Cannabis Vape Carts in Hudson, FL Cannabis Vape Carts in Hudson, FL

Shop cannabis vape carts across Hudson dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Vape in Hudson

25 available
Loading...

Showing 25 of 25 results.

Cartridge - Maui Wowie from  product image
Insa Grower'S Reserve

Cartridge - Maui Wowie

88.0% THC | 5.1%Terps | 0.3%CBD
$22.00/g | $25.00/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$65.00
Cartridge - Paris OG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Cartridge - Paris OG

87.8% THC | 4.7%Terps | 0.2%CBD
$22.00/g | $25.06/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$65.00
Cartridge - Watermelon Fzz from  product image
Insa Grower'S Reserve

Cartridge - Watermelon Fzz

87.1% THC | 2.2%Terps | 0.3%CBD
$22.00/g | $25.26/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$65.00
Titan - Maui Wowie from  product image
Insa Grower'S Reserve

Titan - Maui Wowie

87.1% THC | 4.8%Terps | 0.3%CBD
$20.00/g | $22.96/THCg
2.0 grams

Hudson

Indica
Vape: Cartridge
$40.00
$110.00
Titan - Maui Wowie from  product image
Insa Grower'S Reserve

Titan - Maui Wowie

86.6% THC | 0.3%CBD
$20.00/g | $23.10/THCg
2.0 grams

Hudson

Indica
Vape: Cartridge
$40.00
$110.00
Cartridge - Paris OG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Cartridge - Paris OG

85.4% THC | 4.7%Terps | 0.3%CBD
$22.00/g | $25.76/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$65.00
Cartridge - Orange Fzz from  product image
Insa Grower'S Reserve

Cartridge - Orange Fzz

85.1% THC | 6.7%Terps | 0.3%CBD
$22.00/g | $25.85/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$65.00
Proto - Live Resin - Fog Lights from  product image
Insa Grower'S Reserve

Proto - Live Resin - Fog Lights

83.7% THC | 5.1%Terps | 0.2%CBD
$55.00/g | $65.71/THCg
0.5 grams

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$27.50
$55.00
Cartridge - Paris OG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Cartridge - Paris OG

83.7% THC | 6.8%Terps | 0.2%CBD
$22.00/g | $26.28/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$65.00
Titan - Grandaddy Purp from  product image
Insa Grower'S Reserve

Titan - Grandaddy Purp

83.7% THC | 2.0%Terps | 1.6%CBD
$20.00/g | $23.90/THCg
2.0 grams

Hudson

Indica
Vape: Cartridge
$40.00
$110.00
Cartridge - Paris OG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Cartridge - Paris OG

82.8% THC | 0.4%CBD
$22.00/g | $26.57/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$65.00
Cartridge - Paris OG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Cartridge - Paris OG

82.7% THC | 5.8%Terps | 1.1%CBD
$22.00/g | $26.60/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$65.00
Titan - Maui Wowie from  product image
Insa Grower'S Reserve

Titan - Maui Wowie

82.6% THC | 6.3%Terps | 1.8%CBD
$20.00/g | $24.21/THCg
2.0 grams

Hudson

Indica
Vape: Cartridge
$40.00
$110.00
Titan - Kiwi Berry from  product image
Insa Grower'S Reserve

Titan - Kiwi Berry

82.4% THC | 1.4%Terps | 0.5%CBD
$20.00/g | $24.27/THCg
2.0 grams

Hudson

Indica
Vape: Cartridge
$40.00
$110.00
Cartridge - Pineapple X from  product image
Insa Grower'S Reserve

Cartridge - Pineapple X

82.3% THC | 5.5%Terps | 0.3%CBD
$22.00/g | $26.73/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$65.00
Titan - Maui Wowie from  product image
Insa Grower'S Reserve

Titan - Maui Wowie

82.3% THC | 6.6%Terps | 0.8%CBD
$20.00/g | $24.30/THCg
2.0 grams

Hudson

Indica
Vape: Cartridge
$40.00
$110.00
Titan - Baja Citrus from  product image
Insa Grower'S Reserve

Titan - Baja Citrus

82.1% THC | 6.4%Terps | 0.6%CBD
$20.00/g | $24.36/THCg
2.0 grams

Hudson

Indica
Vape: Cartridge
$40.00
$110.00
Cartridge - Paris OG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Cartridge - Paris OG

81.6% THC | 0.4%CBD
$22.00/g | $26.96/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$65.00
Titan - Maui Wowie from  product image
Insa Grower'S Reserve

Titan - Maui Wowie

81.3% THC | 5.7%Terps | 1.0%CBD
$20.00/g | $24.60/THCg
2.0 grams

Hudson

Indica
Vape: Cartridge
$40.00
$110.00
Live Resin Cartridge - Serial Milk from  product image
Insa Grower'S Reserve

Live Resin Cartridge - Serial Milk

78.4% THC | 5.5%Terps | 1.5%CBD
$45.00/g | $57.40/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Live Resin
$45.00
$90.00
Cartridge - Royal Grape from  product image
Insa Grower'S Reserve

Cartridge - Royal Grape

78.2% THC | 2.5%Terps | 0.5%CBD
$22.00/g | $28.13/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Cartridge
$22.00
$65.00
Atlas - Live Rosin - Amalfi Coast from  product image
Insa Grower'S Reserve

Atlas - Live Rosin - Amalfi Coast

78.1% THC | 5.3%Terps | 0.2%CBD
$65.00/g | $83.23/THCg
0.5 grams

Hudson

Indica
Vape: Cartridge
$32.50
$65.00
Live Resin Cartridge - Serial Milk from  product image
Insa Grower'S Reserve

Live Resin Cartridge - Serial Milk

75.8% THC | 9.1%Terps | 0.2%CBD
$45.00/g | $59.37/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Live Resin
$45.00
$90.00
Live Resin Cartridge - Serial Milk from  product image
Insa Grower'S Reserve

Live Resin Cartridge - Serial Milk

75.1% THC | 11.9%Terps | 0.2%CBD
$45.00/g | $59.92/THCg
1 gram

Hudson

Sativa
Vape: Live Resin
$45.00
$90.00
Titan - Lemon SLSHEE from  product image
Insa Grower'S Reserve

Titan - Lemon SLSHEE

72.2% THC | 7.1%Terps | 2.0%CBD
$20.00/g | $27.70/THCg
2.0 grams

Hudson

Indica
Vape: Cartridge
$40.00
$110.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects