Oral Cannabis Products in Hudson, FL Oral Cannabis Products in Hudson, FL

Find oral cannabis products from Hudson dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects

Cannabis Oral in Hudson

11 available
Loading...

Showing 11 of 11 results.

Tincture - THC - 300MG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tincture - THC - 300MG

318mg THC | 7.1%CBD
$128.33/g | $40.36/THCg
0.3 grams

Hudson

Sativa
Oral: Tincture
$38.50
$55.00
Tincture - Citrus Haze - 300MG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tincture - Citrus Haze - 300MG

287mg THC | 0.0%CBD
$128.33/g | $44.72/THCg
0.3 grams

Hudson

Sativa
Oral: Tincture
$38.50
$55.00
Tincture - Tropical X - 300MG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tincture - Tropical X - 300MG

273mg THC | 0.9%CBD
$128.33/g | $47.01/THCg
0.3 grams

Hudson

Sativa
Oral: Tincture
$38.50
$55.00
Tablets - Relief 1:1 THC:CBD (20 Count) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tablets - Relief 1:1 THC:CBD (20 Count)

212mg THC | 108.0%CBD
$140.00/g | $66.04/THCg
0.2 grams

Hudson

Sativa
Oral: Capsule
$28.00
$40.00
Tincture - Citrus Haze CBD 1:1 - 300MG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tincture - Citrus Haze CBD 1:1 - 300MG

162mg THC | 136.0%CBD
$45.83/g | $28.29/THCg
0.3 grams

Hudson

Sativa
Oral: Tincture
$13.75
$55.00
Tincture - Tropical X CBD 2:1- 300MG from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tincture - Tropical X CBD 2:1- 300MG

109mg THC | 216.0%CBD
$110.00/g | $100.92/THCg
0.3 grams

Hudson

Sativa
Oral: Tincture
$33.00
$55.00
Tablets - Energy (Single Count) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tablets - Energy (Single Count)

33mg THC | 0.1%Terps | 0.3%CBD
$100.00/g | $305.81/THCg
0.0 grams

Hudson

Sativa
Oral: Tablet
$3.00
Tablets - Energy (20 Count) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tablets - Energy (20 Count)

6mg THC | 0.5%Terps | 0.0%CBD
$70.00/g | $1132.69/THCg
0.6 grams

Hudson

Sativa
Oral: Capsule
$42.00
$60.00
Tablets - Relief 1:1 THC:CBD (20 Count) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tablets - Relief 1:1 THC:CBD (20 Count)

2mg THC | 2.1%CBD
$140.00/g | $6930.69/THCg
0.2 grams

Hudson

Sativa
Oral: Capsule
$28.00
$40.00
Tablets - Relief 1:1 THC:CBD (Single Count) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tablets - Relief 1:1 THC:CBD (Single Count)

2mg THC | 0.1%Terps | 2.1%CBD
$200.00/g | $10000.00/THCg
0.0 grams

Hudson

Sativa
Oral: Tablet
$2.00
Tablets - Relief 1:1 THC:CBD (20 Count) from  product image
Insa Grower'S Reserve

Tablets - Relief 1:1 THC:CBD (20 Count)

2mg THC | 0.2%CBD
$140.00/g | $7291.67/THCg
0.2 grams

Hudson

Sativa
Oral: Capsule
$28.00
$40.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects