Oral Cannabis Products in Fruitland Park, FL Oral Cannabis Products in Fruitland Park, FL

Find oral cannabis products from Fruitland Park dispensaries. Compare tinctures, sprays, and capsules with live pricing and featured discounts.

Filters

Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes

Cannabis Oral in Fruitland Park

20 available
Loading...

Showing 20 of 20 results.

Perla Drops from  product image
Fluent Care

Perla Drops

mg THC | 600.0%CBD
$33.33/g | $0.00/THCg
0.6 grams

Fruitland Park

Oral: Tincture
$20.00
$50.00
Rescue [15ml] (800mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

Rescue [15ml] (800mg THC)

mg THC
$93.75/g | $0.00/THCg
0.8 grams

Fruitland Park

Hybrid
Oral: Tincture
$75.00
Lemon Fresh [600mg] from  product image
Fluent Care

Lemon Fresh [600mg]

600mg THC
$33.33/g | $5.56/THCg
0.6 grams

Fruitland Park

Sativa
Oral: Tincture
$20.00
$50.00
THC Tablet from  product image
Wandr

THC Tablet

600mg THC
$46.67/g | $7.78/THCg
0.6 grams

Fruitland Park

Hybrid
Oral: Tablet
$28.00
$70.00
The Creamery Drops from  product image
Fluent Care

The Creamery Drops

600mg THC
$33.33/g | $5.56/THCg
0.6 grams

Fruitland Park

Indica Dominant
Oral: Tincture
$20.00
$50.00
90's Kush [450mg] from  product image
Black Line

90's Kush [450mg]

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Indica
Oral: Tincture
$18.00
$45.00
Everglade Haze [450mg] from  product image
Moods

Everglade Haze [450mg]

450mg THC
$35.56/g | $7.90/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Hybrid
Oral: Tincture
$16.00
$40.00
Fidel Hashtro [450mg] from  product image
Black Line

Fidel Hashtro [450mg]

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Sativa
Oral: Tincture
$18.00
$45.00
Golden Hour [450mg] from  product image
Moods

Golden Hour [450mg]

450mg THC
$35.56/g | $7.90/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Sativa
Oral: Tincture
$16.00
$40.00
Kingdom Dreams [450mg] from  product image
Moods

Kingdom Dreams [450mg]

450mg THC
$35.56/g | $7.90/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Indica
Oral: Tincture
$16.00
$40.00
Lemon Fresh [450mg] from  product image
Black Line

Lemon Fresh [450mg]

450mg THC
$40.00/g | $8.89/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Sativa
Oral: Tincture
$18.00
$45.00
Miami Vibes [450mg] from  product image
Moods

Miami Vibes [450mg]

450mg THC
$35.56/g | $7.90/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Sativa
Oral: Tincture
$16.00
$40.00
Moonrise Grove Drops from  product image
Moods

Moonrise Grove Drops

450mg THC
$35.56/g | $7.90/THCg
0.5 grams

Fruitland Park

Hybrid
Oral: Tincture
$16.00
$40.00
Elara 1:1 Drops from  product image
Fluent Care

Elara 1:1 Drops

300mg THC | 300.0%CBD
$33.33/g | $11.11/THCg
0.6 grams

Fruitland Park

Hybrid
Oral: Tincture
$20.00
$50.00
Blend Tablet 1:1 from  product image
Wandr

Blend Tablet 1:1

300mg THC | 300.0%CBD
$46.67/g | $15.56/THCg
0.6 grams

Fruitland Park

Hybrid
Oral: Tablet
$28.00
$70.00
1:1 Restore [15ml] (100mg CBD/100mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

1:1 Restore [15ml] (100mg CBD/100mg THC)

100mg THC
$400.00/g | $400.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Oral: Tincture
$40.00
Rescue [15ml] (100mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

Rescue [15ml] (100mg THC)

100mg THC
$400.00/g | $400.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Oral: Tincture
$40.00
1:1 Doze [15ml] (50mg CBN/50mg THC) from  product image
Dr. Solomon'S

1:1 Doze [15ml] (50mg CBN/50mg THC)

50mg THC
$2.67/g | $5.33/THCg
15.0 grams

Fruitland Park

Oral: Tincture
$40.00
THC Tablets 5-Pack from  product image
Wandr

THC Tablets 5-Pack

50mg THC
$150.00/g | $300.00/THCg
0.1 grams

Fruitland Park

Hybrid
Oral: Tablet
$7.50
Blueberry Cupcake [600mg] from  product image
Fluent Care

Blueberry Cupcake [600mg]

2mg THC
$33.33/g | $1692.05/THCg
0.6 grams

Fruitland Park

Hybrid
Oral: Tincture
$20.00
$50.00
Filter
Type
Strain Type

·

·

Beta: not all brands report effects/terpene data yet. Selecting a filter below hides products from companies that don't report it.

Effects
Terpenes