Cannabis Concentrates in Fruitland Park, FL Cannabis Concentrates in Fruitland Park, FL

Find cannabis concentrates from Fruitland Park dispensaries. Robust filters let you compare wax, shatter, live resin, rosin and more. Featured deals appear daily alongside product listings.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes

Cannabis Concentrate in Fruitland Park

73 available
Loading...

Showing 25 of 73 results.

TNG from  product image
RYTHM

TNG

92.7% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.27/THCg
1 gram

Fruitland Park

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
CRNBRRY Z from  product image
RYTHM

CRNBRRY Z

91.5% THC | 0.3%CBD
$22.50/g | $24.59/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
RNTZ CKE #2 from  product image
RYTHM

RNTZ CKE #2

91.4% THC | 0.2%CBD
$12.50/g | $13.68/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Concentrate: Distillate
$12.50
$25.00
White Durban from  product image
RYTHM

White Durban

91.1% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.70/THCg
1 gram

Fruitland Park

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Durban Z from  product image
RYTHM

Durban Z

90.9% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.75/THCg
1 gram

Fruitland Park

Sativa
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Manolo Black Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

Manolo Black Syringe [0.5g]

90.9% THC | 0.4%CBD
$32.00/g | $35.20/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Hybrid
Concentrate: Distillate
$16.00
$40.00
Soul Mate from  product image
RYTHM

Soul Mate

90.3% THC | 0.2%CBD
$22.50/g | $24.92/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Concentrate: Distillate
$22.50
$45.00
Strawberry Mintz Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

Strawberry Mintz Syringe [0.5g]

89.5% THC | 0.5%CBD
$32.00/g | $35.75/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Hybrid
Concentrate: Distillate
$16.00
$40.00
Jet Fuel OG from  product image
RYTHM

Jet Fuel OG

87.8% THC
$30.00/g | $34.17/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
White Wedding Syringe [0.5g] from  product image
Black Line

White Wedding Syringe [0.5g]

87.1% THC
$32.00/g | $36.74/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Sativa
Concentrate: Distillate
$16.00
$40.00
GMO from  product image
RYTHM

GMO

85.2% THC
$30.00/g | $35.21/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
BSCTTI PNCKS from  product image
Rise By Green Thumb

BSCTTI PNCKS

84.9% THC
$15.00/g | $17.67/THCg
1 gram

Fruitland Park

Sativa
Concentrate: Resin
$15.00
$30.00
RDNCK MNTZ [2g] from  product image
RYTHM

RDNCK MNTZ [2g]

84.8% THC
$15.00/g | $17.69/THCg
2.0 grams

Fruitland Park

Indica
Concentrate: Live Resin
$30.00
$60.00
CRMSCL SUNSET from  product image
RYTHM

CRMSCL SUNSET

84.0% THC
$20.00/g | $23.81/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
CHCKN N WFFLZ [2g] from  product image
RYTHM

CHCKN N WFFLZ [2g]

83.9% THC
$18.75/g | $22.35/THCg
2.0 grams

Fruitland Park

Sativa
Concentrate: Live Rosin
$37.50
$75.00
MYSTC MNT from  product image
RYTHM

MYSTC MNT

83.9% THC
$20.00/g | $23.84/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Jet Fuel OG [2g] from  product image
RYTHM

Jet Fuel OG [2g]

83.5% THC
$18.75/g | $22.46/THCg
2.0 grams

Fruitland Park

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$37.50
$75.00
Cranberry Z [2g] from  product image
RYTHM

Cranberry Z [2g]

83.2% THC
$15.00/g | $18.03/THCg
2.0 grams

Fruitland Park

Indica
Concentrate: Live Resin
$30.00
$60.00
Durban Z x RGNA GRGE from  product image
RYTHM

Durban Z x RGNA GRGE

82.2% THC
$20.00/g | $24.33/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
GRLC DRIP from  product image
RYTHM

GRLC DRIP

82.2% THC
$20.00/g | $24.33/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
Sweet Z from  product image
RYTHM

Sweet Z

82.1% THC
$20.00/g | $24.36/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
THaze from  product image
RYTHM

THaze

82.0% THC
$20.00/g | $24.39/THCg
1 gram

Fruitland Park

Sativa
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
BBA FETT from  product image
RYTHM

BBA FETT

81.8% THC
$20.00/g | $24.45/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Concentrate: Live Resin
$20.00
$40.00
GGRTZ from  product image
RYTHM

GGRTZ

81.6% THC
$30.00/g | $36.77/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Concentrate: Live Rosin
$30.00
$60.00
Dulce de Uva [2g] from  product image
Rise By Green Thumb

Dulce de Uva [2g]

81.4% THC
$12.50/g | $15.36/THCg
2.0 grams

Fruitland Park

Indica
Concentrate: Concentrate
$25.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Terpenes