBD
$15.00/g | $47.92/THCg
1 gram

Hudson

Indica Dominant
Flower: PreRoll
$15.00
Cherry Cap Flower from  product image
Seed Junky

Cherry Cap Flower

31.0% THC | 2.6%Terps
$11.43/g | $36.87/THCg
1/8 oz.

Hudson

Sativa
Flower: Whole
$40.00
$45.00
Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Grapefruit - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.3%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Hudson

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Everglazed Flower from  product image
Modern Flower

Everglazed Flower

31.0% THC | 1.9%Terps
$10.00/g | $32.26/THCg
1/8 oz.

Hudson

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Grape Biscotti Sundae - Whole Flower 3.5G

31.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $27.65/THCg
1/8 oz.

Hudson

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Rattler - Single PreRoll 1G from  product image
Bellamy Bros

Rattler - Single PreRoll 1G

31.0% THC | 1.0%Terps
$15.00/g | $48.39/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Flower: PreRoll
$15.00
Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G from  product image
Alien Labs

Creme De Menthe - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.4%Terps
$17.14/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Hudson

Hybrid
Flower: Whole
$60.00
Crimson Queen Flower from  product image
Modern Flower

Crimson Queen Flower

30.0% THC | 1.5%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Hudson

Sativa
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Hippie Crasher - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.2%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Hudson

Indica
Flower: Whole
$35.00
$45.00
LA Grapes - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

LA Grapes - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.5%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Hudson

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Miami Vice - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Miami Vice - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.8%Terps
$10.00/g | $33.33/THCg
1/8 oz.

Hudson

Sativa
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Sunshine Diesel - Whole Flower 3.5G from  product image
Sunshine Cannabis

Sunshine Diesel - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 1.7%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Hudson

Hybrid
Flower: Whole
$30.00
$48.00
Wedding Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Wedding Mints - Whole Flower 3.5G

30.0% THC | 2.0%Terps
$8.57/g | $28.57/THCg
1/8 oz.

Hudson

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Flower - CREAM from  product image
Insa Premium

Flower - CREAM

29.8% THC | 1.8%Terps | 0.1%CBD
$8.00/g | $26.85/THCg
1/8 oz.

Hudson

Sativa
Flower: Whole
$28.00
$40.00
Apple Tartz Pre-Rolls 5pk from  product image
Modern Flower

Apple Tartz Pre-Rolls 5pk

29.0% THC | 1.4%Terps
$20.00/g | $68.97/THCg
1.8 grams

Hudson

Hybrid
Flower: PreRoll
$35.00
Baby Turtle K4 Flower from  product image
Khalifa Kush

Baby Turtle K4 Flower

29.0% THC | 2.4%Terps
$16.57/g | $57.14/THCg
1/8 oz.

Hudson

Indica
Flower: Whole
$58.00
Better Biscuits - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Better Biscuits - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 2.0%Terps
$10.00/g | $34.48/THCg
1/8 oz.

Hudson

Hybrid
Flower: Whole
$35.00
$45.00
Durban Mints - Whole Flower 3.5G from  product image
Modern Flower

Durban Mints - Whole Flower 3.5G

29.0% THC | 1.8%Terps
$8.57/g | $29.56/THCg
1/8 oz.

Hudson

Indica
Flower: Whole
$30.00
$45.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes