Cannabis Vape Carts in Fruitland Park, FL Cannabis Vape Carts in Fruitland Park, FL

Shop cannabis vape carts across Fruitland Park dispensaries. Filter by strain, potency, and brand, with daily sales highlighted. Use robust filtering for faster comparisons.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Vape in Fruitland Park

113 available
Loading...

Showing 25 of 113 results.

95 CKIES from  product image
RYTHM

95 CKIES

94.6% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.26/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Durban Z x PNAPPL DNT from  product image
RYTHM

Durban Z x PNAPPL DNT

94.2% THC
$22.00/g | $23.36/THCg
1 gram

Fruitland Park

Sativa
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Midnight Cruiser Cartridge from  product image
Moods

Midnight Cruiser Cartridge

93.7% THC | 0.3%CBD
$24.00/g | $25.61/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Indica
Vape: Cartridge
$12.00
$20.00
Mystic Mint from  product image
RYTHM

Mystic Mint

93.4% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.56/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
White Durban [1g] from  product image
RYTHM

White Durban [1g]

93.4% THC
$22.00/g | $23.56/THCg
1 gram

Fruitland Park

Sativa
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Gush Moon Cartridge from  product image
Moods

Gush Moon Cartridge

93.3% THC | 0.3%CBD
$24.00/g | $25.72/THCg
1 gram

Fruitland Park

Sativa Dominant
Vape: Cartridge
$24.00
$40.00
Zesty Parm Cartridge from  product image
Moods

Zesty Parm Cartridge

93.3% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.15/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Hybrid
Vape: Cartridge
$15.00
$25.00
BNANACONDA from  product image
RYTHM

BNANACONDA

92.5% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $43.24/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Hybrid
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
Confidential CHRRIES from  product image
RYTHM

Confidential CHRRIES

92.5% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.78/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Non GMO from  product image
RYTHM

Non GMO

92.4% THC
$22.00/g | $23.81/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Gulf Coast Sunset AIO from  product image
Moods

Gulf Coast Sunset AIO

92.1% THC | 0.2%CBD
$31.50/g | $34.20/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Vape: Disposable
$31.50
$45.00
THaze from  product image
RYTHM

THaze

92.1% THC | 0.3%CBD
$22.00/g | $23.89/THCg
1 gram

Fruitland Park

Sativa
Vape: Live Resin
$22.00
$45.00
95 CKIES from  product image
RYTHM

95 CKIES

92.0% THC | 0.3%CBD
$22.00/g | $23.91/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$45.00
LME Bars from  product image
RYTHM

LME Bars

92.0% THC | 0.2%CBD
$40.00/g | $43.48/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Indica
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
GGRTZ from  product image
RYTHM

GGRTZ

91.9% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.94/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
TRPCL GMO Cartridge from  product image
Moods

TRPCL GMO Cartridge

91.9% THC | 0.1%CBD
$30.00/g | $32.64/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Indica
Vape: Cartridge
$15.00
$25.00
BBA FETT from  product image
RYTHM

BBA FETT

91.8% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.97/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Keys Bliss Cartridge from  product image
Moods

Keys Bliss Cartridge

91.8% THC | 0.2%CBD
$24.00/g | $26.14/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Hybrid
Vape: Cartridge
$12.00
$20.00
Midnight Cruiser Cartridge from  product image
Moods

Midnight Cruiser Cartridge

91.8% THC | 0.2%CBD
$21.00/g | $22.88/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Vape: Cartridge
$21.00
$35.00
Afternoon Delight #4 from  product image
RYTHM

Afternoon Delight #4

91.7% THC | 0.1%CBD
$22.00/g | $23.99/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$45.00
ANML SCT [1g] from  product image
RYTHM

ANML SCT [1g]

91.7% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.99/THCg
1 gram

Fruitland Park

Indica
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
BNANACONDA from  product image
RYTHM

BNANACONDA

91.7% THC | 0.3%CBD
$22.00/g | $23.99/THCg
1 gram

Fruitland Park

Hybrid
Vape: Live Resin
$22.00
$50.00
Durban Z from  product image
RYTHM

Durban Z

91.7% THC | 0.2%CBD
$22.00/g | $23.99/THCg
1 gram

Fruitland Park

Sativa
Vape: Live Resin
$22.00
$45.00
Fantasy MLNZ from  product image
RYTHM

Fantasy MLNZ

91.7% THC | 0.1%CBD
$40.00/g | $43.62/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Hybrid
Vape: Live Rosin
$20.00
$40.00
Manolo BLK Cartridge from  product image
Moods

Manolo BLK Cartridge

91.7% THC | 0.2%CBD
$30.00/g | $32.72/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Hybrid
Vape: Cartridge
$15.00
$25.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes